MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Motorola Moto G62 5G 64GB - vyplatí se koupit?

Offline - Pokročilý Profil 
5. 1. 2023 14:47 Odeslat příspěvek
Tak jsem neodolal a ke svojí G62 přikoupil G32, za 3300 to nešlo nezkusit no a WTF? Ta G32 je nesrovnatelně lepší! Má navíc i funkci pozastavení aplikace do konce dne, což G62 nemá. Mnohem plynulejší, vůbec bych nehádal SD680 pod kapotou, ale totální zvrat je ve foťáku, kdy G32 fotí naprosto skvěle, přičemž G62 naprosto katastrofálně. Zpracování fotek funguje jako u klasického foťáku, takže na fotce je kresba, spousta detailů, bez výrazných optických vad, žádná vyžehlená patlanice jak je dnes zvykem a ve dne je fotka technicky kvalitnější než z telefonů za 3-5 násobnou cenu! Za rok vystřídám spoustu telefonů, dělám testovací fotky stejných scén a při srovnání mi opravdu spadla brada. Doufám, že to nepokazí nějaká aktualizace, protože jinak nevidím smysl kupovat dražší telefon, krom lepšího procesoru, ten by se hodil. Samozřejmě s ubývajícím světlem jde kvalita dolů, noc nic moc, ale to se v téhle ceně očekává, ale při denní scéně bezkonkurenční a je to jednoznačně největší překvapení roku 2022. Jo a telefony jsem kupoval dva a oba fotí stejně výborně.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
6. 1. 2023 02:09 Odeslat příspěvek
Když říkáte, že jste těch levnějších telefonů vyzkoušel hodně... Zkoušel jste také moto G41? Přináší tam ta údajná optická stabilizace nějaký efekt?


Offline - Pokročilý Profil 
6. 1. 2023 05:30 Odeslat příspěvek
Moje první Motorola byla až G62 a 32, ale z levnějších telefonů s OIS mám vyzkoušen Samsung A23 5G a tam ta stabilizace není vůbec znát, ale těžko srovnávat s jiným výrobcem.


Offline - Moderátor Profil 
6. 1. 2023 11:16 Odeslat příspěvek
OK, zajímal mne názor někoho, kdo má srovnání a nemá důvod nadhodnocovat.

Z mého pohledu G41 fotí uspokojivě, ale v noci a hustém šeru nic moc. Trochu se to dá zachránit s aplikací GCam (ta udělá líbivější fotky i za normálních podmínek).
Stabilizace IMHO noční fotku s expozicí několik vteřin zachránit nemůže, ta posune EV o pár kroků k bezpečně udržitelné expozici, ale ne řádově delší expozici. I když s použitím výkonného SW v telefonu se dá jistě kouzlit víc, než jsem zvyklý z klasických foťáků s "jen" mechanickou stabilizací (i když i v této oblasti do optiky začíná silně zasahovat software).
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 34 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies