MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung I8910 HD - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
9. 9. 2009 15:29 Odeslat příspěvek
Na 99% jsem rozhodnuty, jen by me zajimalo, kdy se objevi novy firmware pokud vubec se objevi ]:-<
Poslední příspěvek

Offline - Pokročilý Profil 
9. 9. 2009 15:40 Odeslat příspěvek
fajn.snek píše
Na 99% jsem rozhodnuty, jen by me zajimalo, kdy se objevi novy firmware pokud vubec se objevi ]:-<

Já jsem taky na 99% rozhodnutý, ale že si ho nekoupím.

Jinak se obávám, že k opům se už nedostane

Offline - Junior Profil 
9. 9. 2009 15:51 Odeslat příspěvek
a co si chceš pořídit ?

Offline - Pokročilý Profil 
9. 9. 2009 15:59 Odeslat příspěvek
Momentálně nic. Než přišla i8910 na kterou jsem se moc těšil, tak přišla N5800. A super video a foťák co jsem chtěl i8910 se stejně naprosto nepoved, takže nelituju ušetřených peněz.

Jinak se podívej do mýho profilu s čím momentálně telefonuji, takže nemám nouzi. Další telefon mě musí nadchnout a umět to, co prezentuje

A pokud bych si měl dnes něco pořídit, tak asi N97 nebo mini nebo počkám na N900 :-* ale možná i tenhle Samsung za dobrej price

Offline - Junior Profil 
10. 9. 2009 08:27 Odeslat příspěvek
Kdy uz konecne vyjde ta recenze na mobilmanii? To uz fakt prehani...2 nejsledovanejsi servery mobil.cz a mobilmania.cz a ani jedna recenze...fakt nechapu.

Jinak mobil zatim super...trosku me stve integrovana GPS v programu Sygic, ale jinak parada :-)

Offline - Junior Profil 
10. 9. 2009 09:16 Odeslat příspěvek
Co máš za problém s GPS v Sygicu? Když si stáhnu polohu satelitů na 7 dní dopředu pomocí GPS+, pak mám v Sygicu fix do 5 sekund. Co bys chtěl víc?

Offline - Junior Profil 
10. 9. 2009 09:35 Odeslat příspěvek
Jde o to, ze pri zapnuti Sygic mi hlasi problem s hardware s integrovanou GPS...nekdy tam je port 4800 a signal nenaskoci nikdy...nekdy kdyz poprve zapnu Sygic, tak uz je tam port 9600, ale porad chyba hardware a signal nenajde...takze musim Sygic vypnout a opet zapnout a za chvili signal najde...

Kde se nastavi, ze chci ziskat data z GPS na tu rychlou lokaci? Jde to pouze pres GPRS? Kolik se stahne dat? Myslim v kB...

Offline - Junior Profil 
10. 9. 2009 09:38 Odeslat příspěvek
Menu - Samsung LBS - GPS+
Stáhne to asi 45 kB.
Mám pocit, že data se dají stahovat pouze přes mobilní síť operátora, tj. wifi není podporována.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 9. 2009 11:14 Odeslat příspěvek
Trosku som zaspal dobu a nechce sa mi citat tych psolednych 100 stran. Aky je momentalny naj firmware na nasu i8910? Kludne aj s Anglictinou len aby to odstranilo AMR z vida a nahradilo AAC a podobne opravy. Dakujem pripadne nejaky link na stiahnutie

Offline - Junior Profil 
10. 9. 2009 12:23 Odeslat příspěvek
Sám jsem zvědav kdy vyjde nový firmware. Samsung mám objednaný, má dorazit v úterý :D doufám, že ten nový firmware nebude trvat dlouho, wi-fi celkem potřebuju

Offline - Junior Profil 
10. 9. 2009 12:34 Odeslat příspěvek
atticus22: Nejlepší firmware je podle mě vždy ten italský, poslední verze je zatím IG2, která už má AAC ve videu.
http://forums.samsungi8910omnia.com/samsung-i8910-omnia-hd-firmware-discussion/2217-omnia-hd-gt-i8910-firmwares.html

Každou chvíli (dneska, zítra) se očekává úplně nový italský FW se spoustou oprav, ten by měl být ještě lepší. Ale Italové jsou hrozná slibotechna, na žádný termín bych raději nespoléhal :-)

UPDATE: nový italský FW I8910XXII1 je prý venku!

Offline - Junior Profil 
10. 9. 2009 13:41 Odeslat příspěvek
Franklin píše
atticus22: Nejlepší firmware je podle mě vždy ten italský, poslední verze je zatím IG2, která už má AAC ve videu.
http://forums.samsungi8910omnia.com/samsung-i8910-omnia-hd-firmware-discussion/2217-omnia-hd-gt-i8910-firmwares.html

Každou chvíli (dneska, zítra) se očekává úplně nový italský FW se spoustou oprav, ten by měl být ještě lepší. Ale Italové jsou hrozná slibotechna, na žádný termín bych raději nespoléhal :-)

UPDATE: nový italský FW I8910XXII1 je prý venku!

Myslíš, že se objeví i v české verzi ? Nebo je český Samsung jen něco co existuje a nefunguje...

Offline - Junior Profil 
10. 9. 2009 15:43 Odeslat příspěvek
To nikdo neví, jestli se objeví nový český FW nebo ne. Jedinou naší nadějí je podpora nového Application Store (obchod s aplikacemi), kvůli kterému bude prý potřeba nahrát nový FW. Takže: pokud se App Store bude někdy (nevíme kdy) spouštět v ČR, pak se pravděpodobně objeví i nový FW v češtině.

Offline - Junior Profil 
11. 9. 2009 07:40 Odeslat příspěvek
Tak super...stahl jsem si data z asistovane GPS a signal v Sygicu nabehl behem 5 s....parada a diky moc

Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 9. 2009 10:11 Odeslat příspěvek
v nejakej recenzii som cital, ze nepodporuje rychlu volbu. Mohol by mi to niekto potvrdiť. Este by ma zaujimalo, ci sa da vyhladavat v zozname skladieb podla zaciatocneho pismena, alebo podla niecoho ineho, lebo ja mam M8800 Pixon a tam ked otvorim adresar s MP3 a chcem napr. pesnicku zacinajucu na R, tak sa k nej musim pracne prelistovat od zaciatku abecedy.
Diky

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 251  Další stránka
Stránka 227 z 251 [ Příspěvků: 3765 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies