MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Sbírka mobilů

Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 3. 2014 15:16 Odeslat příspěvek
Zdravím všechny vespolek.
Jsem zde nový nicméně sbírám nějakou dobu a přišel jsem zde s malou prosbou. Dělám si kompletní sbírku telefonů, příslušenství a materiálu a to výlučně k sítí Eurotel NMT-450. Rád bych tedy všechny zde přítomné poprosil zdali najdou ve sbírce nebo v rezervě k prodeji cokoliv co by náleželo českému nebo slovenskému eNeMTéčku. Jsem ochoten zakoupit ev vyměnit za zahraniční analogy či GSM různého stáří.
Sháním taky jakékoliv součásti bývalé sítě NMT, testery (stabilock s NMT makrem a podobně), aktivátory, proghramátory, software, dokumentaci, prospekty...

Domluva mailem na NMT450@email.cz

Díky

PS: jestli jsem do popisu zapoměl dodat nějaký CZ/SK NMT telefon, prosim o doplnění.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 4. 2014 11:39 Odeslat příspěvek
Jinak založil jsem sice samostatnou diskusi ve smetišti ale furt budu informovat i tady.
Aktuální eurotelácká sbírka:


Obrázek

Stále mě zajímají i ty které mám, můžu se obohatit o kus v lepším stavu nebo jinou verzi, zajímavý serial number, krabici a tak. :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 4. 2014 14:19 Odeslat příspěvek
Tak už mi chybí jen většina benefonů. Nicméně stále mě zajímá většina telefonů které už mám ke koupi nebo prodeji. Můžou být v lepším stavu nebo s krabicí a tak dále. Takže stále přijímám jakékoliv nabídky.


Obrázek


Offline - Junior Profil 
4. 5. 2014 19:44 Odeslat příspěvek
Nádhera !! 8-D . Spíš by mě zajímalo, kde to sháníš ? Klasika přes Ebay ?
Já mám nějaké NMTéčka, ale jsou to obyčejné telefony , navíc v používaném stavu


Offline - VIP uživatel Profil 
4. 5. 2014 20:33 Odeslat příspěvek
Jo, jo, tohle vypadá na opravdu kvalitní sbírku, moc pěkné.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 5. 2014 08:07 Odeslat příspěvek
JAZZ MAN: všude. :) I v česku se občas najdou. Zbytek mám po známostech nebo eBay. Nějaké zajímavosti mám i k prodeji pokud máš zájem.
A jaké NMTčka máš, možná že mě budou zajímat.

opasino: díky, taky že je a brzo bude nejspíš uzavřena, je to nákladné takže omezuju co to jde.


Offline - Junior Profil 
7. 7. 2014 20:53 Odeslat příspěvek
Nemáte někdo na prodej staré dobré Siemensy s originálními krabičkami a manuály? Mám zájem hlavně o CX75, S55, M55, SL45i, ME45, A65, CX65... atd. :D Díky


Offline - Trvalý BAN Profil 
8. 7. 2014 13:50 Odeslat příspěvek
Já bych měl na prodej Sony CMD-J6, s krabicí, pouzdrem. A Nokiu 5800XM. S horším krytem, pero z něj vypadává.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 8. 2014 11:50 Odeslat příspěvek
Sháním tyto telefony: Motorola Associate 2000 CZ/SK, Benefon Class, Benefon Max. Odkoupím nebo vyměním za podstatně zajímavěší telefony nebo za více telefonů. Je to naléhavé, do výstavy mi zbývají už jen dva měsíce. Díky !


Offline - Junior Profil 
15. 8. 2014 18:42 Odeslat příspěvek
Sháním telefony Ericsson (T39, T28s, R380 atd.), Nokii 2110(i) a tyto modely od Siemensu (včetně krabic): S25, S35, S45(i), SL45i, ME45, S55, M55, S65, SK65, SX1

Za jakékoliv nabídky děkuji. :)


Offline - Junior Profil 
22. 1. 2015 14:24 Odeslat příspěvek
Čaute pánové. Dlouho to tu nežije, tak by mě zajímalo, zda ještě sbíráte :D.

Založil jsem si své menší podnikání. Myslím, že se to sem hodí a pokud máte nějaké připomínky a názory, budu za ně rád. WWW.1MOBILE-HOME.CZ ;-)


Offline - Junior Profil 
11. 4. 2015 16:54 Odeslat příspěvek
Ahojte, rád bych podal podnět k zamyšlení. Co si myslíte o rostoucí hodnotě starých mobilů ? Dá se kupování pěkných kousků označit za investování ?


Offline - VIP uživatel Profil 
11. 4. 2015 17:19 Odeslat příspěvek
No investování, jak se to vezme. Ve své podstatě asi ano, ale zatím tedy velmi "drobné" investování. Je však pravda, že některé prehistorické kousky už svou určitou hodnotu mají. Čili sbírku opravdu zajímavých kousků nebo celých sérií již v dnešní době lze považovat za investici.


Offline - Junior Profil 
12. 4. 2015 22:14 Odeslat příspěvek
napr. ako som písal v SuperPokeci ... E90 sa dala zohnať za pomerne prijateľnú sumu (do 100€) ... teraz ide minimálne za dvojnásobok ... je to však risk ako pri každom inom biznise :-)


Offline - Junior Profil 
2. 7. 2015 14:25 Odeslat příspěvek
Ahoj, nevíte, kde za nějaký rozumný peníz sehnat Nokii 3660 v modro-bílé barvě? Nevím, pro které trhy byl tento model určen, ale v rámci Evropy jsem toho na internetu moc nenašel...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 247, 248, 249, 250, 251  Další stránka
Stránka 250 z 251 [ Příspěvků: 3753 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies