MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

O2 SK Volnosť-do všetkých sietí 0.1€ za hovor v celej EU

Offline - Junior Profil 
17. 9. 2020 09:05 Odeslat příspěvek
Cena?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
25. 10. 2020 10:03 Odeslat příspěvek
Tak som uz vypozoroval tie 5€ bonusy pri dobiti o 15€. Preniesol som aj manzelkine cislo do O2 na Volnost, a dobijal som jej kredit /1.krat/ aj moj /3.krat/ o 15€. Ona dostala bonus, ja uz nie, takze, funguje to, ale len 2x.


Offline - Junior Profil 
3. 11. 2020 18:41 Odeslat příspěvek
Koupím SIM kartu O2 SK Voľnosť. Díky za příp. nabídky.


Offline - Junior Profil 
5. 11. 2020 00:43 Odeslat příspěvek
pokudos píše
Na Slovensku jich mají mraky. Anebo si myslíš, že ti někdo prodá SIM, která je evidována na jméno a doklad totožnosti?


A jaké riziko podle tebe prodávající podstupuje?


Offline - Junior Profil 
6. 11. 2020 12:12 Odeslat příspěvek
Prodam karty o2 volnost (neregistované na jméno) za 500kc. bankovy prevod. Nebo osobne Praha . komu se cena nelibi tak nech zbytecne nespamuje a zajde si na Slovensko. Dekuji.
piste na mail julek.baco@gmail.com


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 3. 2021 11:36 Odeslat příspěvek
Dnes mi začalo v mém Samsungu fungovat wifi volání na O2 volnost v roamingu v ČR. Tudíž by mělo být podle mne řešením s roamingem zapnout preferovaný provoz přes wifi, kdy si telefon myslí, že je doma na Slovensku a mimo wifi jet klasicky


Offline - Junior Profil 
15. 3. 2021 09:01 Odeslat příspěvek
2. nabitie o 15€ cez internet na manzelkinom cisle a opat bonus 5€. U mna 4. -bez bonusu.


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2021 12:55 Odeslat příspěvek
Podařilo se někomu v roamingu formou SMS aktivovat datový balíček 1GB na 4 týdny za 3 EUR?

Zkoušel jsem to jak z ČR, tak i z Bulharska na číslo +421 99222, ale nepodařilo se mi to ani v jednom případě.

Psal jsem si s jejich podporou, ale tvrdili mi, že žádný takový požadavek jim ode mne daný den nepřišel.

Pokud již tento balíček využíváte a jste trvale v roamingu, začalo O2 SK účtovat i příplatek za minutu/zprávu/kB?


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2021 14:52 Odeslat příspěvek
SMS i ze zahraničí jde přes SMS centrum operátora, které bývá tuším uložené přímo na SIM kartě v mezinárodním formátu. Z toho důvodu bys měl poslat zprávu na číslo 99222 bez zahraniční předvolby, půjde to automaticky přes SMS bránu O2 SK a ta si to už zpracuje sama.

Obecně tedy platí, že ze zahraničí je při volání do ČR vytáčet číslo s předvolbou +420, zatímto u SMS zpráv z výše uvedeného důvodu stačí poslat zprávu na české číslo bez předvolby. Analogicky v jiných zemích...


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2021 15:51 Odeslat příspěvek
Presne tak...


Offline - Junior Profil 
22. 10. 2021 17:48 Odeslat příspěvek
Dnes me prisla sms od O2.sk Ze vyuzivam vic O2 volnost v roamingu VIC NEZ DOMA. A ze me budou uctovat 0.0384 eur/minuta.(mam max 2 hovory za mesic). Znamena to konec vyhodnosti simky a schanet neco jineho. Prisla vam taky takova zprava?


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
22. 10. 2021 20:45 Odeslat příspěvek
Jo přišlo mě i pritelce dnes. Tak teď jediné až bude člověk na Slovensku, tak si koupit zásobu SIM karet Volnost s co nejmenším kreditem. Půl roku by snad měla SIM vydržet, než ji zpoplatni. Takže jestli to chápu správně, tak 2.50 Kč a pak za každou minutu 1 Kč k tomu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 10. 2021 12:44 Odeslat příspěvek
Kdyz to vezmu z druhe strany, kdo te necha volat do zahranici za 1kc/min?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 10. 2021 14:18 Odeslat příspěvek
Ředitel ČTÚ píše
Jo přišlo mě i pritelce dnes. Tak teď jediné až bude člověk na Slovensku, tak si koupit zásobu SIM karet Volnost s co nejmenším kreditem. Půl roku by snad měla SIM vydržet, než ji zpoplatni. Takže jestli to chápu správně, tak 2.50 Kč a pak za každou minutu 1 Kč k tomu.

Vzhledem k tomu, že tam nemáš možnost mít anonymní SIM, tak je to asi jedno, kolik jich máš. Každou musíš registrovat na osobu.


Offline - Pokročilý Profil 
23. 10. 2021 14:40 Odeslat příspěvek
Je úplně fuk kolik jich máš na sebe registrovaných. Důležité je aktivovat je až se začnou používat. Po aktivaci je nějaký čas kdy platí EU roaming po 3 měsících MŮŽE op poslat SMS s výzvou o nápravu a pak op MŮŽE přikročit ke zpoplatnění služeb v EU roamingu. Jen polský A1 si vymohl výjimku že může zpoplatňovat dříve.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Další stránka
Stránka 26 z 31 [ Příspěvků: 457 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies