MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Vyplatí se ještě S21 Ultra

Offline - Junior Profil 
16. 1. 2023 15:10 Odeslat příspěvek
orgáč: za těch 22 tisíc máš na mysli asi S22U? Nebo S21U? Protože na bazosi jsou za tu cenu akorát tak rok staré kusy.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2023 16:55 Odeslat příspěvek
https://mobil.bazos.cz/inzerat/16195258 ... -cerny.php
Nebo za těch cca 23500 na Mironetu, tam bych se případné reklamace nebál.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2023 18:39 Odeslat příspěvek
Ok. Asi se nejlépe jeví ten Mironet, protože jsme z Moravy a do Prahy daleko. Pošlu jej každopádně i do obchodu, ať se na něj někde podívá, protože sám vím, že to je už pádlo jako kráva! Každopádně díky.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2023 22:10 Odeslat příspěvek
Na větší se zvyká snáze, než na menší :D


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2023 19:39 Odeslat příspěvek
A teď ještě teda tak trošku jiný dotaz, spíše ke mě, i když trošku hypotetický... Myslíte, že bude lepší koupě S22+, S23+ nebo S22 Ultra vzhledem k poměru cena výkon?


Offline - Moderátor Profil 
17. 1. 2023 20:01 Odeslat příspěvek
na odpověď na otázku, která se týká S23 je potřeba počkat minimálně měsíc


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 1. 2023 20:06 Odeslat příspěvek
Vždy záleží na tvé potřebě a na to, kolik máš cash.
Teď vidím S22+ jako cena/výkon. Jenže proč nemít to nejlepší v podobě ultra? Nebude to lákat?


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2023 20:31 Odeslat příspěvek
Chápu, že S23+ bude představen za 14 dnů. Za dalsi týden bude prodej a pak nějaká doba na testy. Ale co si budem povídat, zase až tak moc se toho nezmění. Defakto jen Snapdragon. Zbytek už bude jen kosmetika a soft. Za poslední tři čtyři roky nebyl nikdy mezigenerační posun nijak převratný. Spíš jen drobné změny.
O peníze až tak nejde. Já jsem Ultru (jak S21, tak i S22) nějakou dobu měl a i když je to úžasný stroj, tak jsem nějak nedával tu velikost. Doma n jo v kanclu je to ok, ale na cesty, na sport, na motorku už je to fakt obr.
Proto zvazuji i S22+ a S23+.


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2023 20:57 Odeslat příspěvek
Pokud se to nikam neposunulo, tak si kup S9 a ušetříš :D


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2023 22:04 Odeslat příspěvek
Orgaci, chápu tvou potřebu být vtipný, ale já jsem nikde nenapsal, ze se to neposunulo “nikam”. Psal jsem, ze posun je minimální. Jooo a náhodou S9 stále mám a používám ji v autě třeba k navigaci.


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2023 22:48 Odeslat příspěvek
no vidíš, tak nový mobil vlastně nepotřebuješ


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
18. 1. 2023 13:32 Odeslat příspěvek
pikropikro píše
A teď ještě teda tak trošku jiný dotaz, spíše ke mě, i když trošku hypotetický... Myslíte, že bude lepší koupě S22+, S23+ nebo S22 Ultra vzhledem k poměru cena výkon?


Budu řešit asi v podstatě podobné rozhodování, protože už mě nějak ten iPhone zase přestává bavit :D Normalne bych vzal Ultru. Ale měl jsem dost dlouho S21U a pak asi 2 měsíce i S22U a pro mě potřeby hlavně u sportování a běhání po horách je to brutální pádlo!!! Takže se budu z 80% rozhodovat mezi S22+ a S23+ s ohledem na nový Snap, jestli to vůbec bude k něčemu lepšímu a zbylých 10 a 10% nechám na obě Ultry (22 a 23) opět podle poměru cena výkon. Rozhodnu se asi až po nějakých testech a podle diskuzí, jaké budou ohlasy na řadu 23.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 1. 2023 14:08 Odeslat příspěvek
6,6 palců vs 6,8palců. NEpadlo je zcela jinde.


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
19. 1. 2023 10:35 Odeslat příspěvek
Tak musím říct, že to znát je. Byl jsem se teď mrknout v Samsungu, když jsem šel kolem. 10 minut jsem je porovnával v ruce a ten rozdíl mezi Pluskem a Ultrou je znatelný. Ty zaoblené hrany dělaji vcelku dost rozdíl.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 29 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies