MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

iPhone 13 Pro nebo Samsung Galaxy S22+

Offline - Junior Profil 
31. 8. 2022 17:56 Odeslat příspěvek
Vy ženský, kvůli hadrum byste jely na konec světa, ale jak jde o praktickou věc, tak se vám nechce :D
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
31. 8. 2022 18:15 Odeslat příspěvek
Náhodou, já oblečení děsně nerada nakupuju, objednávám on-line:)))).
Ale za pár týdnů jedu do Brna, tam bych uspět mohla:)))


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2022 06:58 Odeslat příspěvek
Na tohle vlánko jsem narazil až teď, asi už bylo napsáno mnohé, ale přece jen něco plácnu. Dlouhodobě používám Samsung. Před asi 2 měsící jsem zkusil iPhone 13 Pro a byl jsem překvapený, jak v pohodě byl přechod, než jsem narazil na absolutně jinou filosofii práce s fotkami a obecně soubory. Tak jsem ho vrátil a zůstal u S22 Ultra.
Kvalita fotek je plus minus podobná, jak tu už zaznělo, někdy bude lepší jeden, někdy druhý. Pokud se zaměříme jen na foto a video, může vést iPhone, pokud nezohledníme dvě věci, a to větší zoom u Samsungu (zvláště Ultra) a možnost přepnout na Pro režim kde jde hodně věcí nastavit.
Pokud tedy potřebujete co nejlepší fotku na automat, asi iPhone (ale pozor, změna systému bude bolet), pokud vám nevadí do toho mobilu kecat, tak Samsung.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2022 11:28 Odeslat příspěvek
Proč by měla bolet?
Jen taková vsuvka z mého okolí...když už někdo přešel z Android na iOS, už tam většinou zůstal, opačně nikoliv, ale není to zase žádný velký vzorek, aby mě někdo nechytal za slovo :D


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2022 12:10 Odeslat příspěvek
Orgac. Na IPhone přechází většinou dost lidí z androidu maximálně střední třídy pak se diví, jak je ten iPhone super rychlý a plynulý. To je na tom to vtipné.

Libb. Ta práce se soubory mě zajímá. Jde už iPhone použít pro přenos dat, resp. jako přenosný disk?


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2022 12:52 Odeslat příspěvek
To je tvůj pocit nebo to máš podložené nějakou statistikou? Neznám asi nikoho, kdo dává do telefonu nějaký badget a při přechodu ho navýší.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2022 13:32 Odeslat příspěvek
Xzeit: Typicke. Jsi v dobe kamenne?
Sedis si na vedeni? Boze muj :D

U iPhonu je prave krasne to, ze nikdo neresi souborovy system a podobne hovadiny.
Chce to jen jinak uvazovat. Coz ne kazdej dokaze.
Ale ve finale je iPhone vzdy rychlejsi, nez jakykoliv top Android. A to je prosty fakt.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
1. 9. 2022 15:15 Odeslat příspěvek
Tak ja jsem se zrovna pred par dny vcelku natrapil prave s temi soubory atd.
Projektant mi poslal pres odkaz na Google disk projektovou dokumentaci. Potrebovsl jsem si z toho vytahnout jen nektere podklady a presdilet je dalsim lidem. U Androidu by to bylo jen stahnout do telefonu a poslat dal. U iPhonu to bylo vazne vcelku trapeni.
Jak se zde stale opakuji, Ultru i iP13Pro jsem mel nekolikrat. Ted funguju s iP asi 3 mesice a stejne si na to porad zvykam a neni to ono.
Kez by Samsung udelal to, co Apple a mel mensi telefon s tou nejlepsi vybavou! Bez kompromisu (nepocitam vetsi displej a vetsi baterii), ale hlavne bez kompromisu ve fotacich. Protoze nosit Ultru v pripade aktivniho zivota je peklo!


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2022 15:28 Odeslat příspěvek
U iPhonu ale tahle situace funguje úplně stejně. Stáhneš do iPhonu a nasdílíš dál :D

Jestli toužíš po kompaktním telefonu daných parametrů, tak akorát vyšlo nové Sony Xperia 5 IV.
Display 6.1, 120Hz, jas 1000nits, Snapdragon Gen 1, 5000mAh (parádní výdrž), IP certifikace - pro fňukálky má vše...jack + notifikační diodu + paměťové karty a i foťáky se povedly ;)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 9. 2022 16:19 Odeslat příspěvek
Přidám se s dotazy na iPhone, jelikož v mém okolí není žádný zkušený uživatel s iP., Který by poradil.

1) Lze dnes do iPhonu vložit flashdisk a přesouvat soubory?

2) lze iPhone kabelem propojit s PC (Win), a používat jako pevný disk- Bez nutnosti instalace programů či app.?

3) Lze si stáhnout mp3 a bez další práce použít ji jako vyzvánění či budík?

4) může mít iP. (Klidně i přes app) skrytý prostor pro tajné soubory?

5) lze do iP jakkoliv dostat zdvojení aplikací?

6) lze tlačítkům přiřadit nějaké funkce?

Děkuji vám borci a borkyně za odpovědi �


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
1. 9. 2022 21:11 Odeslat příspěvek
orgáč píše
U iPhonu ale tahle situace funguje úplně stejně. Stáhneš do iPhonu a nasdílíš dál :D

Jestli toužíš po kompaktním telefonu daných parametrů, tak akorát vyšlo nové Sony Xperia 5 IV.
Display 6.1, 120Hz, jas 1000nits, Snapdragon Gen 1, 5000mAh (parádní výdrž), IP certifikace - pro fňukálky má vše...jack + notifikační diodu + paměťové karty a i foťáky se povedly ;)


Tak zrovna fotaky u této Xperie nejsou žádná sláva a to se už vůbec nebavím o zahřívání telefonu poté, co fotoaparát otevřeš. Uděláš jednotky fotek a mobil topí jak hrom. Vydrž nevím nevím, Ultra má taky 5000mAh a žádná sláva to tedy není. A ten jejich priblbly poměr stran - no comment. To je jako držet dálkový ovladač k televizi. Jooo a podpora…??? Opět no comment!!! A ta cena… to se chce jako Sony dostat mezi elitu alespoň tou cenou?


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2022 00:40 Odeslat příspěvek
MišákUpice píše
Přidám se s dotazy na iPhone, jelikož v mém okolí není žádný zkušený uživatel s iP., Který by poradil.

1) Lze dnes do iPhonu vložit flashdisk a přesouvat soubory?

2) lze iPhone kabelem propojit s PC (Win), a používat jako pevný disk- Bez nutnosti instalace programů či app.?

3) Lze si stáhnout mp3 a bez další práce použít ji jako vyzvánění či budík?

4) může mít iP. (Klidně i přes app) skrytý prostor pro tajné soubory?

5) lze do iP jakkoliv dostat zdvojení aplikací?

6) lze tlačítkům přiřadit nějaké funkce?

Děkuji vám borci a borkyně za odpovědi �


1.Ano
2. Ne
3. Ano Ano Nevím
4. Ano
5. Ne
6. Ano


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2022 05:49 Odeslat příspěvek
MišákUpice píše
Přidám se s dotazy na iPhone, jelikož v mém okolí není žádný zkušený uživatel s iP., Který by poradil.

1) Lze dnes do iPhonu vložit flashdisk a přesouvat soubory?

2) lze iPhone kabelem propojit s PC (Win), a používat jako pevný disk- Bez nutnosti instalace programů či app.?

3) Lze si stáhnout mp3 a bez další práce použít ji jako vyzvánění či budík?

4) může mít iP. (Klidně i přes app) skrytý prostor pro tajné soubory?

5) lze do iP jakkoliv dostat zdvojení aplikací?

6) lze tlačítkům přiřadit nějaké funkce?

Děkuji vám borci a borkyně za odpovědi �


1) ano
2) nelze (jde jen stahnout fotky)
3) jako vyzvánění nelze (musí mít připonu m4r a délku max 30 s)
4) nevim
5) ne
6) jen vypinacimu a jen ty, co nabizi Apple, tedy temer nic uzitecneho.


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2022 06:38 Odeslat příspěvek
Jeste lze nakonfugurovat nejake funkce na dvojite nebo trojite poklepani na zada. Ale aby to poklepani fungovalo spolehlive, je nutne se s tim nejprve trosku szit. Jinak co se tyce vyzvaneni, tak lze bud neco koupit za par drobnych z iTunes a nebo lze libovolnou mp3 upravit v GarageBand a pak ji pouzit jako vyzvaneni.


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2022 11:12 Odeslat příspěvek
To poklepani funguje spolehlive, ale samozrejme jakýkoliv kryt nebo pouzdro to komplikuje.

Pro upravu mp3 jsem pouzival https://ringtonemaker.com/.

Chce si to ověřit kvalitu výsledného vyzvaneni. Nektere online služby kvalitu hodne doprasily.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další stránka
Stránka 9 z 10 [ Příspěvků: 136 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies