MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Telefon do 5 tis

Offline - Junior Profil 
27. 11. 2022 21:38 Odeslat příspěvek
Nick Cave píše

dobrý displej Amoled? právě kvůli možnosti vypálení a také tomu, že bílá nebývá bílá bych vzal IPS
a v cenové relaci 5-6 tisíc uvažovat o kvalitě foťáku taky zvláštní, ve dne za pěkného počasí se fotka povede, ale snímky za sníženého světla jsou k ničemu

Nevím, máme v rodině Samsung S8 s amoledem, používán denně už skoro 5 let a displej zatím ok...
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
27. 11. 2022 21:40 Odeslat příspěvek
miromen4 píše
Tvl takovy žvast o amoled, před lety bych to ještě pochopil...nevzdělanost a nezkušenost.

to chceš snad říct, že AMOLED displej v telefonech za 4-6 tisíc je stejně kvalitní jako u smartphonu o 10-20tis. dražších??


Offline - Junior Profil 
27. 11. 2022 22:12 Odeslat příspěvek
Nevzdělany moderator na baterky.


Offline - Moderátor Profil 
27. 11. 2022 22:17 Odeslat příspěvek
foto1977 píše
Nick Cave píše

dobrý displej Amoled? právě kvůli možnosti vypálení a také tomu, že bílá nebývá bílá bych vzal IPS
a v cenové relaci 5-6 tisíc uvažovat o kvalitě foťáku taky zvláštní, ve dne za pěkného počasí se fotka povede, ale snímky za sníženého světla jsou k ničemu

Nevím, máme v rodině Samsung S8 s amoledem, používán denně už skoro 5 let a displej zatím ok...

tak ono záleží na způsobu používání, je jasné že trvale vysoký jas tam nějaké stopy vypalování může zanechat
https://svetandroida.cz/vypalovani-amoled-displeje/


Offline - Poslední varování Profil 
27. 11. 2022 22:40 Odeslat příspěvek
Někde tady mám vykopávku Galaxy A3 přes 5 let starou a o nějakém vypálení nemůže být vůbec řeč. Asi 4 roky jsem používal Galaxy J7 2017 a žena Galaxy J5 taky 2017 a opět po nějakém vypálení ani stopy.


Offline - Junior Profil 
27. 11. 2022 23:43 Odeslat příspěvek
Jediný vypálený displej jsem měl před lety na S3 od Samsungu. Ten jsem paradoxně používal poměrně krátkou dobu, protože na něm bylo více závad. Telefony jsem střídal cca po roce, teď mám ale druhý už déle (amoled) a žádné vypálení nepozoruju. Jinak s Amoledem jsem měl od roku 2011 minimálně 4 telefony a problém byl jen u jednoho. Ovšem to už je hodně let zpátky a navíc to byl prostě šmejd ve více směrech.


Offline - Administrátor Profil 
28. 11. 2022 09:23 Odeslat příspěvek
miromen4 píše
Nevzdělany moderator na baterky.

Prosím bez osobních útoků, díky.


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2022 19:31 Odeslat příspěvek
co je na tom za osobní útok, když pouze konstatuje neznalost diskutéra? vysvětli,pls, dědek


Offline - Moderátor Profil 
28. 11. 2022 19:58 Odeslat příspěvek
metyn:

i nesouhlasný názor šlo vyjádřit lépe a slušněji než v tom příspěvku, co tu zůstal. Několik agresivních výkřiků s čistě osobním útokem bez vztahu k problému šlo do koše. To sem prostě nepatří.

Nevidím důvod k takovému vzrušení kvůli různému názoru na klady a zápory OLED displeje.


Offline - osobne Profil 
28. 11. 2022 20:03 Odeslat příspěvek
https://www.mobilmania.cz/clanky/nejlepsi-levne-smartphony/sc-3-a-1336689/#part=1


Offline - Moderátor Profil 
28. 11. 2022 20:42 Odeslat příspěvek
jjrr Sice pár dobrých tipů, ale zda to pomůže...

IMHO reklamní článek.
a) Jednak tam některé vyloženě výhodné modely chybí.
b) A při zběžném čtení jsem se tak nějak ztrácel v rozdílech mezi prezentovanými telefony. Dělat slovní srovnání jde pro dva, max. tři kousky... ale čtení povšechných specifikací 15 kousků je už na mne moc. Chtělo by to nějaké přehledné tabulky a porovnávací kriteria.


Offline - osobne Profil 
29. 11. 2022 04:47 Odeslat příspěvek
No rozhodující je dle mě čipset a většina měla starý Snap 6XX, tomu bych se vyhnul obloukem. Ale jsou tam i Helio G99, Dimensity 700, Dimensity 810, což ujde.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 42 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies