MobilMania.cz

Přihlásit se




LTE na slovensku

Offline - Junior Profil 
13. 8. 2017 10:33 Odeslat příspěvek
Zdravím, chci se zeptat, který operátor má nejlepší síť lte. Hovory a sms jsou celkem jedno jde mi o data tzn. pokrytí a rychlost. Beru to celkově, ale nejvíce mě zajímá asi okolí Popradu. Dík za odpovědi. Přeji hezký den :-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2017 11:05 Odeslat příspěvek
Vo vseobecnosti ma najlepsie pokrytie LTE asi Telekom, ale ani s Orange nespravis chybu.


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2017 11:24 Odeslat příspěvek
Dík za odpověď. Tož zkusím ten Telekom.


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2017 14:35 Odeslat příspěvek
Musim sa ale priznat, ze v Poprade nebyvam a naposledy som tam bol, ked este ziadne LTE nebolo. Pisem len vo vseobecnosti.


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2017 15:44 Odeslat příspěvek
ja pridám moju skúsenosť, bol som používateľom orangu a nikdy som nemal problém s dátami...dosť často trávim čas v Tatrách a ani tam som problém nemal, internet fičal aj v "strede" lesa...pred pár mesiacmi som prešiel do telekomu a čistá katastrofa, s orangom sa to nedá ani porovnať...našťastie má žena orange takže využívam internet takto, keďže ho kvôli robote potrebujem dosť často aj v čase voľna...to je len taká moja skúsenosť


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2017 17:23 Odeslat příspěvek
To je v podstate jedno,ani jeden operator to nema komplet pokryte,poznam oblasti na zapadnom slovensku kde je rovina ako stol a na Orange mi bezi len EDGE :-) takze v horach by som moc s LTE moc neratal.


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2017 18:29 Odeslat příspěvek
Když jsem tam byl v půlce prázdnin, tak mi jel v okolí Popradu dobře Orange, ale ptám se, protože jsem neměl data a koneckonců byl jsem tam 3 dny, tak ať vím. No nějak to pojede.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 7 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies