MobilMania.cz

Přihlásit se




Podpultovky na Slovensku

Offline - Junior Profil 
18. 6. 2020 15:46 Odeslat příspěvek
Z dovodu, ze forum na mobilmanii SK skapina, dovolte mi otvorit diskusiu na temu retencnych ponuk a podpultoviek od slov.operatorov tu. O jednej som sa dozvedel vcera:

O2SK - dava pri prenose cisla ku nim nekonecne volania, SMS a MMS za 10€ mesacne. K tomu 1GB dat na vsetko a 10GB na 1 appku. Ak neberies telefon , tak dalsich 10GB na dalsiu app. Takze, pri prenose cisla sa najprv treba hlasit u O2 a vypytat si ponuku, ktoru uz poniektorym poskytli. Sucasni klienti - sorry, neda sa, len novym.

Pardon - opravil som, moja chyba


Naposledy upravil steve dne 18. 6. 2020 15:58, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
18. 6. 2020 15:51 Odeslat příspěvek
Nechápu, proč by měli dostávat 10GB na nějakou appku, když mají neomezená data?


Offline - Junior Profil 
25. 10. 2020 10:50 Odeslat příspěvek
Na Slovensku to teraz konecne opat vrie, Radost /alias Cheer ci Joy-pocul som preklad tak i tak/, + 4ka robia vetry, ktore prinutili reagovat aj Orange. Zial, jeho 1.vianocna ponuka nic moc, Telekom s novinkami pride na bud. tyzden. Zistil som, ze v diskusii na mobilmania.sk za clankami o novinkach miznu aj slusne napisane prispevky, ktore vyvracaju argumenty platenych diskuterov.
Preto by som nasincov poprosil, aby tu informovali o retencnych a inych ponukach, ktore dostali.
Tak, ako sa zrealnili ceny rumunskych operatorov /po rozhodnuti sudu, ze rumunsky obcan ma pravo na ceny digitalnych sluzieb, umerne svojmu podpriemernemu EU platu/, mame aj my pravo o rovnaku poziadavku. Nas Regulator je stale na strane operatorov, ktori svojich klientov drzia v jednostranne vyhodnych zmluvach /pre nich - po cenovej stranke/. Na zaver odporucam, pokial nepride aj ku nam cenova revolucia, treba cisla prenasat a hladat podpultovky. Nechcem sa prestahovat do Rakuska, Polska ci Rumunska, tu musia nastat slusne poriadky a vztahy medzi operatorom a klientom.


Offline - Junior Profil 
25. 10. 2020 11:22 Odeslat příspěvek
https://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtop ... &start=210


Offline - Pokročilý Profil 
25. 10. 2020 14:34 Odeslat příspěvek
Ak by si chcel podpasovky na slovensku, tie su na Matovicovej stranke facebooku.


Offline - Junior Profil 
24. 3. 2021 12:39 Odeslat příspěvek
Momentalne su vyhodne ponuky cez customercenter.sk v sieti Orange, napr. aj nekonecno + data za 15€. Som zvedavy na vase vysledky, skuste. Prechodmi ku konkurencii prinutite aj toho vasho operatora /skor ci neskor/ k nasadeniu nizsich cien.


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 08:07 Odeslat příspěvek
Podla diskusii v clankoch mobilmanie sa vyhodne podpultovky objavuju u Orange, zrejme ako dosledok odchodov klientov ku konkurencii uz niekolko stvrtrokov po sebe. Konkretne: nekonecno + 4GB za 7,50€/mesiac, resp. nekonecno + 3GB za 10€. Na retencnom zrejme laviruju medzi stratami financii za klienta a jeho sikovnostou pri jednani, taktiez ich trapi 4ka so Slobodou 100+ s 15GB za 10€. Za pokus nic nedas, teraz je na to vhodny cas.


Offline - Junior Profil 
31. 10. 2022 09:25 Odeslat příspěvek
pred Vianocami sa chystam na tyzden do Prahy, pre zmenu, o aku vianocnu podpultovku sa mi oplati uchadzat? Dakujem za navigovanie a info.


Offline - Junior Profil 
18. 12. 2022 09:43 Odeslat příspěvek
Chcem Vas poprosit o pomoc a tipy, potrebujem preniest 1-2 cisla v rodine od Orange-u a hladam predplatenku /alebo minipausal/ najma pre data. V kovidovom obdobi, svagor pri prenose cisla ziskal 2GB za 1€ + minuty podla spotreby, ale to uz teraz nie je dostupne. Vdaka.
A co sa tyka tej Prahy vyssie, mam to vyriesene cez Odorik.


Offline - Junior Profil 
21. 12. 2022 08:12 Odeslat příspěvek
Aby nikomu nebolo luto za slovenskymi predvianocnymi akciami, tak zatial najlepsi darcek, co by som bral je od 4ky. Pri prenose cisla, alebo pri kupe novej SIM karty zaplatis 4€ s kreditom 4€ + 1GB dat na 1 mesiac a dostanes dalsiu SIM kartu s kreditom 4€+1GB. Naco by mi bola karta od talianskeho operatora v tej istej cene s nekonecnom a 11GB datami /ktore je standardne aj po Vianociach, ci na furt/ ? Zbytocne kvakat a minat minuty, vracat neminute a nestarat sa, ze kolko este mozem volat - to nie je nas styl.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 10 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies