Orange na Slovensku

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod steve 22. 3. 2021 07:36

Tak neviem, ked som porovnal Go Yoxo s tym, co mi nukala, tak rozdiel tam bol tusim len o 2 GB dat menej. Ak chces viac dat, potom sa oplatili Nove Prima Data, 10 GB za 10€, predpokladam, ze ich este ponukaju. Ak by si mal dvojsimkovy telefon, tak mas vyhrate.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod Maxpayne2019 22. 3. 2021 10:24

Ved prave,mam dual sim ale chcem len 1 sim a rozmyslam na esim,preto je ideal pre mna orange kvoli pokrytiu,uvidime este počkám, vsak uz by mohli nahodit aj niečo nove.
Maxpayne2019
Junior

Odeslat příspěvekod steve 22. 3. 2021 13:53

Tak to Yoxo by som este skusil cez nejakeho studaka z blizkej ci vzdialenej rodiny, ktory nema cislo u Orange.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod Maxpayne2019 22. 3. 2021 14:38

No ved prave ze nemam, nikto nema tu študentskú kartu
Maxpayne2019
Junior

Odeslat příspěvekod steve 23. 3. 2021 08:42

Neverim, ze by ju neznamemu cloveku spristupnil hociktory student, urcite su stanovene nejake pravidla pre spravne pouzivanie karty. Kde sa to pohybujes, ked ti nevyhovuje pokrytie O2, maju najrozsirenejsiu 4G siet. V sucasnosti pre mna, je optimum Velka Radost /8GB+200min. za 10€ mesacne/, ak potrebujes aj viac dlhsich hovorov, tak si daj do dvojsimkaca O2 Volnost.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 20. 10. 2021 11:33

Orange odštartoval bohatú vianočnú ponuku

https://fony.dnes24.sk/clanky/orange-od ... cnu-ponuku
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ

Odeslat příspěvekod steve 17. 11. 2021 08:41

Vianocna ponuka je "bohata", ale stvrtrocne vysledky stale horsie a horsie. Cistic Federico odchadza, povyhadzal, kazil a zredukoval vsetko, co sa dalo, ale cele sa to tam len zhorsovalo. Co uz, mozno pride sikovnejsi "zachranca" od polskej sestry.
steve
Junior

Předchozí stránka