MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Siemens Fanclub

Offline - Junior Profil 
18. 5. 2009 08:29 Odeslat příspěvek
S8 - S10 - S25 - S35i - SL45i -> u toho jsem zustal do nastupu WM
Paralelne jsem mival nokie, ale Siemens ? Never be forgotten !
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
20. 5. 2009 18:22 Odeslat příspěvek
Jen takové zamyšlení.... Kdyby Siemens dnes obnovil výrobu tam kde začal, tj. od řady 85, nepočítám modely ve spolupráci s Benq, tak si myslím, že by sklízel ohromné úspěchy. Co si o tom myslíte? Třeba se k tomu oboru zase vrátí, i když nevím, jak to tam tenkrát bylo úplně, zda se prodaly i výrobní linky ťamanům atd. Ale patenty si Siemens ponechal nebo ne? No nic.... Si jen představte A85, C85, S85 nebo SX2.... ale asi je to jen zbožné přání fanouška této značky. Ale přece, sdílíte tento názor?


Offline - Trvalý BAN Profil 
20. 5. 2009 18:23 Odeslat příspěvek
Nesdílím. Slabší vypadne z kola ven :-)


Offline - Junior Profil 
20. 5. 2009 19:01 Odeslat příspěvek
Byli jste nekdo ve ve fabrice treba nokie ?
Nevim jak ted, ale jeste par lety se vsechno delalo na linkach vyroby Siemens :-) Jaky paradox.


Offline - Junior Profil 
20. 5. 2009 21:04 Odeslat příspěvek
F800 píše
Jen takové zamyšlení.... Kdyby Siemens dnes obnovil výrobu tam kde začal, tj. od řady 85, nepočítám modely ve spolupráci s Benq, tak si myslím, že by sklízel ohromné úspěchy. Co si o tom myslíte? Třeba se k tomu oboru zase vrátí, i když nevím, jak to tam tenkrát bylo úplně, zda se prodaly i výrobní linky ťamanům atd. Ale patenty si Siemens ponechal nebo ne? No nic.... Si jen představte A85, C85, S85 nebo SX2.... ale asi je to jen zbožné přání fanouška této značky. Ale přece, sdílíte tento názor?



Kdyby SIEMENS pkračoval ve výrobě tak souhlasím že by uspěch měl , stačilo by jen opravit ty známe chyby ( vypínání sekání ) ale já byc ho bral i kdyby ty chybky opět byli.

A jak jístě víte tak dneska je v modě tefony z velkým dotykáčem a bez kláves , tak takhle nějak jsem si představoval že by to mohl udělat SIEMENS kdyby ještě byl :arrow:

http://img4.net/files/view/126/img216.jpg


Offline - Expert Profil 
21. 5. 2009 09:23 Odeslat příspěvek
Ja mel obligatni C35i, S55 a S65.

Nejlepsi byla S55. Design, velikost, vykon, skvele hlasove ovladani a bocni tlacitka.
S65 byla krasna, ale uz moc velka a oproti S55 nevykonna a nestabilni. Za jeji vyreklamovani jsem dostal 6681 a od te doby jsem u Nokii.

Jinak C35i mame stale jako zalozni mobil, plus tu jeste mam S10 a v rodine je jeste SX1. Taky super design, McLaren jsem fakt chtel...


Offline - Junior Profil 
21. 5. 2009 10:40 Odeslat příspěvek
Já mám Sie do dnes jako záložní stroj ME75.
Jinak jako nejlepší považuju dnes již legendární C35, ten byl první, pak následoval A50 a hned po něm CT65 i tento model jsem používal cca 3 roky a poslal jej do rodiny, kde ho moje matka užívá do dnes tzn 5 let a stále funkční :tleskani

Kdyby Sie vstal z hrobu, určitě se k němu vrátím.


Offline - Expert Profil 
21. 5. 2009 11:10 Odeslat příspěvek
C35 byla hrozna! Obzvlaste ta gumova klavesnice.
Aspon ze byla z poradnych plastu, ne jak dnesni telefony a mela peci o baterii, takze origo baterka mi vydrzela leta, zatimco ostatni si museli kupovat stale nove.


Offline - Maniak Profil 
21. 5. 2009 15:28 Odeslat příspěvek
Táta měl Siemens M50 (na tu dobu hodně slušnej foun), já si koupil za 2500 Siemens CF62, a protože jsem tomu tehdy prd rozuměl, myslel jsem si, že to budou střeva z C65...no bylo to hodně velký zklamání, ale byla to jinak úžasná stylovka, ty diody byly bomba, navíc šlo nastavit různý hlášky při otevření, čili když to někdo otevřel, byl pěkně vyjevenej :-D ...no pak jsem měl C75...v podstatě to byl výbornej telefon, fotil, natáčel, měl infráč, jelo na tom spousta 3D her, navíc měl v sobě něco, co se jmenovalo Phone Pilot, což jde jen těžko popsat. Docela by mě zajímalo, jestli o tom někdo víte víc. No ale restarty a vytuhávání mě donutili vyreklamovat C75 za K750...no a tu jsem vyreklamoval za W910...


Offline - Junior Profil 
21. 5. 2009 22:13 Odeslat příspěvek
Tobě ten phone pilot nějak pomohl? Já ho mám v C75ce taky ale vyplý :mrgreen:


Offline - Junior Profil 
21. 5. 2009 22:28 Odeslat příspěvek
EINEX.SIEMENS píše
Díky moc , ty máš pěknou M55 a M65 ti jako náhrada za M55 nepřijde?

jak psal Beholder_, M55 se mi libi vic, je mensi, nema joystick, ma diodky...


seterwohipikule: fajn vedet a ted bez urazky, muzes zas o dum dal, tohle ma byt misto pro fanousky Siemens a nepotrebujem aby tu nejaky hnup opruzoval


Offline - Junior Profil 
21. 5. 2009 22:38 Odeslat příspěvek
M65 má taky diodky :mrgreen: ale nebudu tě nutit k přechodu M55 je pěkná taky mi se víc líbí M65 zase mi se valstně M65 líbí nejvíc ze všech eMek :-)

Máš M55 napatchovanou ? jestli né tak jí používáš jen an půl :mrgreen:


Offline - Junior Profil 
21. 5. 2009 23:07 Odeslat příspěvek
Jo neco sem tam menil, aby mi co nejvic vyhovoval. ;-)

Rad bych novy, ale nic lepsiho nemuzu sehnat. :D A tak si pak vzdy reknu, na co vlastne neco jineho? :)


Offline - Maniak Profil 
22. 5. 2009 06:29 Odeslat příspěvek
EINEX.SIEMENS píše
Tobě ten phone pilot nějak pomohl? Já ho mám v C75ce taky ale vyplý :mrgreen:


Jistě že nepomohl, ale technicky mě to naprosto udivovalo. Nevíš, kde o tom sehnat víc informací? Hledal jsem, ale nenašel jsem. Měly to i jiné modely? V návodu bylo napsáno, že by měly jít stáhnout i jiní Phone Piloti, opravdu to někde šlo?


Offline - Junior Profil 
22. 5. 2009 14:57 Odeslat příspěvek
Tak to nevím jak to funguje..
A co tě na tom udivilo že ten pajdulák si skákal po displeji a něco říkal kdykoliv se mu chtělo?
Mě jen azjímá třeba to jestli to beží stále na pozadí a nebo jak top je , mobil to totiž nespomaluje.

Pokud se o tom chceš něco dozvědět víc mohli by vědět na nejužasnější nejlepší nejoblíbenější stránce světa :mrgreen:

:arrow: :arrow: :arrow: www.siemensmania.cz :love:

Jo ještě jsem zjístil že to má i moje CF75
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další stránka
Stránka 2 z 19 [ Příspěvků: 275 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies