MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Nový mobil

Offline - osobne Profil 
18. 10. 2022 01:42 Odeslat příspěvek
Já přece nic takového nepsal. Já psal, že je to stejné. Na těch čínských mobilech je čistý android, žádné reklamy. Kam na ty nesmysly o reklamách chodí ty lidi, co evidentně neměli žádný čínský mobil v ruce?
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 10. 2022 08:32 Odeslat příspěvek
No že by samsungy neměly bloatware :D Celý jejich ekosystém je bloatware protože často nenahrazuje funkce googlu, ale funguje s nimi paralelně ale dělá to samé s různým stupněm úspěšnosti :D Bixby vs google assistant , ukládání hesel na samsung účet nebo google účet , samsung galerie vs stock android galerie, samsung browser vs chrome atd atd :D Ten "premiový" "korejský" telefon mě pobavil, že by měl být jako násobně lepší než "generický čínský" :D Osobně nepovažuji samsung za moc velké premium .. ale jeho ekosystém je co se týče androidu asi ten nejrozsáhlejší.


Offline - Junior Profil 
18. 10. 2022 08:50 Odeslat příspěvek
@ jjrr: kupovat si čínský mobil zcela pochybných značek je jako dát svoje data volně na internet. Hlavně, že řešíte čistotu androidu a bezpečnost placení. Směšné.

-- 18. 10. 2022 09:53 --

@Gagarin: no, srovnávat třeba Samsung browser s Chrome je dost směšné, když Chrome je nejméně zabezpečený prohlížeč. Nehledě na to, že SW alternativy od Samsungu vám umožňují nedávat všechna svá data Googlu. Jo a k té prémiovosti, prostě no name čínská krabička se nemůže rovnat vůbec ničemu "nečínskému".


Offline - Junior Profil 
18. 10. 2022 16:35 Odeslat příspěvek
Ale jak z toho pak po zabroušení zase vybrousit? Pixel 7 jako symbol čistoty dětského olejíčku po sprchování bohužel nemá v ČR podporu 5G. Doteď by mě nic jiného koupit nenapadlo. Samsung už shrnuli kolegové výše - za mne no go bez nutnosti detailnějšího rozpisu. Xiaomi má syn a v pohodě. Baterie má oproti Pixelu skvělou výdrž. Bohužel aktuální vlajkový model bez bezdrátového nabíjení. Nějakou inspiraci by to chtělo. :-/


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 10. 2022 16:50 Odeslat příspěvek
Já za normální cenu vidím samé kompromisy. Buď mám super foťák se špatnou baterii a pomalé nabíjení. Nebo super nabíjení a špatný systém. Popř špatný foťák. Je to prostě tak.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
18. 10. 2022 22:03 Odeslat příspěvek
Nejde si nevšimnout, když uživatel s nickem GAGARIN, tíhne k čínským telefonům!!!


Offline - osobne Profil 
18. 10. 2022 22:48 Odeslat příspěvek
V každém androidu je třeba hned na začátku spoustu appek deaktivovat, ať už je to bixby od Samsungu nebo google asistant od Googlu a další zbytečnosti, občas tam je facebook messenger, google email, google maps, a podobné zbytečnosti. Pravda je, že čínské mobily s čistým androidem mají těch appek k deaktivování méně a jsou to především appky od googlu. To že by tam měli být navíc nějaké reklamy, je blbost. Nic takového tam není. Samsung tam má krom zbytečných appek od googlu ještě navíc zbytečné appky od Samsungu. Ovšem třeba takový MIUI od šajomi nepočítám do čínských mobilů s čistým androidem, MIUI prostě není čistý android. Takže pokud Mufinmufi uvažuje o vlajkovém modelu šajomi, ať se s čistým androidem rozloučí, předpokládám, že tam bude MIUI.


Offline - Junior Profil 
19. 10. 2022 21:20 Odeslat příspěvek
Jediný čistý Android je předpokládám stejně u Pixelu.


Offline - Junior Profil 
19. 10. 2022 22:56 Odeslat příspěvek
A mozna este Motorola.


Offline - osobne Profil 
20. 10. 2022 13:22 Odeslat příspěvek
Ve většině čínských mobilů je čistý android, i Motorola je čínský mobil.


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2022 19:09 Odeslat příspěvek
drive18 píše
A mozna este Motorola.

Dnes jsem se díval na edge 30 ultra a nevypadá špatně. Pro mne ale negativa ten zaoblený displej, horší fotky jak u Pixelu 7 (přijde mi že i jak u Pixel 4 co mám teď), menší baterie. Oproti Xiaomi má ale bezdrátové nabíjení. Nevýhodou je nicméně velikost, protože tohle už mi moc kompaktní nepřijde.

U Xiaomi 12 T Pro jsem si podle recenzí všiml problému s přehříváním, kdy údajně vykopává z aplikací (zpravidla her) a neumí se podtaktovat. Už jsem byl rozhodnutý to bezdrátové nabíjení oželet, ale tohle mne opět znejistilo. Fotografie rovněž oproti Pixelu nic moc (už jsem asi z Pixelu rozmlsaný).

Když si člověk myslí, že má vyhráno, tak najde další problémy. Do toho mi Pixel 4 udělá -30% na baterii přes noc i když ho nepoužívám a výdrž baterie se celkově dramaticky zhoršila, tj. to budu muset nějak řešit.


Offline - Moderátor Profil 
13. 11. 2022 19:14 Odeslat příspěvek
zahnutý displej nebrat, je to hovadina, kterou Motorola okopírovala od Samsungu


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2022 19:37 Odeslat příspěvek
Mělo by vyjít Vivo X90 Pro+. Značku vůbec neznám. Když ale vidím ty cenovky za X80 tak vážně nevím na koho tenhle telefon cílí. V recenzích hanili kvalitu SW.


Offline - Junior Profil 
17. 11. 2022 15:53 Odeslat příspěvek
Dnes jsem se už dokonce přistihl, že se dívám na iPhone 14 Pro, ale při zjištění, že bych za tu cenu měl 2x Pixel 7 a ještě by ni s tím nešly spárovat Active 4 od Samsungu jsem to zase rychle zavřel. Kdyby ale někde byla black friday akce, klidně v bundle s hodinkami, tak bych do toho asi po dlouhé době zkusil jít. Nebo pak jít do iPhone 14 s horším foťákem. Oba jsou to prostě nejlepší fotomobily a výdrž baterie bude zřejmě lepší než u Pixelu. Xiaomi mi s fotkami přijde někde super, ale někde úplně mimo a přesaturováno. Samsung je tak 3/4, ale do toho jejich bloatware a zbugovaného OS už nikdy.


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2022 11:44 Odeslat příspěvek
Nick Cave píše
zahnutý displej nebrat, je to hovadina, kterou Motorola okopírovala od Samsungu


Veru Xiaomi 13 ma mat uz flat displej a kopirovat velkost IP 14.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #  Další stránka
Stránka 3 z 4 [ Příspěvků: 46 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies