MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
14. 2. 2022 12:10 Odeslat příspěvek
O2 SK Guru : "Zial vyskytli sa nejake technicke problemy s touto sluzbou cez aplikaciu, pracujeme na odstraneni a verim ze cim skor uz bude mozne tuto sluzbu aktivovat cez nasu aplkaciu :)"

Tak kód na 15 GB zatím nikde, musíme čekat. :D
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
14. 2. 2022 13:29 Odeslat příspěvek
"zatim nikde"
Tých 15GB mimo domácu sieť nepoužiješ �
V aplikácii bude k dispozícii po 15 februári (možno už zajtra)


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
18. 2. 2022 22:20 Odeslat příspěvek
Tak data jsou dostupná v appce (15 GB výročních grátis), možno aktivovat do 30.4.2022 :D


Offline - Junior Profil 
30. 4. 2022 21:55 Odeslat příspěvek
Tak jsem zkusil aktivovat na poslední chvíli těch 15 GB narozeninových dať, potvrzující sms-ka prišla, všechno, ale data mi v Praze nejedou! kredit mám asi 3 Eur. Už jsem v priplatkovem roamingovem režimu, chtěl jsem ten měsíc surfovat v ceně cca 8 haléřů za MB. Všechna nastavení v mobilu jsem kontroloval už asi 10x a nic, na zak. podpoře taky už prý nevědí.
Nelíbí se mi, že mi to v mobilu v ikonce dát pod lištou ukazuje "mobilní data O2 CZ O2 SK Roaming EDGE. Nelíbí se mi, že je tam napsáno Edge. přitom v nastavení dat mám 4G. v minulosti jsem už jejich data na tom phonu používal

Už v tom skoro tuším nějaký podraz...
Někdo stejná zkušenost?
na aktivaci je kdyžtak čas už jen dnes do půlnoci.


Offline - Junior Profil 
6. 5. 2022 00:06 Odeslat příspěvek
edit: tak už ta data běží, takže to bylo vypnutím přístupových bodů natvrdo u operátora, bohužel to ani na infochatu nikoho nenapadlo, až teď


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
6. 5. 2022 22:05 Odeslat příspěvek
Jak moc zere kredit to datování ?


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
29. 5. 2022 19:51 Odeslat příspěvek
Chci vyzkoušet, jestli když bude sim ležet +4 měsíce v šuplíku, jestli se vynuluje to nadměrné používání v cizině, které pak operátor zpoplatňuje přirážkou. SIM už mám v šuplíku dost dlouho, ale ještě chci počkat na změnu, co bude od 1.7.2022 v ceně a velikosti dat v EU. Teoreticky by šly používat dvě sim s tím, že jedna by ležela vždy v šuplíku a jak by na tu používanou došlo oznámení o nadměrném používání v cizině a počítání přirážky, tak by se sim prohodily. Nejmenší dobití u těchto sim je 6 euro, což je +- 150 Kč (na rok), takže žádná velká pálka a u dvou sim by to znamenalo za rok dobít 300 Kč, což se dá klidně provolat a užívat si až hodinových hovorů do celé EU za 2,50 Kč. Tak uvidíme, co ten pobyt v šuplíku s tou sim udělá.
:D


Offline - Junior Profil 
30. 5. 2022 02:05 Odeslat příspěvek
Vidim , ze to hadzes asi do kazdeho vlakna co sa tyka O2 Sk tak ti to poslem aj ja sem :

Nepomoze ti to lebo vypnutim je telefon v systeme stale registrovany ako u zahranicneho OP. :!:
Ak by to prihlasis na den v SK sieti a vypnes tak to je troska nieco ine ... ;-)


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
30. 5. 2022 05:21 Odeslat příspěvek
Máš vyzkoušeno ? :-)


Offline - Junior Profil 
5. 8. 2023 07:45 Odeslat příspěvek
Tak tentokrat ma uz aj O2 SK vytocilo, od septembra ide velke zdrazovanie hovorov aj dat, nas sa to dotkne na manzelkinom cisle s O2 Volnost, kde cenu jedneho hovoru zvysuju o 50%, este stastie, ze je to z 10 centov na 15, pri hovore trvajucom max.60 min. Takze, vsetci do jedneho jednoznacne nutia ludi prejst od pouzivania mobilu na hovory od nich len k datam a potom cez ne na WhatsApp, Viber, eFon, Telz, atd., atd.
Podrobnosti vid. na mobilmania.sk

Nenazranci.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 8. 2023 12:20 Odeslat příspěvek
Opravdu "nenazranci". Tolik penez za hodinu volani do Nemecka jim ale asi i tak dam. Predstav si, ze ceske O2 chce pres 20 centu za minutu.


Offline - Junior Profil 
5. 8. 2023 19:11 Odeslat příspěvek
A nikdy nemaju dost, stale im nestacia najvyssie marze v state. Pocas kovidu sa vacsina firiem trapila, ale oni praveze ryzovali, ludia boli zavreti aj osameli, komunikacia a mobilovanie bolo nutnostou a uz aj ostane nutnostou naveky. Ked nastupila energeticka kriza, boli to opat oni, najvacsi chudaci, lebo vysoke energie, vysoke najomne a vstupne materialy, vysoke mzdy - zvysovanie cien je nevyhnutne. Dokonca Orange to stihol za posledne mesiace dvakrat, nepomohol ani novy sef, ten Antipoliak, ktory robi vsetko naopak, ako polski operatori. V O2 nakoniec tiez neodolali. A regulator? - prisne sleduje a dohliada na ich bohumilu cinnost, aby nestratili kurz. Vieme preco.


Offline - Junior Profil 
7. 8. 2023 16:54 Odeslat příspěvek
Steve: Díky za info. Kartu Voľnosť mám, používám téměř výhradně z Česka a toto info mne překvapilo, protože mně od O2 SK žádná smska o zdražování v posledních cca 3 měsících nepřišla, což je zvláštní. Jako smsky od operátora tam vidím pouze opakované info, že nesplňuju podmínky "přiměřeného využívání" EU roamingu a budou mi účtovat příplatky.

Ta informace vám přišla smskou předpokládám? Z jakého čísla vám prišla, 99222? Nemohl byste prosím znění té smsky sem zkopírovat? A kdy k tomu zdražení má dojít, už teď od 1.9.23? A SMS upozornění vám přišlo cca kdy?
Nevím, jestli by se to, že mi neposlali tu smsku (což podle mne mají zákonnou povinnost) nedalo využít k tomu, aby mi tu zvýšenou sazbu aspoň nějakou dobu neúčtovali...:-)
Faktem ale je, že mně ještě víc než to vámi uváděné zdražení základního poplatku za hovor na 15 centů vadí ty roamingové minutové příplatky, které se při dlouhém hovoru víc prodraží...a já jsem tu kartu používal hlavně na delší hovory, ať už v rámci Česka nebo do EU. Ale s tím bohužel asi nic nenadělám.

Je ale pravda, že pred cca 2 měsíci jsem měl dilema, zda tu kartu ještě těmi 6 Euro dobít (když jsem teď vlastně stále v tom sankčním roamingovén režimu) nebo ji nechat propadnout, nakonec jsem dobil, ale kdybych toto info věděl, tak bych kartu už asi nedobil.
Docela i zvažuju tu kartu za této situace odložit, nechat ji vypršet a pak si nechat operátorem vyplatit zbylý kredit, ale nevím, jestli mi operátor pošle kredit i na český účet (na ofic. chatu mi nejsou schopni dát jasnou odpověď)
předem díky za odpověď


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
7. 8. 2023 18:14 Odeslat příspěvek
Vypršet a vrátit kredit ? Wtf ? :D


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 8. 2023 19:40 Odeslat příspěvek
Citace
Ta informace vám přišla smskou předpokládám? Z jakého čísla vám prišla, 99222? Nemohl byste prosím znění té smsky sem zkopírovat?

Spis nemohl, kdyz odkazuje na mobilmanii.sk

Citace
A kdy k tomu zdražení má dojít, už teď od 1.9.23? A SMS upozornění vám přišlo cca kdy?

Na netu snadno najdes, ze 12.septembra

Citace
což podle mne mají zákonnou povinnost

Slovaci maji vlastni telekomunikacni zakon...


Ja ale resim jiny problem - kdo z vas mi dobil tech 6E, o kterych nemam tuseni? Nebo mi chcete rict, ze O2SK je jak katusova dobijecka? Ten kredit navic neni bonusovej...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 52, 53, 54, 55, 56  Další stránka
Stránka 55 z 56 [ Příspěvků: 835 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies