MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Sbírka mobilů

Offline - Junior Profil 
20. 6. 2010 20:00 Odeslat příspěvek
[quote="Sasakr"]Bych spíš řekl ošklivá, až je hnusná.[/quote
To je velká pravda :-)
Poslední příspěvek


-
20. 6. 2010 20:22 Odeslat příspěvek
Sasakr píše
O tomhle jsem slyšel, tam jsou fakt naprosto stejný střeva?

To byla IMHO v Siemensu naprosto běžná praxe. Na jednu stranu sice chápu snahy výrobce ušetřit, na druhou stranu bych ale zase byl naštvaný, že jsem za něco zbytečně zaplatil navíc. Nepřijde mi to úplně férový přístup...


Offline - Maniak Profil 
20. 6. 2010 20:50 Odeslat příspěvek
No je to k smíchu hlavně :-D vždyť rozdíl v ceně byl dvojnásobek nebo víc a přitom střeva naprosto stejná? Fakt vtipný :-D ale dobře, že to někdo prokoukl a už tehdy to servisy dělaly.


-
20. 6. 2010 21:34 Odeslat příspěvek
Hele, taková otázka do pranice: Myslíš, že se od sebe S65 a C65 lišily ještě něčím jiným než displejem, čočkou foťáku, BT čipem a čtečkou karet? Já o tom osobně totiž dost pochybuju. A byl mezi nimi s přihlédnutím k těmto odlišnostem adekvátní cenový rozdíl?

U Siemensu šlo v podstatě o jediné: vymyslet jeden koncept a postupným přidáváním či ubíráním vydat lepší nebo horší model, ale výkonnostně byly všechny stejné a technické specifikace se tak z 80% vůbec nelišily. Pokud někdo znal politiku Nokie (6230 byla svým výkonem a schopnostmi už od hardwarových základů docela jinde než kolegové z nižších řad a bylo to znát v každém "kliknutí", takže člověk měl opravdu pocit, že si nepřiplácel zbytečně), musel mít nutně pocit, že Siemens ten vývoj a výrobu vlastně hrozně fláká.

A Nokia ten svůj zmíněný přístup praktikuje dodnes. Třeba formálně vyšší modely 6300 a 6500 mají o něco silnější čipovou sadu než např. 5310XM. A i když jde o rozdíl minimální, který se projeví kupř. při přehrávání náročnějšího videa, prostě tam je. Není to jedna deska vsazená do pěti různých krytů.

(Omlouvám se, že jsem se tak rozepsal; stručněji se mi nepodařilo onu myšlenku nastínit. :oops: )


Offline - Junior Profil 
20. 6. 2010 21:58 Odeslat příspěvek
Sasakr píše
O tomhle jsem slyšel, tam jsou fakt naprosto stejný střeva?


Ano mají stejné střeva.

Majkl vP. píše
Sasakr píše
O tomhle jsem slyšel, tam jsou fakt naprosto stejný střeva?

To byla IMHO v Siemensu naprosto běžná praxe. Na jednu stranu sice chápu snahy výrobce ušetřit, na druhou stranu bych ale zase byl naštvaný, že jsem za něco zbytečně zaplatil navíc. Nepřijde mi to úplně férový přístup...


Můžeš to taky brát tak že na A55 prodělávali protže to byla C55 která má být dražšší :-P

Majkl vP. píše
Hele, taková otázka do pranice: Myslíš, že se od sebe S65 a C65 lišily ještě něčím jiným než displejem, čočkou foťáku, BT čipem a čtečkou karet? Já o tom osobně totiž dost pochybuju. A byl mezi nimi s přihlédnutím k těmto odlišnostem adekvátní cenový rozdíl?


Jo ty desky běží všechny na stejn platfoemě :D takže nejrychlejší z X65 byla SL65 protože stejný měla TFT 130X130 ( Ostatní měly 132X176 = větší zátěž na HW = pomalejší ) C65 měla taky 130X130 ale pasivní takže tu rychlost telefonu sráží rychlost displeje.

Třeba u řady 75 už ale Siemens použil dvě nové platformy , na modely C75 CX75 M75 CF75 použil předchozí střeva z řady 65 ( sgold ) na modely S75 SL75 použil novou platformu Sgold2 ( nové rychlé střeva) a prot top třídu s 3G požil paltformu Qualcomm BREW (SXG75 EF81) nejnižší telefony jako A75 pracovali an HW od X55 (Egold) :-))


Offline - Junior Profil 
22. 6. 2010 14:40 Odeslat příspěvek
mamka mi dala jeji stary telefon
je docela v perfektnim stavu http://mydre.rajce.idnes.cz/sony_cmd-j70/


Offline - Junior Profil 
22. 6. 2010 15:44 Odeslat příspěvek
:love: + fialovou J7 a Z7 a mám všechny vysněný soňáky :love:


-
22. 6. 2010 15:50 Odeslat příspěvek
J70 je hezčí než J7. :potichu


Offline - Junior Profil 
22. 6. 2010 17:39 Odeslat příspěvek
IYO :kuk:


Offline - Trvalý BAN Profil 
28. 6. 2010 08:50 Odeslat příspěvek
Konečně jsem se dostal k vyfocení. Objevil jsem ji na jednom e-shopu, novou

Přílohy

20100628_001.jpg
20100628_001.jpg
[ 222.66 | Zobrazeno 78 krát ]




Offline - Pokročilý Profil 
28. 6. 2010 18:33 Odeslat příspěvek
Á že by Motorola T2288R? Pamatuji se, že na ní byly celkem povedené hry.


-
28. 6. 2010 18:42 Odeslat příspěvek
Cihly a Hanojské věže - jediné, co si pamatuju. Jinak jsem tehdy ten telefon neměl moc rád... ono mi teda Motoroly celkově moc neseděly, až u "barevných" modelů se mi ta jejich odlišnost naopak zamlouvala. Ale dneska bych si to z nostalgie celkem rád zase otěžkal v ruce. :-]


Offline - Junior Profil 
28. 6. 2010 20:27 Odeslat příspěvek
Tak tady jeden "barevnej" model. ;-]

Konečně jsem sehnal novou klávesnici...je to mazel. :love:

Obrázek

A tady dvě majklovky. ;-]
Obrázek
Obrázek


Offline - Trvalý BAN Profil 
28. 6. 2010 20:36 Odeslat příspěvek
Cihly jsem hrával na přítelkyně V50 :) Sem tam jsme si prohodili telefony, já měl v té době taky Motorolu. T722i. Taky by bodla do sbírky :eh


-
28. 6. 2010 20:42 Odeslat příspěvek
TomeekHoleek píše
Tak tady jeden "barevnej" model. ;-]

Konečně jsem sehnal novou klávesnici...je to mazel. :love:

Obrázek

A tady dvě majklovky. ;-]
Obrázek
Obrázek

Majklovky ^^
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 251  Další stránka
Stránka 128 z 251 [ Příspěvků: 3753 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies