MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Telefon do 15000,-

Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 7. 2022 21:23 Odeslat příspěvek
Zdravím. Potřebuju pořídit nový telefon v ceně do cca 15000,- s tím že musí splňovat následující parametry:
- alespoň částečná ochrana
- bezdrátové nabíjení
- co nejlepší foto
- stereo, NFC

Došel jsem k následujícími výběru:
- Nothing phone (1)
- Pixel 6
- OnePlus 9 pro
- S21 Fe
- Xiaomi mi 11 pro
- Xiaomi mix 4

Poradíte který vybrat, případně nějaké osobní zkušenosti. Díky za rady!
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
24. 7. 2022 21:36 Odeslat příspěvek
Nothing - Novinka, nikdo neví, jak to bude s podporou a už teď se objevují problémy s displejem.
Pixel 6 - Nefunkční 5G v ČR.
OnePlus - Přibližují se Oppu, podpora také už není, co bývala.
S21 fe - Dlouhá podpora, možnost ekosystému a dobrá podpora i ze strany vývojářů appek.
Xiaomi - Osobně MIUI nemusím, protože se mi zdá už hodně přiohnuté…


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2022 05:47 Odeslat příspěvek
Z tvého výběru určitě Samsung S21 FE. Ten telefon nemá žádnou vyloženou slabinu, dlouhou podporu a z výběru i nejlepší foto. Pokud android, je to Sazka na jistotu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 7. 2022 06:14 Odeslat příspěvek
Jeho nejvetsi slabina je hodne slaba vydrz. Ta je pri velkem pouzivani chaba (mival jsem sot 4hodiny, coz byl pro me podprumer). Ale jelikoz to autor otazky nema v prioritach, tak je to dobry.
Xiaomi, to si kazdy musi vyzkouset, miui nekomu pasuje, nekomu ne.
Pixel neznam.
Nothing je neznamy.
Oneplus uz neni co byval.


Naposledy upravil hurec dne 25. 7. 2022 06:35, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2022 06:17 Odeslat příspěvek
Samsung S21 FE-osobní zkušenost,mám ho :)


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2022 06:38 Odeslat příspěvek
Xiaomi bude hůře fotit, ten jejich SW se dá přežít. Jednu 11 máme doma. Pixel bych nebral kvůli lokalizaci, Notting krok do neznáma. OnePlus jdou od 7 řady do kopru. Osobně bych už jinou značku než Apple nebral, ale z výběru tazatele jsem určitě pro S21 FE. Navíc je často v nějaké prodejní akci.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 7. 2022 06:43 Odeslat příspěvek
hurec píše
Jeho nejvetsi slabina je hodne slaba vydrz. Ta je pri velkem pouzivani chaba (mival jsem sot 4hodiny, coz byl pro me podprumer). Ale jelikoz to autor otazky nema v prioritach, tak je to dobry.
Xiaomi, to si kazdy musi vyzkouset, miui nekomu pasuje, nekomu ne.
Pixel neznam.
Nothing je neznamy.
Oneplus uz neni co byval.


Výdrž baterie je důležitá, ale vzhledem k tomu že se mi v páci i doma válí bezdrátové nabíječky, tak jsem ji tolik nezmiňoval. A na nějaký výlet se dá pořešit powerbankou.

Vaso00 píše
Z tvého výběru určitě Samsung S21 FE. Ten telefon nemá žádnou vyloženou slabinu, dlouhou podporu a z výběru i nejlepší foto. Pokud android, je to Sazka na jistotu.


Opravdu má nejlepší foto? Podle DXomark je Pixel lepší.


-
25. 7. 2022 07:10 Odeslat příspěvek
MVyhledal:
Jaký je současný telefon? Jaký telefon bude tento nový mobil nahrazovat?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 7. 2022 07:16 Odeslat příspěvek
nnnokiaE52 píše
MVyhledal:
Jaký je současný telefon? Jaký telefon bude tento nový mobil nahrazovat?


S20 FE. Neměnil bych, ale dcera mi omylem zničila displej. Před tím jsem měl OnePlus, Poco, LG, Honor, HTC, Xiaomi, Xperie, Nokie, takže popravdě mě táhne zase něco jiného, nejvíc asi ten Pixel..


Offline - Moderátor Profil 
25. 7. 2022 07:19 Odeslat příspěvek
Motorola Edge 30
https://www.techarena.cz/recenze-motoro ... ol/a-6263/
https://www.huramobil.cz/recenze-motoro ... blog-1160/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 7. 2022 07:29 Odeslat příspěvek
Nick Cave píše


Tu jsem měl ve výběru, ale vyřadil jsem ji právě kvůli absenci bezdrátového nabíjení.


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2022 08:03 Odeslat příspěvek
Pixely nejsou úplně špatné telefony, jen mi osobně nedávají tady v ČR moc smysl, protože je zde Google oficiálně nepodporuje (prodávané kusy jsou typicky doveženy z UK nebo DE). Člověk se tak zbytečně ochudí o 5G a nejsem si úplně jistý, jak to zde funguje se servisem.

S21 FE mám v rodině a telefon se mi zdá o chlup lepší než má S21. Hlavně foťák, který má opravdový 3x zoom namísto fejkového (aneb výřez z velké fotky). A pak jsem si všiml i toho, že u FE lze používat reverzní nabíjení ve chvíli, kdy se telefon sám nabíjí. U Samsungu s Exynosem toto nelze.


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2022 08:21 Odeslat příspěvek
Mobilní telefon Samsung Galaxy S21+ 5G 128 GB
https://www.datart.cz/vyhledavani?q=samsung+s21%2B


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2022 10:25 Odeslat příspěvek
Pixel 6. Nejlepší telefon s čistým androidem a podporou přímo od Google. Co 3 měsíce telefon dostává nové funkce, nový android v den uvedení. Dlouhá podpora.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 7. 2022 10:58 Odeslat příspěvek
Vzal bych S21plus. Sám jsem to udělal, výdrž baterie je nadprůměrná a nepozoruju rozdíl mezi zoomem S20fe a S21plus. Ta cena v datartu je parádní. OnePlus jsem měl ve výběru, bohužel kvalita nadstavby a podpora je tragická. Nothinphone je nafouklá bublina. Neber prosím tě čísla v dxo marku jako dogma. Rozdíl ve fotkách bude minimální.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 30 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies