MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR

Offline - Junior Profil 
27. 6. 2014 19:47 Odeslat příspěvek
karlos-2009 píše
Kurňa, chlapi, dyť se to tady bralo , nebo si to pletu a psal jsem to někomu jen do SZ?? Ty slovenské registrační údaje uschovat, včetně RČ... budou potřeba při registraci.


Ještě se rozčiluj :roll: To tys tu postnul zaručený návod z praxe jak objednat sim a o tom že je potřeba uchovat RČ se nikde nezmiňuješ. Sám doporučuješ generátor RČ, takže možná má problém více lidí, kteří postupovali podle tvého návodu - viewtopic.php?f=22&t=1215218&st=0&sk=t&sd=a&start=15

Mě ta karta nejde objednat, protože v tom jejich formuláři prostě není ulice ve které bydlím. Bydlím ve městě nad 20t obyvatel a jsou tam i ty nejzapadlejší uličky města ale druhá největší ve městě tam prostě chybí. Když jí tam vypíšu ručně, tak mi to napíše, že jsem zadal neexistující adresu :oboze
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
27. 6. 2014 20:54 Odeslat příspěvek
Ach jo, asi si to nepochopil, co s tebou.... V tom prvním kroku musíš napsat nějakou slovenskou adresu, v druhém doručovací adresu do Česka. Co je na tom nejasného?? Jestli to neumíš, tak mi dej adresu, já ti to za tebe objednám. Každý je snad svéprávný, však jim tam můžeš nacpat svoje rodné číslo, když ho chceš rozdávat každému na požádání.


Offline - Junior Profil 
27. 6. 2014 22:03 Odeslat příspěvek
Já to pochopil velice dobře. Nejsem trilobit abych nerozeznal trvalou adresu od doručovací. Ale když v té doručovací nevyberu ulici kterou mi nabízí ten jejich systém, tak mi to píše neexistující adresu. Ostatní ulice v pohodě, ale ta moje tam není.
Co se týká návodu, tak netvrdim, že je třeba rozdávat své RČ, ale když už tu píšeš návod a nabádáš k zadání fixního RČ, tak by do návodu stálo za to doplnit větu, že je třeba si ty fixní údaje zapamatovat nebo opsat. Toť vše


Offline - Junior Profil 
27. 6. 2014 22:33 Odeslat příspěvek
Zaujimave je, ze vam sa bez problemov podarilo objednat si kartu aj na falosne meno. Ja som si ju objednaval normalne na Slovensko, pekne som si nasiel listocek v schranke a teta na poste si vypytala aj obciansky. Proste je to do vlastnych ruk a na falosne meno by mi to nevydali.


Offline - Junior Profil 
28. 6. 2014 02:47 Odeslat příspěvek
No jo, ale v CR to bude treba fungovat jinak. Uvidime.


Offline - VIP uživatel Profil 
28. 6. 2014 06:40 Odeslat příspěvek
Tak doporučený dopis se má vydávat na podpis a údaje z občanky. Pokud to pošťák nebo pošťačka dělá jinak, je to chyba. A musí to dát přímo a jen dotyčné osobě nebo na zmocněneckou kartičku vystavenou poštou .... Asi to jde i na úředně ověřenou Plnou moc, ale to nevím ...
Takže je to stejné jako na Slovensku ....

-- 28. 6. 2014 06:42 --

Ale i mě dají občas bez občanky doporučenou zásilku nebo dobírku, případně i balík do ruky..... Když jsem samozřejmě doma.... Ale nikdy to nebylo na falešné jméno a vždy to bylo pro mě .... Taková je praxe oproti teorii....


Offline - Junior Profil 
28. 6. 2014 11:47 Odeslat příspěvek
karlos-2009 píše
Kurňa, chlapi, dyť se to tady bralo :-) , nebo si to pletu a psal jsem to někomu jen do SZ?? Ty slovenské registrační údaje uschovat, včetně RČ... budou potřeba při registraci.

Já sem toto tedy také nezachytil, naštěstí mi při zobrazení objednávkového formuláře mechanizmus pro vyplňovaní formulářů ve Firefoxu použité RČ ukázal.

-- 28. 6. 2014 12:50 --

Běžný doporučený dopis (tedy ne do vlastních rukou či do vlastních rukou výhradně jen adresáta) dá doručovatelka na adrese doručení komukoliv v bytě nebo ho může nechat i u sousedů, při vyzvedávání na poště pochopitelně chtějí občanku.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
30. 6. 2014 10:03 Odeslat příspěvek
Jupíííí, tak už mám jednu sim aktivovanou a druhou si schovám, až bude potřeba. :D Jaký je nejlepší postup abych získal co největší bonusy za dobití a co největší slevy ? ;-]


Offline - Junior Profil 
30. 6. 2014 10:26 Odeslat příspěvek
A jak tedy probehlo doruceni?


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
30. 6. 2014 10:27 Odeslat příspěvek
To doručení byla komedie jako prase a doteď jsem se z toho nevzpamatoval. :D

Jak už jsem uvedl výše, tak jsem po první objednávce zjistil, že jsem si nezapsal Generátorem rodných čísel náhodně vygenerované rodné číslo které je potřeba k aktivaci sim po doručení a tak jsem objednal ještě podruhé, to už jsem si to číslo uložil. :D U obou těchto objednávek jsem si lehce zkomolil křestní jméno ( pokaždé jinak ) ;-] ostatní údaje byly vymyšlené, kromě dodací adresy samozřejmě. A teď ta komedie. :D Ráno došla normální pošťačka co roznáší dopisy a podobně a ta rovnou hlásila, že křestní jméno je zkomolené, že to vrací zpět. ;-] Tak si říkám, hmmm tak to je někde, to vrátí i tu druhou zásilku. (_!_) Potom zhruba za 2 hodky dorazila pošťačka co rozváží autem balíky a ta mi předala balíček i se zkomoleným křestním jménem a ani nechtěla občanku. Takže na pohodu nakonec. :D Ta česká pošta neví levá ruka co dělá pravá. :D

Už mám dobito 6E ( +1,49 E bonus jsem dostal ) a budu používat podle potřeby těch 400 MB / Den / 0,50 Euro = 13 Kč což se ani nemusí nikde aktivovat.
Kredit je platný do 30.9.2014, takže to mám na pohodu na celé prázdniny :D

Ještě mám dotaz, jak je to s platností kreditu u různých výšek dobíjeného kreditu.
6 E je teda na 3 měsíce a jak je to dál u 8 E, 10 E .... ? ;-]


Offline - Junior Profil 
30. 6. 2014 10:49 Odeslat příspěvek
mrkni Na jejich stranky tam je vse ohledne kreditu,jinak ja jsem spokojen-hlavne
to volani do eu je gut


Offline - Junior Profil 
30. 6. 2014 10:49 Odeslat příspěvek
To je divne, ze jedna zasilka prijde roznaskovou postou a druha balikovou postou.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
30. 6. 2014 10:52 Odeslat příspěvek
Je to divné, ale neřeším to. Páč to asi nemá řešení :D

*****************************************************
Délka platnosti kreditu :

Kredit dobitý cez 8 € alebo 10 € kupón musíte pretelefonovať do 3 mesiacov.
Kredity dobité vyššou sumou 15 € alebo 20 € vám budú platiť pol roka.

Svoj prepadnutý kredit môžete získať späť. Stačí si znovu dobiť kredit ľubovoľným spôsobom.
Ako to funguje
1.Dobite si kredit ľubovoľným spôsobom vo výške minimálne 3 €.
2.Posledný prepadnutý štandardný kredit vám vrátime a potvrdíme vám to SMS správou.
Bonusový kredit sa neobnovuje.


Offline - Junior Profil 
1. 7. 2014 22:03 Odeslat příspěvek
Od zítra 100% kreditu navíc. To máme 6,5 Kč za 400 MB denně, neboli 12Gb za 200 Kč měsíčně.


Offline - VIP uživatel Profil 
1. 7. 2014 22:26 Odeslat příspěvek
.


Naposledy upravil Reku dne 2. 7. 2014 04:54, celkově upraveno 1
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 56  Další stránka
Stránka 5 z 56 [ Příspěvků: 834 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies