MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 13 Pro nebo Samsung Galaxy S22+

Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 8. 2022 14:07 Odeslat příspěvek
Ne každý nemá esim.
Wau tak to je jak za cara klacka. U takového operátora byt je špatný.
Jasný argumenty pěkný. Ale individuální. A dost toho ani lidé neví, že vůbec jde. Jak jsem již psal...
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
24. 8. 2022 14:07 Odeslat příspěvek
No, já se přiznám, že dokud jsem nezačala pátrat po těchto telefonech, netušila jsem, že něco jako eSIM existuje:-). Mám dvě normální simky (asi ty nano). Netuším, zda mohu mít eSIM (Vodafone), mám tarif přes zaměstnavatele....


Offline - Junior Profil 
24. 8. 2022 14:27 Odeslat příspěvek
Proc by si nemohla? Vymena za e-sim je stejne jako vymena za klasickou SIM. Akorat budes potrebovat od spravce (zamestnavatele) kod pro spravu uctu, ktery je pri vymene u tarifu kde nejsi smluvni osobou potreba.


Offline - Junior Profil 
24. 8. 2022 14:56 Odeslat příspěvek
hanes1 píše
Bohužiaľ, ako som písal vyššie, ešte stále nie každý operátor ponúka eSIM - najmä lacný virtuálny operátori nemajú eSIM.


A to je snad problém toho telefonu, že je mu to vytýkáno? Nebo toho uživatele? A operátoři jsou dva, takže pokud soukromá simka je u virtuála bez esim, to je takový problém vyměnit tu firemní? Opět je to problém telefonu? V ČR, u Tmobile, u zaměstnaneckého tarifu, jsem si esim vygeneroval sam, například.


Offline - Junior Profil 
24. 8. 2022 17:26 Odeslat příspěvek
Tak to já u firemního T-Mobile tarifu si musel nechat vygenerovat na pobočce na základě správcovského kódu. Přes telefon mi to operátor odmítl udělat, protože QR kód by odeslal na e-mail správce který firemní tarify spravuje.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 8. 2022 17:56 Odeslat příspěvek
Oukej. Ale za to fakt mobil nemůže xD


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2022 14:37 Odeslat příspěvek
AttaliaCZ píše
hanes1 píše
Bohužiaľ, ako som písal vyššie, ešte stále nie každý operátor ponúka eSIM - najmä lacný virtuálny operátori nemajú eSIM.


A to je snad problém toho telefonu, že je mu to vytýkáno? Nebo toho uživatele?


Akého užívateľa? Čo s tým má užívateľ? :-D Keď jednoducho menší operátori nepodporujú eSIM, tak s tým užívateľ neurobí nič ...


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2022 15:33 Odeslat příspěvek
Už ses rozhodla? Hele, ten iPhone ti nabídne lepší fotky i výdrž a benefitem budeš mít radost z nového zařízení. Androidy jsou jak přes kopírák :)


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2022 15:40 Odeslat příspěvek
hanes1 píše
AttaliaCZ píše
hanes1 píše
Bohužiaľ, ako som písal vyššie, ešte stále nie každý operátor ponúka eSIM - najmä lacný virtuálny operátori nemajú eSIM.


A to je snad problém toho telefonu, že je mu to vytýkáno? Nebo toho uživatele?


Akého užívateľa? Čo s tým má užívateľ? :-D Keď jednoducho menší operátori nepodporujú eSIM, tak s tým užívateľ neurobí nič ...


Uživatel má firemní TMOBILE, ktery esim podporuje. Takze je to problem uzivatele.


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2022 16:26 Odeslat příspěvek
orgáč píše
Už ses rozhodla? Hele, ten iPhone ti nabídne lepší fotky i výdrž a benefitem budeš mít radost z nového zařízení. Androidy jsou jak přes kopírák :)


Mam objednaný Samsung, abych si ho mohla prohlédnout, v Datartu. Ten iPhone už jsem měla možnost omrknout. Takže stále ještě není rozhodnuto:)


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2022 07:36 Odeslat příspěvek
Pokud jsi byla iPhone omrknout a Samsung objednala, tak myslím, že rozhodnuto už je :D


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2022 12:31 Odeslat příspěvek
Iphone musis mat aspon cca tyzden aby si zistila ci ti vyhovuje alebo nie.


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2022 12:41 Odeslat příspěvek
orgáč píše
Pokud jsi byla iPhone omrknout a Samsung objednala, tak myslím, že rozhodnuto už je :D


No, když oni ho nikde skladem nemají, abych ho mohla omrknout. Bydlím na vesnici, dojíždím do práce do malého města a v celém městě není na zkouknutí ani jeden kus. Abych se mohla kouknout, musela jsem objednat....


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2022 14:25 Odeslat příspěvek
S22+ snad mají i v tom nejmenším Datartu, ne? :D
Když už chceš udělat životní rozhodnutí, proč si nezajedes někam do města?


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2022 14:38 Odeslat příspěvek
Nemají ho u nás v Datartu, bohužel. Nemají tam ani ten iPhone 13. Nemají tam skoro nic!
Jinam nejedu, protože je to daleko a bylo by to na půl dne:-))). Naše malé město má 21.000 obyvatel, ale v tomto je to trága teda.
Dneska jsem byla v prodejně O2, taky to tam nemají.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další stránka
Stránka 8 z 10 [ Příspěvků: 136 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies