MobilMania.cz

Přihlásit se




Xiaomi do 7k

Offline - Junior Profil 
15. 7. 2022 21:27 Odeslat příspěvek
Zdravím,
co se dnes vyplatí koupit okolo 7k pro dítě?
Díval jsem se po internetu a z nových se mi nepozdává ani jeden.
Není lepší koupit v Datartu starší Poco F3 nebo X3 Pro, místo nového 5G Lite NE?
Požadavky fotky a hry.

Děkuji moc za radu.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
15. 7. 2022 23:58 Odeslat příspěvek
Tak jde o to, co hraje. Ale nebál bych se starších modelů a ta dvě Poco jsou jistě super, sice novější android už nebude, ale to jej asi trápit nemusí, hry pojedou. Jinak dnes se dá stále koupit Realme GT Master Edition 5G, i to 5G lite NE je chváleno. Pokud nechceš Čínu, i když píšeš o Xiaomi, tak Motorola Edge 20 (lehce menší výdrž).
On ten SnapDragon 778G bude v té cenové kategorii to nejlepší, co půjde koupit (poměr výkon/spotřeba má snad nejlepší na trhu a nepřehřívá se)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 7. 2022 12:43 Odeslat příspěvek
Vzal bych z mironetu Realme GT Master Edition za 6100.


Offline - Junior Profil 
16. 7. 2022 21:06 Odeslat příspěvek
Díky za návrhy. Nevím teda, jestli Motorola je nečínská, když patří Lenovu, ale to je vedlejší.
Osobně se mi ta Motorola Edge 20 docela líbí a rozhodně bych ji preferoval před Realme i Xiaomi, ale mnou navrhované modely mají lepší procesor.
Dost na tom bude hrát hry, půjde o primární činnost telefonu a přijde mi prostě pořád lepší koupit Xiaomi se Snapdragonem 870 (konkrétně to Poco F3) než modely s 778G (GT Master Edition, Xiaomi 5G Lite NE a Edge 20). I když osobně bych si čínský mobil nekoupil a kroutí se mi všechny prsty na nohou, že bude doma Xiaomi, vyhazovat za S21 FE se mi pro dítě moc nechce.
Čím jsou ty telefony (Motorola a Realme) lepší proti mým navrhovaným modelům? Mají třeba lepší fotoaparát? Co jsem se díval na některé recenze na youtube, tak foťák je podprůměrný u všech.


Offline - Junior Profil 
16. 7. 2022 21:34 Odeslat příspěvek
Poco F3 bude super volba bez debat, má vše co potřebuješ, jen oblast fotek bude lehce podprůměr. Ale účel splní, nemám obavy.
Poco X3 Pro to samé, menší výkon, větší baterie, ale bude v pohodě stačit, opět se šetřilo na foťáku
Já jsem psal o procesoru SD 778G proto, že má lepší výdrž na baterii, ale ne všechny hry rozjede na ULTRA... Pokud je syn vášnivý hráč, ber Poco F3 a neřeš více. SD 870 prostě nebude mít v této ceně alternativu.


Offline - Junior Profil 
16. 7. 2022 22:25 Odeslat příspěvek
Je to pro holku, 11 let, hraje na tom hlavně Minecraft, Roblox atd.
V posledních 4 letech jsem dvakrát měnil telefon a skončilo to naposledy tak, že mou S10 jsem dal synovi 13 let a on dal S8 dceři a já si koupil iPhone 11 Pro Max. Dva roky to tak šlapalo a nedávno jí ta S8 spadla, ale displej už stejně ztrácel barvy a byl vypálený. Přemýšlel jsem, že si koupím tedy po dvou letech nový iPhone a bude nové kolečko mobilů (11 Pro max synovi a on jí dá S10), ale vůbec mě to neláká kupovat si nový, syn je taky s S10 spokojen.
Proto přemýšlím, že jí koupím nový mobil, ale nějak mě pořád ty placky čínský nepřesvědčují. Každé něco chybí, každá má nějakou chybu, nedostatek...Nebude to proti té S8 fotograficky downgrade některý z těchto telefonů?
V této kategorii jsem na vážkách. Nebýt mi líto peněz, jak jsem psal, je pro mě jasnou volbou S21 FE, ale pro 11 letou holku mi to přijde zbytečně drahý. Nerad bych jí ale kupoval něco horšího, než měla teď, byl bych rád, aby ten telefon byl zlepšení ve všech směrech.


Offline - Junior Profil 
16. 7. 2022 22:45 Odeslat příspěvek
Tak za 8000 je Samsung a52s 5G a ten moc kompromisů nemá. Ale já bych se nebál ani těch mobilů co máš ve výběru. Bude to nové, poběží to plynule, hry na tom poslapou a fotky na displeji a sociálních sítích budou vypadat dobře. Asi bych vybíral i podle velikosti, protože na to dáš pouzdro a u 11 lete dcery to bude jak tahat cihlu. To je třeba velká výhoda toho Xiaomi 11 lite 5G NE.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 7. 2022 08:40 Odeslat příspěvek
Realme a Motorola jsou proti Xiaomi lepší hlavně v nadstavbě. MIUI plné reklam a bugů je pro mě osobně nejhorší nadstavba současnosti. Jestli chceš telefon bez kompromisů kup A52s, případně S20fe.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies