MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Ako vznikli vaše prezývky?

Offline - Junior Profil 
16. 3. 2009 15:44 Odeslat příspěvek
dal som prve dve pismena z mena a prve dve pismena z priezviska :-)
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
2. 4. 2009 13:17 Odeslat příspěvek
PAvol HAbera ? :D :-D


Offline - Maniak Profil 
2. 4. 2009 19:30 Odeslat příspěvek
Vždycky jsem se všude registroval jako Sas, ale poprvé na rozzlobených mužích se mi stalo, že už tam někdo by přede mnou se stejným nickem. Mňo a zrovna jako první příspěvek tam byl nějakej masakr, tak jsem to jenom spojil. Dneska používám oba nicky víceméně rovnoměrně.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 4. 2009 17:23 Odeslat příspěvek
moje prezdivka - kimi vznikla , jelikoz se zajimam o f1 a fandim ferrari a proto kimi ( podle jezdce Kimiho Raikönnena )


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2009 20:22 Odeslat příspěvek
obluda: nie PAtrik HArmady :D


Offline - Junior Profil 
5. 4. 2009 21:20 Odeslat příspěvek
No muj Nick vznikl tak ze jsem Lucie.No a jelikos jsem zila v rakousku,tak mi tam rikaly Luci,no a v nemcine se to logicky pise Luzi nebo i podle nabytkoveho obchodu co tam je tak ten se jmenuje Lutz,no a tak vzniklo Nick Lutzi. :kuk:


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 8. 2009 13:22 Odeslat příspěvek
muj nick sem vykoumal tak pred 6-7 lety... menuju se adam a v ty dobe se mi hodne libili simpsonovi, takze asi takhle adambart a od ty doby sem linej vymejslet neco jinyho..


Offline - Junior Profil 
26. 8. 2009 23:04 Odeslat příspěvek
Je já měl webových přezdívek... Ale ty skutečné - Sattero (dle povídky co sem psal kdysi dávno a kamarádům se to tak zalíbilo, že mi zůstalo jméno hlavního představitele, Lucatus Sattero + má stejné iniciály jako mé skutečné jméno a je tu i menší podobnost) a Luke -> Lukáš, toš tady je to nějak logické... :)

Herní používám nick Chlupatá ***** nebo Sattero, občasně Holoprdel na počest Rimmra a v jedné hře sem používal Prujezdne Hovinko. Kdysi dávno Night, jinak nic :)


Offline - Junior Profil 
2. 10. 2009 14:03 Odeslat příspěvek
EINEX - asi před pěti lety jsem si vymýšlel jakou budu mít přezdívku , když jsem tenkrát viděl ve výtahu ty "podpisy" mých vrstevníků...tak jsem si řekl že si taky něco vymyslím, muselo to být něco co nikdo nemá a taky se to muselo dát nějak pěkně graficky "napsat" no a tak po dlouhém trápení vzniklo slovo EINER , a asi po měsíci jsem udělal facelift na EINEX :mrgreen: A to mi zůstalo dodones je to semnou tak zžité že už tímto slovem na mě kolikrát zavolají místo jména :mrgreen:

A ten podpis ve výtahu jsem udělal,ale nějak se to časem vymklo kontrole a je jich trošku víc a nejen ve výtahu :D :D :D a nejen fixkou 8-P


Offline - Junior Profil 
15. 10. 2009 15:50 Odeslat příspěvek
Mé vlastní křestní jméno je Petr a je mi 28. Přezdívku jsem zvolil tak, aby byla jednoduchá, zároveň ji používám na jiných portálech. A Pedro je Petr v cizím jazyce a retro žvýkačka.


Offline - Junior Profil 
15. 10. 2009 21:14 Odeslat příspěvek
To Pedro1981: No jmeno Pedro se pouziva ve Svicarsku je ale i trochu Francouzky.A je to do cestiny skutecne Petr. :kuk:


Offline - Junior Profil 
15. 10. 2009 21:55 Odeslat příspěvek
For Lutzi : Presne tak. V tu chvili mi to nezapalilo. A zni to lip nez Petr1981 ;-)


-
15. 10. 2009 22:43 Odeslat příspěvek
Až na to, že to je španělsky, jinak OK. :-]


Offline - Junior Profil 
31. 10. 2009 21:12 Odeslat příspěvek
Tak můj nick je podle mýho současnýho phonu... Jinak můj oficiální nick : Killbucek .... Vznikl kdysi tak v dobach kdy mi bylo tak 8 -9 a byl sem u strejdy a on mel zrovna vietconga uplna novinka sak vite a ja sem si chtel zahrat multaka a nevedel sem jakej si dat nick... Tak kill je jasny a bucek = bůček protože moje příjmení je spojené se slaninou(ale neni přímo slanina) a on mi prostě řikal bůčku :-D od toho Killbůček 8-) Jinak taky Sláva


Offline - Trvalý BAN Profil 
31. 10. 2009 21:18 Odeslat příspěvek
Nejmenuješ se třeba šunka? :mrgreen:
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další stránka
Stránka 7 z 8 [ Příspěvků: 107 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies