MobilMania.cz

Přihlásit se




BT reprák k mobilu

Offline - osobne Profil 
18. 11. 2022 13:31 Odeslat příspěvek
Synovec chce pod stromeček BT reprák k mobilu.

Je nějaký lepší v podobné cenové hladině 600 Kč než tento?

https://www.expert.cz/lamax-sounder2-mini/


Naposledy upravil jjrr dne 18. 11. 2022 19:27, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2022 14:11 Odeslat příspěvek
Já bych trochu připlatil a vzal JBL GO. Starší generace, která je docela dost obstojná se dá sehnat za 750 Kč.


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2022 14:19 Odeslat příspěvek
Taky se priklanim k JBL... Mame jich doma vice. Nerikam, ze to je nejake HiFi, ale hraji obstojne


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2022 15:56 Odeslat příspěvek
Tady toho lamaxe mám necelý rok doma a sem tam si na tom pouštím hudbu z kompu, když dělám něco v jiné z místnosti. Kvalitou zvuku na tom bude JBL GO asi o něco lépe, ale ve všech ostatních parametrech ho ten Lamax smázne. Výdrž na jedno nabití, USB-C konektor, přehrávání hudby z paměťové karty, ale hlavně na něm lze přeskakovat písničky. Což je pro mě největší voser, když si přímo na repráku nemůžeš přeskočit na předchozí/další skladbu. Zpracování repráku bytelné. Jediná chybka, na kterou jsem narazil, je, že se reprák při nabíjení kousne a nereaguje na tlačítko vypnout/zapnout (je nutné ho podržením jiného tlačítka zresetovat). Ale zároveň jsem přišel na to, v jakém případě to dělá. Je potřeba ho připíchnout na nabíjecí kabel vypnutý a zapnout ho až po odpojení kabelu, takže tím asi padá přehrávání během nabíjení. Což nepotřebuji a ani jsem to netestoval. A jestli to jiné repráky umí jsem taky nezkoumal. Shrnuto, já jsem se svojí volbou spokojen a koupil bych si ho znovu.


Offline - osobne Profil 
19. 11. 2022 18:13 Odeslat příspěvek
Díky, koupil jsem ten Lamax, měl jsem slevový kupon, takže vyšel jen na 500 Kč.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies