MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Zavřete oči, odcházím

Offline - Moderátor Galerie Profil 
12. 12. 2007 11:37 Odeslat příspěvek
Ahojda, je škoda, že odcházíš, ale díkes za to co jsi udělal. Odvedl jsi kus velké práce a pomohl jsi hafec lidem...

Měj se a hodně štěstí :)
Poslední příspěvek


Offline - VIP uživatel Profil 
12. 12. 2007 13:31 Odeslat příspěvek
Bye-bye 8-) Vydrzel jsi mezi vedenim obdivuhodnou dobu, vzhledem k tvymu veku to zaslouzi uznani...


Offline - VIP uživatel Profil 
12. 12. 2007 16:16 Odeslat příspěvek
vizitix, Kniter, š.ť.á.p.i, hobitt, carreaum17, seterwohipikule: Jo, díky, to je holt život. :)
Fuňas: Není zač, asi se tu občas opravdu objevím. Sraz snad ještě nějaký vyjde. :)
hotspot: Vzkaz od druhého VIPáka. :) Díky Ti. (BTW kde máš podtržítko? :) )
Majkl vP.: Jo jo, ještě se tam nějakou dobu ohřeju. :D Jsem zvědav, kdo se mě opováží sesadit. :-P Jinak to moc s tou největší kupou práce nepřehánějte. :)


Offline - Pokročilý Profil 
12. 12. 2007 17:00 Odeslat příspěvek
Con: Mno, tak tebe zaitm může dostihnout jen š.ť.á.p.i., vzhledem k tomu že Tommy už jsme snad ani nechodí a M. přispívá jen občas. :)


Offline - Pokročilý Profil 
12. 12. 2007 17:00 Odeslat příspěvek
Ježiš to je škoda :-( Kdo ted bude lidem radit při koupi nového telefonu? Vždycky jsem viděl tedy hlavně tebe v tété sekci. No...holt nám pomůže někdo jiný a my se budeme taky snažit -;)


Offline - Poslední varování Profil 
12. 12. 2007 17:08 Odeslat příspěvek
ConPower: Je to škoda, ale změna je život. Ať se ti v budoucnu daří. :)


Offline - Pokročilý Profil 
12. 12. 2007 23:04 Odeslat příspěvek
vizitix píše
Con: Mno, tak tebe zaitm může dostihnout jen š.ť.á.p.i., vzhledem k tomu že Tommy už jsme snad ani nechodí a M. přispívá jen občas. :)
no mým tempem , kterým přispívám poslední dobou to bude trvat hodně dlouho :wink:


Offline - Pokročilý Profil 
13. 12. 2007 10:52 Odeslat příspěvek
Tak souhlas, ale furt máš jinak nejvíc :)... ( v pořádí za CONem)


Offline - VIP uživatel Profil 
13. 12. 2007 16:47 Odeslat příspěvek
eRiper, sandra: I vám dvěma děkuju (sandro, taky hodně štěstí :) ).

Myslím, že už jsme tu nakydali příspěvků dost (přece se nebudeme loučit donekonečna 8) ), byla to s vámi všema příjemná rozlučka*, díky za ni, ale už bych to po sobě zamkl. Jenže mi nějak zmizla mod. práva pro tuto sekci. Nuže, tímto žádám nejbližší povolanou osobu o pozdravení a následné uzamknutí. :mrgreen: Kdyby snad někdo měl pocit, že mu toto vážně uniklo a cítil obrovskou potřebu popřát mi, může napsat SZ — jednou za čas sem "přilezu" a trochu to pokontroluju, jak se tu máte. :)

* S některými snad ještě dáme rozlučku opravdickou nejopravdovější, ne? :) Však si pak napíšem.

//Breaker: Ako si praješ šéfe. :) Lock.
//ConPower: Tak s christianovým (:-* :) ) zpětným přidělením práv už jsem si to teď mohl zamknout sám, nicméně touto cestou Ti aspoň děkuju. :mrgreen:
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 24 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies