MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR

Offline - Junior Profil 
25. 4. 2020 16:54 Odeslat příspěvek
Také si myslím, že náhrada neexistuje. Žijí pouze v ČR a tuto kartu jsem využíval hlavně na volání. Ať to byla hodina hovoru, tak klidně 10 minut. To nemělo konkurenci.
Kartu jsem využíval v ČR skoro pořád a byl jsem spokojen.

S Kelnerem nic nenadelame, nemá se cenu rozčilovat.

Jen jako nouzové řešení mě napadla karta 30 od Vodafone, kde po přivolání 30 Kč, je volání do půlnoci do všech sítí zdarma, včetně SMS a 400 MB dát. To se vyplatí, pokud chci v jeden den obvolat více kamarádů, rodinu, úřady apod.

Jinak to nestojí za nic a i já nechci s českým 02 mít nic společného.
Teď už čekám na kartu Twist a internet na rok. ( 1GB x 12 mesiců)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
15. 5. 2020 13:13 Odeslat příspěvek
Zdravím. Mám nasyslených zopár kódov z výzvy O2 dobré dáta (https://dobredata.o2.sk/). Neviete, dokedy tieto kódy vydržia neaktivované? majú nejakú „trvanlivosť“?


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
16. 5. 2020 10:58 Odeslat příspěvek
"Výzvy sa môžu plniť a dáta aktivovať do 15. 5. 2020." ale jestli ještě jdou dnes výzvy plnit a kódy aktivovat nevím. :D


Offline - Junior Profil 
18. 5. 2020 01:30 Odeslat příspěvek
Tak podle nejnovějších informací podpory O2 SK by mělo jít aktivovat tyto kódy jakož i případně plnit další výzvy až do 31.5.2020. Prý to prodloužili (poté co to předtím zkrátili), ale komunikují to prostě chaoticky.
Jinak ten balíček 10 GB pak po aktivaci platí myslím 30 dni.


Offline - Junior Profil 
18. 5. 2020 13:18 Odeslat příspěvek
Kto by chcel aj nadalej pouzivat data cez O2 SK kartu v CR neh mi napise , mam pre neho riesenie :) PM.


Offline - Junior Profil 
31. 5. 2020 19:29 Odeslat příspěvek
Omlouvam se za zdanlivy off-topic:
Myslite, ze se da snadno za nejdele cca 3 hodiny prosurfov at 9,5 GB, na smartphonu, pripadne s vyuzitim (pomalejsiho) notebooku pres wifi hotspot? Jak to kdyztak udelat, jakou sluzbu na to vyuzit?
Jde o to, ze dnes 31.5. je poslednio moznost pro aktivaci bonusoveho mesiciniho dat. balicku "Dobre data" a ktomu je ale potreba vycerpat predschozi bonus. balicek, neda se (z nepochopitelnych duvodu) natvrdo ukoncit. No a ja tam mam aktualne tech cca 9,5 GB. Nejde mi ani o ten objem dat, kdyz jse malo vycerpal, ale spis o mesicni dobu platnosti. Kdyz nestihnu vycerpat do pulnoci, tak zbytecny pokus a navic si novy bonus. balicek uz nezaktivuju. Tot zapeklita stuace.:-)


-
31. 5. 2020 20:02 Odeslat příspěvek
Na LTE dalo v pohodě, stačí nějaký torrent.


Offline - Junior Profil 
31. 5. 2020 21:12 Odeslat příspěvek
diky, ale torrenty neovladam a instalovat si torrenty kvuli tomu nema smysl. a to neresim, jestli je to legalni nebo ne-:-)


Offline - Junior Profil 
31. 5. 2020 21:34 Odeslat příspěvek
http://proof.ovh.net/files/ dej si stahnout tem 10GB soubor 10 Gio file pátý od vrchu bud rovnou do telefonu nebo do notebooku pres hotspot.


-
31. 5. 2020 22:52 Odeslat příspěvek
Persbrandt píše
diky, ale torrenty neovladam a instalovat si torrenty kvuli tomu nema smysl. a to neresim, jestli je to legalni nebo ne-:-)


Legální to samozřejmě je, např. distribuce Linuxu. To zmiňované OVH není nejrychlejší, ale taky poslouží. Hodně štěstí.


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2020 13:06 Odeslat příspěvek
Persbrandt píše
Tak podle nejnovějších informací podpory O2 SK by mělo jít aktivovat tyto kódy jakož i případně plnit další výzvy až do 31.5.2020. Prý to prodloužili (poté co to předtím zkrátili), ale komunikují to prostě chaoticky.
Jinak ten balíček 10 GB pak po aktivaci platí myslím 30 dni.


Dnes 7.6.2020 som si aktivoval kód z výzvy splnenej 13.5.2020. Čiže "nafarmené" kódy fungujú, aj keď už sa nedajú plniť výzvy


Offline - Junior Profil 
7. 6. 2020 21:39 Odeslat příspěvek
tak to je blaznivy, kdybych to vedel, tak jeste pockam s aktivaci nastradaneho kodu na 10 GB (aktivoval jsem ten kod 31.5.2020 v domneni, ze ten den to jde naposledy), pripadne bych splnil jeste dalsi vyzvy a nastradal do budoucna dalsi kody, dkoud ty vyzvy plnit slo. I kdyz je otazka, jak pujdou bonus. balicky pouzit v CR po 1.7.2020...


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2020 09:49 Odeslat příspěvek
Odpověď je velice jednoduchá.
Půjdou používat už pouze s příplatkami.


Offline - Junior Profil 
8. 8. 2020 07:44 Odeslat příspěvek
Ahoj vsichni, nema nekdo prosim kod na nejake data zdarma ?


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
8. 8. 2020 13:19 Odeslat příspěvek
Proc si ho nevyrobis ? Jak je tu popsano, hledej. :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56  Další stránka
Stránka 53 z 56 [ Příspěvků: 834 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies