MobilMania.cz

Přihlásit se




Telefon na fotky do 10000

Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 7. 2022 12:41 Odeslat příspěvek
Dobrý den,

rád bych se vás zeptal na vhodný telefon do 10000, který by byl používán především na fotky. Hry vůbec. Jedná se o náhradu Huawei P9. Plusem by byla velká baterka. Telefon nemusí být nový. Aktuálně mám vyhlídnuté tyto:

-Samsung A52s
-Motorola Edge 30
-Použitý Samsung S20 (u MP do 10k)

Předem moc děkuji za rady.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 7. 2022 14:35 Odeslat příspěvek
3000 bych přidal a koupil S21FE.


Offline - VIP uživatel Profil 
15. 7. 2022 15:25 Odeslat příspěvek
Klidně bych šel do A52 bez "s" fotky jsou stejné jako A52s.

Máme doma obě varianty a nevidím rozdíl.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
15. 7. 2022 16:18 Odeslat příspěvek
Já bych těch 800 za výrazně lepší procesor připlatil.


Offline - Junior Profil 
15. 7. 2022 16:26 Odeslat příspěvek
Co budeš fotit? Výlety, stojící předměty, krajinky nebo rodinu a děti v pohybu?
Pokud to první, uspokojí té prakticky každý mobil, a52s, Nord 2, Xiaomi 11T, Motorola.
Pokud to druhé, bude to boj s jakýmkoliv z tohoto výběru.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 7. 2022 16:41 Odeslat příspěvek
Nejčastěji se budou fotit děti ale spíš stojící a výlety :) Já mám S20, který je zda se být obstojný, jen chci telefon pro manželku, která nehraje a tak jen nevím jestli je mezi a52s a s20fe výrazný rozdíl ve foťáku, nebo je to spíš o výkonu.


Offline - Moderátor Profil 
15. 7. 2022 16:44 Odeslat příspěvek
kup jí Motorolu Edge 30 a bude nadšená
https://www.techarena.cz/recenze-motoro ... ol/a-6263/
https://www.huramobil.cz/recenze-motoro ... blog-1160/
https://mobilmania.zive.cz/clanky/recen ... spx#part=1


Offline - Junior Profil 
15. 7. 2022 16:57 Odeslat příspěvek
Ženy jsou naštěstí skromnější v této oblasti. Já hodně fotím a natáčím děti a postupně jsem přešel z Xiaomi 11T, kde bylo vše super až na ty fotky v interiéru k S22, kde to bylo lepší, ale na danou cenu ne o tolik. Takže mám iPhone a přestože bych jej někdy vyhodil z okna, fotky jsou úplně jinde.
Pokud je pro ženu, dej hodně i na vzhled a velikost. Fotit budou tebou vybrané mobily plus minus stejně. Jestli bude i natáčet, asi ocení optickou stabilizaci.


Offline - Junior Profil 
15. 7. 2022 17:29 Odeslat příspěvek
Pixel 6 z Německa, jestli nevadí přihodit 2k a objednat v Německu.


Offline - Junior Profil 
15. 7. 2022 17:51 Odeslat příspěvek
Jen by chtělo upřesnit co má za telefon žena nyní a jak je spokojena �


-
15. 7. 2022 18:00 Odeslat příspěvek
To přece píše hned na začátku: Huawei P9.


Offline - Junior Profil 
15. 7. 2022 18:09 Odeslat příspěvek
Tak to jsem dokázal přehlédnout. P9 jsem neměl, P10 několik let ano a fotil výborně. Ale doba jde dopředu a polepší si v každém případě. Pokud to nemá být překvapeni, ať si vybere dle vzhledu. Stačí ji vzít do většího obchodu a tam budou všechny mobily vystaveny. Ona totiž ta P9 je poměrně malý telefon…


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 7. 2022 05:16 Odeslat příspěvek
Máte pravdu, velikost je bohužel zásadně větší, ale menších telefonů moc není. Tak půjdeme do obchodu a vybereme nějaký z výše zmíněných. Děkuju všem za rady.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 7. 2022 11:04 Odeslat příspěvek
Vaso00 píše
Ženy jsou naštěstí skromnější v této oblasti. Já hodně fotím a natáčím děti a postupně jsem přešel z Xiaomi 11T, kde bylo vše super až na ty fotky v interiéru k S22, kde to bylo lepší, ale na danou cenu ne o tolik. Takže mám iPhone a přestože bych jej někdy vyhodil z okna, fotky jsou úplně jinde.
Pokud je pro ženu, dej hodně i na vzhled a velikost. Fotit budou tebou vybrané mobily plus minus stejně. Jestli bude i natáčet, asi ocení optickou stabilizaci.


Bohuzel, i XS dotedka ma lepsi fotky v interieru, nez mobily za 30t kc z vychodu.


Offline - Junior Profil 
17. 7. 2022 11:14 Odeslat příspěvek
U tak malých senzorů je rozhodující postprocesing a ten má Apple jednoznačně nejlepší. Ale do 10k se blbě hledá. Osobně bych se nebál jít do iPhone 11, fotí nádherně, ale pořad je nad limit.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 15 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies