MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Ako sa z vas stali mobilmaniaci?

Offline - Junior Profil 
24. 8. 2009 22:08 Odeslat příspěvek
No takze telefon na ktory si pamatam ako prvy bol Philips Diga alebo tak nejako sa to pise, ale predtim este som mal nejaky vacsi ale ten si uz nespominam pretoze som mal este malo rokov vtedy... Mal som tam Eurotel SK s Easy Nonstop, potom po dlhsom case prisiel Siemens C35i, spolu s novym cislom uz vtedy Orange, taky mobil mal malokto aspon u nas v skole... Potom po dlhsom case, som tuto simku daroval otcovi aj s telefonom, a vratil sa k uz T-Mobile a kupil si SET230 spolu s novou simkou easy team, no a asi uz tu to zacalo, tento telefon sa na mna urcite hneva lebo bol neobmedzene vyuzivany, takmer stale... isiel net, smsky vo velkom - 1sk 1 sms to letelo, hovory, stahovanie obrazkov, poly zvoneni a par morphun hier, no bol 3x v servise, potom prisla doba ked som zacal kupovat pouzivane telefony, prisla nokia 6610i tusim, velky uspech, rychle meno, kvalitny display, FM radio, rychlejsi net ,vacsia pamat, uplne boom, potom asi o rok prislo k750i ktory bol dovtedy naj telefonom, aky som kedy videl, akurat ked som ho dostal, na dalsi den dovolenka v turecku, no par stoviek fotiek som teda spravil a boli dost kvalitne :) potom neviem z akeho dovodu, tusim zly joystik a este nieco som sa rozhodol ho vymenit za 6230, no neskor som zistil ze to bola chyba, lebo som dostal 6230 bez icka, teda nemalo pam. kartu, tak som ho mal iba par mesiacov a hned som to vymenil za 6230i, potom som zase nebol spokojny, a kupil som si naspat tu 6610i co som pisal vyssie, v tejto dobe uz ma presla ta mobilmania uz mi stacili len zakladne veci, potom som si kupil O2 sim, cez net tu akciu ked zacinali, za 2sk vsetko sms/hovory tusim tak to bolo, no a ***** ma to, ze nesla na tej 6610i, tak som tuto sim dal sestre, ktoru ju niekde stratila a zanikla tato sim, no potom som hladal este odlahceny mobil tak som si kupil 3100, tento telefon sa mi pacil uz davnejsie, pouzival som ho asi len 2 mesiace pretoze akosi som tuzil zazit to prave s k750i ked som ho kupil, bola to chyba, takze som sa pozrel a este sa predaval, ale uz doopredaval takze som rychlo siel a kupil som ho, a takto som bol uz spokojny rok aj pol, potom som si chcel vymenit kryt bol uz dost poskrabany, tak som kupil new kryt + klavesnica a nahodou pri vymontovani displaya som pretrhol ten zeleny kabel no a bol koniec, display by stal 1500sk a v tej dobe ma to zase preslo ze uz nebudem chciet nikdy taky mobil, ma vela funkcii je to legenda ale nechcem uz, staci mi zaklad,a konecne uz chcem new mobil, ktory dnes je pekny, jednoduchy, a lacny, tak som kupil k320i ktory pouzivam doteraz, medzitim som zabudol napisat, ze som z T-Mobile presiel na Orange Prima teda na nove cislo, a asi pred pol rokom som presiel na O2 a tu som konecne spokojny, teraz cakam na C510i, ktory si pekne vylepsim, dam ho do kvalitne puzdra, kupim velku pam. kartu a konecne chcem mat vsetko uz vo finalnej podobe, takze tento telefon chcem pouzivat naozaj uz dokedy to pojde, par rokov, dufam ze vela rokov urcite, a sim s cislom uz nikdy nechcem menit, lebo mam velmi dobre jednoduche cislo konecne, a da sa uz prenasat :) prestriedal som uz strasne vela simiek, ale haluz je ze si pamatam na vsetky cisla ktore som mal... No tak to je zaver mojho pribehu...

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #
Stránka 4 z 4 [ Příspěvků: 46 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies