MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

4ka - Štvorka - nový operátor na Slovensku

Offline - Junior Profil 
3. 11. 2015 12:55 Odeslat příspěvek
prave mi prisiel mail,lebo som mal rezervovane cislo tak Vam sem preposlem co je treba splnit:

Dôležité:
Údaje ako meno, priezvisko, e-mail musia byť totožné s údajmi, ktoré ste použili pri rezervácii telefónneho čísla.
Správnosť údajov ako rodné číslo, číslo OP je validovaná pri odoslaní objednávky. Pravosť údajov pri preberaní zásielky u kuriéra.
Pre správne vyplnenie adresy (ulica, popisné číslo, mesto, PSČ) sa prosím, riaďte automatickým vypĺňaním.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
3. 11. 2015 21:05 Odeslat příspěvek
Zajímavé, já prováděl rezervaci čísla čistě ze zvědavosti a proto, abych byl při možnosti objednání e-mailem informován - nu a zatím mi žádný e-mail nepřišel, a to je ešopa v provozu už dva dny. Asi to mají rozdávkované do skupin, třeba se bojí, že by to jejich systém všechno neustál. No a nebo prostě uhádli, že nic kupovat nehodlám.

Ona ta čísla jsou nic moc a ceny značně nadstřelené, za 44 eur v podstatě si můžu vybrat číslo, které by v samoobsluze nebylo ničím výjimečné. To už mělo větší smysl si na slovenském Bazoši koupit za 88 eur 0950450451 od překupníka - buďto zaměstnance pošty, nebo rychlého rezervujícího z doby, kdy tam za ty prachy byly k mání ještě zajímavá čísla.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 11. 2015 23:39 Odeslat příspěvek
U O2 SK bylo na obálce napsáno do vlastních rukou, ale papírově to měla pošťačka jako doporučeně, tak stačilo někoho zastihnout na dané adrese, podpis a byly SIMky doma (OP nechtěla). Taky se mi nechce zkoušet, jestli to poštou projde, mám ještě hromadu SIMek O2.


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2015 12:09 Odeslat příspěvek
Jo, tak to bylo i u mě. Jen moje pošťačka z toho byla trochu popletená, tak jsem ji musel trochu přemlouvat k vydání (smyšlené jméno).

Prostě si asi budeme muset udělat výlet na nejbližší Slovenskou poštu, jestli to chceme vyzkoušet. Možná to i roamingový partner v podmínkách přímo zakazuje, aby SIM byly aktivně prodávány do jiných států. Vůbec bych se tomu nedivil.


-
4. 11. 2015 17:48 Odeslat příspěvek
Na slovenské poště je to bez problému i na českou občanku a adresu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 11. 2015 18:16 Odeslat příspěvek
Dobrý, ale pokud se ti nechce kvůli SIMce cestovat přes celou republiku, je ti to k ničemu.


Offline - Junior Profil 
7. 11. 2015 15:34 Odeslat příspěvek
Tak co, jestlipak se už nějakému českému majiteli tu simku podařilo dobít online přes českou platební kartu nebo alespoň z českého účtu?
To by mne dost zajímalo.díky

PS Kdyby to takto dobít nešlo, tak mne ještě napadá, že kdyby někdo měl kamaráda na Slovensku nebo aspoň se slovenskou platební kartou, který má také simku od Štvorky, tak by mohl využít tu službu převádění kreditu mezi jednotlivými čísly, kdyby se dohodli, že mu cenu toho převedeného kreditu třeba pošle na účet...


Offline - VIP uživatel Profil 
7. 11. 2015 19:20 Odeslat příspěvek
U nás existuje předplacená debetní karta Coolkarta a Blesk, třeba je něco takového na dobíjení i na Slovensku. Pak by jsi vlastně měl Slovenskou bankovní kartu bez závazků a bez slovenského účtu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 11. 2015 22:18 Odeslat příspěvek
Zdravím všechny na tomto fóru a Reka vzlášt ;-)
Rozhodla jsem se Vám napsat své zkušenosti ze 4rkou.
Kartu jsem si koupila minulé úterý v obci Brodské na miniaturní poště kde to pamatuje ještě minulý režim :-)
Dvě ochotné poštačky se divily proč si jedu pro simkartu z Brna.
Řekla jsem jim,že mají lepší ceny než mi v ČR a jedu fotit pro ČTK -soutok Moravy a Dyje
Kartu mě oproti občance prodaly během 10 minut a jak na klávesnici cvakla Enter simka byla okamžite aktivní!
Přišla smska vítá váš operátor štvorka.
Přilásila se to SK telekom - T-mobilu.
Jelikož jsem mobilmanička zajela jsem na hraničí přechod SK/ A v Hohenau.
Naladila všechny dostupné jak slovenské tak i rakouské sítě.
Vybrala si A1 a zkusila zavolat mamce do ČR že už jedu/maminky mají pořád strach že/
Hovor byl čístý prý mne slyší jako bych byla vedle ní.
Pak jsem zkusila další rakouské sítě bez problému se simkarta přihlasila.
První přihlášení do sítě trvá delší dobu je potřeba vyčkat!
Hovor opravdu stojí 4 centy z jakékoliv sítě!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tady doma v ČR se simkarta na automat přihlašuje do nejsilnější sítě v místě ,kde se nacházíte u mně O2.- Tmobile
Testovala jsem připojení do všech našich sítí jeto bez problémů!!
Nabít kredit se zkoušela přes kartu Visa kterou mám od Sberbank a k mému údivu šlo nabíjení také bez problému hned na první pokus dobito 4 eura.
Kredit se dobíjí přímo je to LEPŠÍ než u slovenského O2 kde mám internet a musím dobíjet přes SMS!!
4RKU využívám na volání po ČR protože je to levnější než virtuál.
Největší výhodu vidím vtom že mohu používat všechny naše "slavné" operátory a volám levněji než kdybych byla u nich.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jedinou nevýhodu vidím v tom že když jste v Roamingu platí také 4 centy za příchozí hovor!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Měj te se krásně a čekám mnoho děkovných pozdravů :-)

-- 7. 11. 2015 23:24 --

Reku píše
U nás existuje předplacená debetní karta Coolkarta a Blesk, třeba je něco takového na dobíjení i na Slovensku. Pak by jsi vlastně měl Slovenskou bankovní kartu bez závazků a bez slovenského účtu.


Ahooj ;-) Reku u nás jde simka 4rky dobít přímo online z účtu na jejich stránkách.
Zkoušela jsem to a k mému údivu kredit během 2-4 minut přišel!
Jsem ze 4rkou velice spokojená volám sní v ČR :-)

Mám LG G3 na 2simky mně naši operátoři neoškubou :-)

posílám odkaz

https://www.4ka.sk/eshop/dobijanie-online

Kdybych věděla jak jsem dát fotku jako důkaz dobití tak ji sem vložím.cvakla jsem si monitor mobilem :-)


Offline - Junior Profil 
8. 11. 2015 05:42 Odeslat příspěvek
Pokud to dobře chápu, tak 4 Eurocenty je přibližně 1 Kč? To je dobrá cena. Škoda, že se platí i za příchozí hovory v roamingu to samé. A také si myslím, že volající z české SIM zaplatí více při volání na slovenskou SIM.
A co data?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 11. 2015 08:27 Odeslat příspěvek
Chápu to dobře že když volam touto kartou v roamingu platím za voláni 4 eurocenty bez ohledu jestli volám na slovenské nebo české číslo??


Offline - Junior Profil 
8. 11. 2015 08:48 Odeslat příspěvek
data si neskrtnete,tie idu v baliku za 1e - 1GB v sieti 4ky,inak sa plati 1MB 4centy


Offline - Junior Profil 
8. 11. 2015 10:10 Odeslat příspěvek
djrene píše
Chápu to dobře že když volam touto kartou v roamingu platím za voláni 4 eurocenty bez ohledu jestli volám na slovenské nebo české číslo??
ANO.

Obrázek

Kód
https://www.4ka.sk/nasa-ponuka/sim-moja-4ka


Offline - Junior Profil 
8. 11. 2015 14:37 Odeslat příspěvek
fotacka píše

Nabít kredit se zkoušela přes kartu Visa kterou mám od Sberbank a k mému údivu šlo nabíjení také bez problému hned na první pokus dobito 4 eura.


to fotacka: Pochopil jsem to správně, že jste tu simku dobila českou platební kartou vydanou k českému účtu u Sberbank?
Při dobíjení platební kartou online lze dobít taky pouze ty nominální hodnoty 4, 8, 12 a 16 EUR jako u dobíjení kuponem? Nebo jaký rozsah částek lze jednorázově dobít? díky

PS jaký kurz při platbě kartou Vám dala Sberbank?


Offline - Moderátor Profil 
8. 11. 2015 17:26 Odeslat příspěvek
4ka a data
http://www.fony.sk/clanky/10537-4ka-poz ... it-za-data
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další stránka
Stránka 4 z 11 [ Příspěvků: 165 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies