MobilMania.cz

Přihlásit se




Náhrada za Samsung A50

Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 7. 2022 16:01 Odeslat příspěvek
Zdravím, co vybrat za A50? Cena kolem 10 tis, kvalitní displej, dobrá výdrž, spolehlivá čtečka, výkonný procesor.
Zatím mám kandidáty Motorola Edge 30, Xiaomi 11T/11 Pro 5g+. Chci vyzkoušet jinou značku než Samsung. Díky za odpověď popř. tipy.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
10. 7. 2022 03:32 Odeslat příspěvek
Motorola Edge 30, nic lepšího za tu cenu není


-
10. 7. 2022 08:06 Odeslat příspěvek
Realme GT2.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 7. 2022 08:25 Odeslat příspěvek
Sony Xperia 10 IV. Malinko dražší, ale novinka, tím pádem dlouho do konce podpory, jestli ji řešíš. :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 7. 2022 12:57 Odeslat příspěvek
Sony má podporu jen dva roky pokud vím. Vzal bych Realme GT neo2. V žádném případě bych nebral Xiaomi.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 7. 2022 13:04 Odeslat příspěvek
A Realme má delší? S šaolinem souhlas.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 7. 2022 13:14 Odeslat příspěvek
Ne. Píšu to kvůli tomu aby si nemyslel, že Sony má nějakou nadstandardní podporu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 7. 2022 13:47 Odeslat příspěvek
Však to nikde ani nepíšu, ale oproti tomu Realme mu skončí podpora o rok později. Ale třeba má selský rozum a takové kraviny neřeší. Tím pádem je to irelevantní informace.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 7. 2022 16:53 Odeslat příspěvek
Popravdě řečeno, ten ústup od Samsungu bych ještě zvážil, za cenu té Xperie je teď S21fe a to je proti Sony nabušené dělo.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 7. 2022 20:51 Odeslat příspěvek
Diky za tipy. Můžu se zeptat, co je na Xiaomi špatně? U nás ve Space mi týpek v prodejně hodně doporučoval starší Xiaomi 10T, že jsou prý lepší, než ty novější modely, tak nevím no. Jinak Motorolu prý nebrat, že se hodně kazí?Petr Hudec, psal, že mám počkat na recenzi Nothing Phone 1? Měl jsem v ruce Xiaomi Redmi 11 Note Pro 5g,a celkem se mi líbí. Ze Samsungu bych bral když tak A52s, tím bych asi nic nepokazil.


Offline - Junior Profil 
10. 7. 2022 21:51 Odeslat příspěvek
Tady má dost lidí fóbii ze Xiaomi. Momentálně používám 11T (čekám na příchod iPhone 14) a až na horší foto pohyblivých objektů v interiéru je to povedený mobil. Displej super, jas plně dostatečný i na slunečné dny, zvuk velmi dobrý, výkon, výdrž také ke spokojenosti. Nabitý je velmi rychle, nepřehřívá se. Pokud nevadí velikost, je to dobrá koupě. Čtečka je v zapínacím tlačítku a neměl jsem s ní nikdy problém. Mobil používám hlavně na hudbu, focení, sem tam volání a maily. Aplikací moc nestahuji a vše běží bleskově. Ale neměl jsem nikdy vyloženě problémy s žádnou značkou...


Offline - Junior Profil 
3. 8. 2022 16:29 Odeslat příspěvek
Ja osobne by som doplatil 2500Kč za Samsung S21 FE 5G : https://www.trendmobil.cz/mobilni-telef ... phite-sedy

V krajnom prípade lacnejší A52s 5g

Nič okrem Samsungu by som zatiaľ nebral kvôli 5 ročnej SW podpore a tým pádom lepšej predajnosti v bazáre po 2-3 rokoch používania ... O nejaké Xiaomi po 2-3 rokoch po uvedení na trh už ľudia nemajú až tak záujem ako o Samsung ...

Xiaomi (Mi, Redmi, Poco a podobne), Vivo, Oppo, One Plus a podobne síce majú výkonnejší HW, lepší pomer cena/výkon a podobne, ale SW podpora je kratšia a ich mobily strácajú na hodnote ešte viac, než Samsung.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 12 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies