MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Malý telefon do 10k

Offline - Junior Profil 
17. 5. 2023 21:17 Odeslat příspěvek
opasino: vyber si tu motorolu 30 NEo, nebo pixel 7A. Nic lepšího by stejně u konkurence nebylo, kdyby byla :D
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 5. 2023 22:04 Odeslat příspěvek
opasino píše
To bych normálně blil z té dnešní nabídky telefonů. Poslední týden pozoruji o hodně rychlejší úbytek kapacity baterie mého dvou a půl letého S A41. Kouknu co je rozměrově podobně dostupné z normálních značek a v ceně do 12k pouze 2 telefony, Motorola Edge 30 neo a Sony Xperia 10 IV.


Počkal bych na Xperii 10 V. :-)

Na trh Sony Xperia 10 V vtrhne na konci června a lze počítat s cenou přibližně 12 500 korun. K předobjednání bude novinka od 5. června, přičemž k předobjednávkám slibuje Sony dárek v podobě sluchátek Sony WH-CH520 v hodnotě 1499 Kč.


Offline - Junior Profil 
17. 5. 2023 22:19 Odeslat příspěvek
No zrovna Xperia desítkové série je předraženej zmetek. Za tu cenu je to neodladěný nesmysl, sice úzký, zato vysoký. V recenzích se navíc často zmiňuje jak se telefon "zamýšlí", a je fuk v jaké generaci, Sony na to prostě možná úmyslně háže bobek. Být za 8K, mít rychlejší nabíjení (myslím že ani letos se to nezmění) a být to bez záseků, není o čem uvažovat. Měl jsem podobné nároky, nakonec jsem vzal Edge 30 Neo. Není dokonalý, foťák nic moc. Ovšem hlavně 68W nabíjení je skvělé, výdrž naprosto spolehlivá, displej dobře čitelný i na slunci. Alternativa je snad jedině Pixel 7A, ten lépe fotí, ale má pomalejší nabíjení.
Sony mám rád, ale nevěřím že letos se jim ta 10V povede líp. Kvalitativně se za ty roky ten model nikam neposunul, přibilo pár moderních blbinek, ale žádný posun ke zlepšení největších chyb jsem nezaznamenal. A to má 10IV stejný procesor jako Edge 30 Neo. Moto se mi ale za toho čtvrt roku ani jednou nezamyslelo, žádné zpoždění ani zásek. Ze začátku hřál po instalaci Nova Launcheru, ale pak se vzpamatoval a od té doby je v pohodě. Asi si to muselo sednout, nebo nevím v čem byl problém.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 9. 2023 13:25 Odeslat příspěvek
Taky marně sháním malý android telefon do 5.5" , ty velké displeje to není nic pro mě. Telefon, o kterém se moc neví je Sony Xperia Ace 3 ( https://mobilizujeme.cz/clanky/sony-xperia-ace-iii-specifikace-cena-dostupnost ) , i cena je super, ale Sony ho prodává jen na domácím trhu v Japonsku. Kolega si ho přivezl z Japonska a hned si mě ten telefon získal. Neoficální řeči hovoří o tom, že ještě letos má vyjít Ace 4, tentokrát globálně. Pokud by to tak bylo, tak Sony zaplní díru na trhu menších telefonů. Já si počkám, jestli tu 4ku vydají, když ne, objednám si z japonského Amazonu tu trojku.


Offline - Junior Profil 
23. 9. 2023 16:47 Odeslat příspěvek
Xperia Ace 3 byl jednu dobu na Bazoši, údajně si týpek objednal z Asie pro sebe a několik kusů na prodej. Taky čekám na Ace 4 ale prý to má být ta klasická Sony "nudle" 21:9.


Offline - Junior Profil 
24. 9. 2023 02:00 Odeslat příspěvek
Albert.Bert píše
No zrovna Xperia desítkové série je předraženej zmetek.

Podepisuju. Sony to podle mě dělá schválně... Jediná smysluplná produkce jsou jejich vlajky.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 21 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies