MobilMania.cz

Přihlásit se

Podpultovky na Slovensku

Offline - Junior Profil 
18. 6. 2020 16:46 Odeslat příspěvek
Z dovodu, ze forum na mobilmanii SK skapina, dovolte mi otvorit diskusiu na temu retencnych ponuk a podpultoviek od slov.operatorov tu. O jednej som sa dozvedel vcera:

O2SK - dava pri prenose cisla ku nim nekonecne volania, SMS a MMS za 10€ mesacne. K tomu 1GB dat na vsetko a 10GB na 1 appku. Ak neberies telefon , tak dalsich 10GB na dalsiu app. Takze, pri prenose cisla sa najprv treba hlasit u O2 a vypytat si ponuku, ktoru uz poniektorym poskytli. Sucasni klienti - sorry, neda sa, len novym.

Pardon - opravil som, moja chyba

Naposledy upravil steve dne 18. 6. 2020 16:58, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
18. 6. 2020 16:51 Odeslat příspěvek
Nechápu, proč by měli dostávat 10GB na nějakou appku, když mají neomezená data?

Offline - Junior Profil 
25. 10. 2020 11:50 Odeslat příspěvek
Na Slovensku to teraz konecne opat vrie, Radost /alias Cheer ci Joy-pocul som preklad tak i tak/, + 4ka robia vetry, ktore prinutili reagovat aj Orange. Zial, jeho 1.vianocna ponuka nic moc, Telekom s novinkami pride na bud. tyzden. Zistil som, ze v diskusii na mobilmania.sk za clankami o novinkach miznu aj slusne napisane prispevky, ktore vyvracaju argumenty platenych diskuterov.
Preto by som nasincov poprosil, aby tu informovali o retencnych a inych ponukach, ktore dostali.
Tak, ako sa zrealnili ceny rumunskych operatorov /po rozhodnuti sudu, ze rumunsky obcan ma pravo na ceny digitalnych sluzieb, umerne svojmu podpriemernemu EU platu/, mame aj my pravo o rovnaku poziadavku. Nas Regulator je stale na strane operatorov, ktori svojich klientov drzia v jednostranne vyhodnych zmluvach /pre nich - po cenovej stranke/. Na zaver odporucam, pokial nepride aj ku nam cenova revolucia, treba cisla prenasat a hladat podpultovky. Nechcem sa prestahovat do Rakuska, Polska ci Rumunska, tu musia nastat slusne poriadky a vztahy medzi operatorom a klientom.

Offline - Junior Profil 
25. 10. 2020 12:22 Odeslat příspěvek
https://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtop ... &start=210

Offline - Pokročilý Profil 
25. 10. 2020 15:34 Odeslat příspěvek
Ak by si chcel podpasovky na slovensku, tie su na Matovicovej stranke facebooku.

Offline - Junior Profil 
24. 3. 2021 13:39 Odeslat příspěvek
Momentalne su vyhodne ponuky cez customercenter.sk v sieti Orange, napr. aj nekonecno + data za 15€. Som zvedavy na vase vysledky, skuste. Prechodmi ku konkurencii prinutite aj toho vasho operatora /skor ci neskor/ k nasadeniu nizsich cien.

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies