MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
3. 2. 2009 20:39 Odeslat příspěvek
Já používám program SUPER, je to freeware. Pouze tam zvolím Output Video Codec - DivX a zbytek nechám jak je. Natáhnu tam videa a dám konvertovat. To se znovu zeptá na nějakej kodek nebo co, tak dám znovu DivX a už to valí. Video je v parádní kvalitě, bez sekání, zvuk super. Akorát jsou ty videa poměrně velký, ze 700 MB filmu to udělá cca 500 MB. Ale to při dnešních pamětích není zas taková hrůza :)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
4. 2. 2009 10:43 Odeslat příspěvek
ako vam funguje PC Studio 7? v zaklade bol dodavany PC studio v.7_7.1.40.8. instalacia prebehla bez problemov, po pripojeni telefonu s pc si ho PC studio najde a spoji, ale problem je, ze v tomto softe sa nedajuotvorit SMSky ani kontakty a ani multimedia. synchronizacia funguje bezproblemov. navstivil som teda webstranku samsungu, odkial som si nainstaloval aktualnu verziu PC studia v. 7_7.1.47.8. problem sa vsak nevyriesil a navyse som si vsimol, ze pribudla v nom funkcia Software update, ale po pripojeni telefonu k pc studiu (pripojenie prebehlo v poriadku) Software update vyhlasi, ze nebol najdeny ziadny telefon (pritom PC studio ten telefon vidi). kontaktoval som aj servis, no tí ma presmerovali na predajcu a predajca mi odporúca nejaky iny softver. ja by som ale chcel pouzivat tento, nakolko je to stavane priamo na tento telefon.
ake mate skusenosti vy s tymto softom?

aku mate skusenost s bateriou? ja nabijam kazdy den (aj ked s nim cez den zamerne vela nepracujem)


Offline - Junior Profil 
4. 2. 2009 11:51 Odeslat příspěvek
Já mám PC Studio 7 7.1.41.8 a to mi funguje bez problému jak přes kabel, tak i přes BlueTooth.

Baterii nabíjím jak kdy, když jsem hodně na netu (tak 2hodiny), tak každý den. Při běžném používání mi vydržel už i týden. Za ten týden jsem provolal cca 20 - 30 minut a poslal 20 sms.


Offline - Junior Profil 
7. 2. 2009 18:50 Odeslat příspěvek
Tak jsem nevydržela a objednala jsem si ho. Ve středu by měl dorazit. Jak se prosím zobrazuje foto volajícího? Funguje tam Best Full Screen Caller? Aplikace pro N96 tam fungují v pohodě?
Děkuji


Online - Junior Profil 
8. 2. 2009 00:08 Odeslat příspěvek
zdarec tak jak to borci vypada s tim hackem FP2 a novym firmwarem nejake info??? pristi tyden jsi ho chci poridit prechazim z WM na symbian alespon docasne tak bych byl nerad zklamany diskuzi se teprve snazim prolouskat jinak dik za vsechny reakce na tenhle telefon co tady jsou cloveku to opravdu pomuze pochopit aktualni stav...


Offline - Junior Profil 
8. 2. 2009 09:51 Odeslat příspěvek
S hackem to vypadá zatím blbě, nic nového jsem neviděl. Každopádně FP2 je super věc, oproti FP1 je to pěkný krok dopředu :) Aplikace by měli jít všechny v pohodě, pokud to nejsou přímo aplikace od Nokie. Já jsem se zatím nesetkal s ničím, co by mi tam nešlo. Firmware je zatím na mrtvém bodě, ale zvykl jsem si na nějaké ty chyby a dá se s tím v pohodě žít. Symbian je hodně dobrá věc, brácha má WM, předtím měl taky Symbian a říká, že je to každé něco jiného, ale že dokud nevyjde nový WM, tak už by do něj znovu nešel a koupil by si telefon se Symbianem.


Offline - Junior Profil 
8. 2. 2009 10:28 Odeslat příspěvek
Foto volajícího je zhruba přez 80% lcd.Takže není potřeba instalovat na tutu věc jiné app.
A hack je funkční,otevře zamknuté složky. Ale ještě asi není doladěn. V některých programech narušuje spojení na net.Mě se třeba po instalací nedařilo spojit ProfiMail se schránkou.


Offline - Junior Profil 
8. 2. 2009 10:36 Odeslat příspěvek
neukamenujte ma prosim vas za otazku, ale so symbianom nemam este vela skusenosti (ale zas nemozem povedat, ze by som bol lama), ale co sa da dosiahnut hackom? ved symbian je otvoreny, programov je neskutocne vela, takze ja tam nejaky nevidim dovod. dik za objasnenie


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 2. 2009 12:12 Odeslat příspěvek
Zdravím..Taky bych měl otázečky...Jaky je rozdíl i8510 innov8 8GB,EU verze a CZ verze?Krome ceny -10500Kč EUverze,,14500Kč CZverze,Takovy rozdíl v penězich přece není jen tak...Diky


Online - Junior Profil 
8. 2. 2009 12:38 Odeslat příspěvek
rekl bych ze za 10500- koupis sedivku a za 14500,- ofic. prodej...taky to resim a zatim nevim kde nakoupit...vsechny doporucene obchody jsou desne drahe...premyslel jsem nad korunkou.cz tam maji za 14K 16GB verzi ale dodaci lhuta do dvou tydnu...mne ale staci ta 8GB tak nevim...vypada to blbe svuj HTC diamond jsem prodal a jsem bez telefonu... :'(


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 2. 2009 13:32 Odeslat příspěvek
Zdravim vsechny pritomne chtel bych si poridit tento mobil a chci se zeptat kdo ho mate jestli ma normane displej jako s tapetou nebo ne a jestli se tam zobrazuji sms a neprijete hovory diky za odpoved.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 2. 2009 14:18 Odeslat příspěvek
Zdravim vsechny pritomne chtel bych si poridit tento mobil a chci se zeptat kdo ho mate jestli ma normane displej jako s tapetou nebo ne a jestli se tam zobrazuji sms a neprijete hovory diky za odpoved.


Offline - Junior Profil 
8. 2. 2009 14:30 Odeslat příspěvek
Ano, tento telefon podporuje různé tapety a dokonce se i na displeji zobrazují nové zprávy a nepřijaté hovory.


Online - Junior Profil 
8. 2. 2009 14:38 Odeslat příspěvek
kdes ho kupoval jsetli se muzu zeptat???predpokladam ze je z oficialni varky t.j. s orig. samsung zarucakem...


Offline - Junior Profil 
8. 2. 2009 15:13 Odeslat příspěvek
Ano, mám ho oficiálně pro česko. Objednával mi ho otec přes svého známého, který prodává elektroniku.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 94  Další stránka
Stránka 16 z 94 [ Příspěvků: 1397 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies