MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Siemens Fanclub

Offline - Junior Profil 
21. 7. 2009 15:00 Odeslat příspěvek
Tak SL91 jsem nesehnal tak jdu do nové SK65 :mrgreen:
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 9. 2009 09:58 Odeslat příspěvek
Zdravim lidičky, jsem fanda telefonů Siemens a scháním telefon Siemens S 10, pokud ho někdo máte, nejlépe funkční a v dobrém stavu, nabídněte na adresu Americana@email.cz. Předem díky. :-))


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 10. 2009 09:31 Odeslat příspěvek
ja mel C25 -C35 ,C55, CSX75 a ten me po letech uzivani umrel ,nejvic jsem byl spokojenej s C55 - melo to vsechno co jsem potreboval ,malej, jednoduchej .
Ted mam nokii a dost trpim , nez se s ni nekam proklikam (treba napsat sms ,vybrat sms) tak musim zmacknout 3x vic knofliku nez u siemense. Nevite nekdo jestli by se dal jeste nekde koupit siemens? Treba nekde zustaly nejaky siemnsi zapomenuty ve skladu ;-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 10. 2009 10:39 Odeslat příspěvek
Sú to výborne mobili máme doma A35 a A52 ktoré stále dcéra použiva v práci (mobil nemôže mať foťák ani nahrávanie) a A 52(2003) tušim ma ešte original bateriu


Offline - Junior Profil 
7. 10. 2009 20:05 Odeslat příspěvek
Kup si nějakou bazarovku.Ze všech Siemensů jsem zůstal věrný S68.Velmi jednoduchý a pohodlný na ovládání a má vše,co má normální mobil mít.A navíc je pořád ještě vzhledově nadčasový.


Offline - Junior Profil 
20. 10. 2009 13:44 Odeslat příspěvek
HTB1 píše
ja mel C25 -C35 ,C55, CSX75 a ten me po letech uzivani umrel ,nejvic jsem byl spokojenej s C55 - melo to vsechno co jsem potreboval ,malej, jednoduchej .
Ted mam nokii a dost trpim , nez se s ni nekam proklikam (treba napsat sms ,vybrat sms) tak musim zmacknout 3x vic knofliku nez u siemense. Nevite nekdo jestli by se dal jeste nekde koupit siemens? Treba nekde zustaly nejaky siemnsi zapomenuty ve skladu ;-)


"CSX75" Máš na mysli S75 nebo CX75 ? a nebo Modrou prototypní S75 z označením CX75? :-)

A jaký SIEMENS bys chtěl sehnat? Sehnat se dají ještě některé více rozšířené modely.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 12. 2009 20:24 Odeslat příspěvek
Siemensů jsem měl několik modelů, ale nakonec jsem se vždy z praktických důvodů vrátil k Nokii, jelikož nabíjet mobil co tři dny, mi jde docela na nervy. Nokia mi vydrží hravě víc než týden, ale na druhé straně celá ta plejáda Siemensů kterou jsem používal, měla něco do sebe. Teď už jenom z nostalgie občas na pár dnů vložím kartu do S68, ale když vidím jak rychle se zmenšuje kapacita baterie (skoro nové), tak ji zase odložím.


Offline - Maniak Profil 
30. 12. 2009 20:49 Odeslat příspěvek
3 dny? A to ti jako přijde málo? Se podívej na dnešní telefony. Nabíjím denně a i to někdy nestačí.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
31. 12. 2009 01:23 Odeslat příspěvek
C35 - S35 - Me45 -M65
souběžně A52 M55 a M35


Offline - Pokročilý Profil 
31. 12. 2009 15:59 Odeslat příspěvek
Já sem měl Siemens M55 v bílo-oranžové barvě. Byl to můj první a poslední Siemens a také první mobil s barevným displejem.
S telefonem jsem byl v té době moc spokojen a i dnes (pokud by se ještě prodával tak si ho ještě koupím. Jen mě na tom telefonu občas zlobily tlačítka 3,6,9 - nereagovaly na stisk.


Offline - Junior Profil 
31. 12. 2009 22:55 Odeslat příspěvek
Já začínal na A36 mj přežil vykoupání v bazénu, měl jsem ho v trenkách a skočil do vody..asi o měsíc později jsem ho ale zapomněl na přímém slunci a totálně se mi vypálil displej, ale zřejmě i tak fungoval nebo alespoň svítila klávesnice. Pak následoval C35i, bylo to těžký se pro něj rozhodnout, tehdá byla konkurencí Nokie 3310 a popravdě se mi líbila víc, ale C35i měl WAP a ten to rozhodl. Později jsem ovšem měl i tu 3310 :-) Pak následovali spíše krátké známosti v podobě ME45, C55..no a pak přišla alespoň pro mě revoluce v podobě Siemensu S55. Barevný displej, polyfonní vyzvánění, MMS, Bluetooth...tehdá jsem ho kupoval za 9000Kč u T-mobilu, sice to tehdá pro mě bylo hodně peněz, ale když jsem uvážil ty funkce a design :love: musel jsem ho mít. Nakonec můj poslední Siemens byl SX1, který mi tu mimochodem ještě leží, ale už nefunguje.


Offline - Pokročilý Profil 
1. 1. 2010 11:36 Odeslat příspěvek
Jo C35i to byl vele úspěšný model. V jednu dobu snad druhý nejrozšířenější telefon po 3310. Ještě ho mám doma a kupu baterií k němu :D Nebylo nad to, ho modernizovat silnou Li-Ion baterií a výdrž šplhala do závratných výšin :-)


Offline - Junior Profil 
2. 1. 2010 09:17 Odeslat příspěvek
Můj první Siemens byla ME45 a potm následovala M65.Na svou dobu to byly nejlepší founky.A sju přesvědčen,že nesklamou ani dnes.Do dnešní doby používám BQ S68.Toto je pro svů účel-volání/sms naprosto ideální foun.Jsu přesvědčen,že všechny ty"udělátka"co dnes výrobci nabalují na founky jsou jen hračky a naprostá většina uživatelů je používá z počátku jen ze zvědavosti a nebo jejich funkci nikdy ani nevyužije.Nabitá "děla" si snad pořídí jen nějaký technoid pro pocit,že to má.Vyzkoušel jsem hodně mobilů s novými funkcemi a nejsu přesvědčen,že musím mít kdekoli přístup na NET a nebo Xnásobný pseudofoťák.Ale nikomu tyto radosti nechci brát.Když je někdo ochoten vypláznout tisíce za "imičovou novinku",ať ji má.Ale jsu přesvědčen,že mobily se základním vybavením nikdy z trhu nezmizí.


Offline - Junior Profil 
2. 1. 2010 15:42 Odeslat příspěvek
Ono, je to také o tom, že Siemensy měly spoustu drobných užitečných funkcí na zjednodušení ovládání mobilu, které se však do žádných výpisů parametrů bohužel nedostaly. A i když byl pak nějaký papírově lepší mobil od konkurence, tak to nebylo ono.


Offline - VIP uživatel Profil 
3. 1. 2010 18:41 Odeslat příspěvek
Siemens nikdy neuměl prodat to co vyrobil, občas se našel použitelnej model (S6, ME45) ale většina telefonů byla odfláknutých, marketing nula. Vyrobit dneska umí kde kdo a prakticky cokoliv, prodat to pak je ale větší umění. Viz. SonyEricsson potácející se ve stejných šlépějích jako Siemens.
Moje nekonečná komunikace se servisem Siemens na Evropský mne občas již dost lezla na nervy. Hrůza.... Siemens nechybí, nic převratného nepřinesl.
dejv
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Další stránka
Stránka 5 z 19 [ Příspěvků: 275 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies