MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Mobil kolem 6k, prosím poraďte

Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 3. 2023 09:00 Odeslat příspěvek
Zdravím, rád bych koupil mobil v ceně okolo 6000 Kč. Zvažuji mezi Motorola G72, Samsung A33 a Xiaomi RN 10 Pro. Za priority bych považoval: za 1. Display - kvalita, větší rozměr (filmy), za 2. fotoaparát a za 3. co nejméně balastu v systému. 5G ani zvýšená odolnost není podmínkou. Zatím se přikláním k Motorole, ale mám trochu obavy z kvality fotografií. Mohl by mi prosím někdo zkušenější poradit? Předem děkuji.
Poslední příspěvek


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
3. 3. 2023 10:57 Odeslat příspěvek
Nejlepší mobil v ceně okolo 6 000 Kč vzhledem k tomu co požaduješ, je Motorola G51 5G za 2 300 Kč. :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 3. 2023 12:23 Odeslat příspěvek
Tak nějak jsem předpokládal, že mi někdo možná poradí, který ze tří uvedených telefonů je podle jeho názoru nejlepší, ale i tak děkuji za váš promarněný čas.


Offline - Moderátor Profil 
3. 3. 2023 12:28 Odeslat příspěvek
žádný balast v systému nemá Motorola, ta má jenom minimální nadstavbu moto displej a moto gesta
na kvalitní fotky by jsi musel připlatit za Pixel


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2023 13:42 Odeslat příspěvek
nebo na foceni pouzit port GCAM,pokud by se fotky z origo appky nelibily...


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2023 14:23 Odeslat příspěvek
Mám Redmi Note 10pro a zatím maximalní spokojenost.
Rychlé nabíjení, displej krásně čitelný i na slunci, foťák pro mne dostačující spousta možností v nastavení včetně zpomaleného a zrychleného videa, baterie výdrží i 4dny.


Offline - Junior Profil 
3. 3. 2023 14:53 Odeslat příspěvek
Cau ja ti poradim tohle za ty penize prebije uplne vse, jen necekej nejake updaty :roll:

https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/produkt/realme-gt-master-128gb-5g-cerna

Navic ma ted O2 akci 500Kc vykup za stary telefon, nic lepsiho nenajdes..


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
3. 3. 2023 17:01 Odeslat příspěvek
Tak to vypadá, že se nám z O2 stává nejlepší prodejec telefonů. :D No uvidíme, jestli překvapí nějakou pěknou akcičkou na MDŽ. 8-)


Offline - Pokročilý Profil 
3. 3. 2023 17:20 Odeslat příspěvek
Realme Gt ME a RN 10 Pro jsem mel, Motoroly mam ted dve a na filmy jednoznacne RN10 Pro. Naprosto vyborny stereo zvuk s dolby, rychla nabijecka v baleni, skvela hapticka odezva, dobry procesor a hlavne ctecka v bocnim tlacitku. Ty v displeji jsou peklo. Z tech tri uvedenych Redmi jasna volba, pokud nechce tazatel vybirat z dalsich.


Offline - Moderátor Profil 
3. 3. 2023 17:40 Odeslat příspěvek
vormen píše
Z tech tri uvedenych Redmi jasna volba

až na to, že má požadavek ,,bez balastu'' což jaxi vůbec telefony od Xaomi nesplňují


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
3. 3. 2023 17:45 Odeslat příspěvek
I čistý Android je lepší než MIUI

Hodnotit nástavbu MIUI 14 Global je pro mě ošemetná záležitost. S respektem vůči jejím fanouškům jí nemohu upřít osobitý vzhled a originální pojetí uživatelských zkušeností, ale s každou další verzí se má averze vůči tomuto „vylepšení“ stupňuje. Nejde už jen o osobní preference, na ně se názory lišit mohou, ale lajdáctví odpouštět nehodlám.

https://www.smartmania.cz/recenze-xiaom ... i_nez_miui


Offline - Pokročilý Profil 
3. 3. 2023 18:30 Odeslat příspěvek
jenze balast ma na poslednim miste jako prioritu. a kdyz si miui poradne prolezes, zjistis, ze je tam plno vychytavek, za me nejvic zamceni podrzenim tlacitka home. Moto displej no, to je mozna donra vec, ale neco za neco, takze kdokoli ma pristup k prichozim zpravam, mailum. Cisty android nema treba ani kompas. Kazdej telefon ma neco do sebe, ale obecne bych se vyhnul tem se cteckou v displeji, mel jsem jich 5 a vsechny strasny.


Offline - VIP uživatel Profil 
4. 3. 2023 07:26 Odeslat příspěvek
Ředitel ČTÚ píše
Nejlepší mobil v ceně okolo 6 000 Kč vzhledem k tomu co požaduješ, je Motorola G51 5G za 2 300 Kč. :D

Jak se dostat na tuto cenu? Vidím cenu 4601 a v Moje 02 mám na něj slevu 1500 Kč a dalších 500 by mělo být za starý telefon.


Offline - Junior Profil 
4. 3. 2023 07:28 Odeslat příspěvek
Vem Poco X5 5G za 5990Kč. Telefon nikdy nenahradí svým zakrslým čipem fotoaparát. Co se tomu trochu přiblíží budou jebky typu Samsung 23 Ultra a další nesmysly okolo této ceny. Každopádně nemá cenu řešit spotřebku typu mobil v této cenové kategorii, vše je jen s malými nuancemi +- stejné., čip, výbava, baterka, android.


Offline - Moderátor Profil 
4. 3. 2023 07:31 Odeslat příspěvek
@myšpulín
to byla akce, kdy za těch 4601kč jsi dostal 1+1 zdarma a ten druhý jsi pak prodal
pokud se dostaneš na cenu 2600kč, tak neváhej, ten telefon za to stojí
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, #  Další stránka
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 19 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies