MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Samsung I8910 HD - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
20. 6. 2010 08:54 Odeslat příspěvek
Děkuji :-) No, zkusím to, ale stejně si myslím, že se nakonec přikloním k C6 od Nokie. Ale ten displej mě štve jako :-D Fakt jsem zíral :-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2010 18:36 Odeslat příspěvek
Ja som si zvykol hneď a píše sa mi na HD naozaj veľmi dobre. Myslím, že z toho obavu mať nie je treba. Ale je to vec názoru a treba si to vyskúšať.


Offline - Junior Profil 
2. 7. 2010 18:21 Odeslat příspěvek
Tí, ktorí sa sťažujú na podporu, tým ktorým i8910 HD celkovo vadí, tým ktorým nevyhovuje nepresná dotyková plocha bez multitouch, berte Samsung i9000 Galaxy S. Neľutujem že som ho vymenil, práve že sa úplne z neho radujem aký je rýchly, dokonca rýchlejší jak iPhone 3G S. Je to najlepší mobil na trhu a momentálne aj najvýkonnejší - toto vravím ja. Dá sa perfektne na ňom robiť, nič nepadá, nezamŕza a vôbec nemám ani potrebu aktualizovať firmvér na vyšší, jedine počkať na Android 2.2 kde budem mať plnú podporu Flash 10.1, čo je jediná vec ktorá v ňom momentálne chýba :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 7. 2010 08:44 Odeslat příspěvek
Dobrý den, nedávno jsem natáčela video přes tento mobil a měla jsem nastavenou kvalitu videa na "jemný". Když jsem si to později přehrála, tak to strašně škrčelo. Nejde ten zvuk přes nějaký chytrý prográmek spravit? ;-) Později jsem ale zkoušela natočit druhé video a tentokrát jsem si nastavila kvalitu videa na "vysoká komprese" a to už jelo v pohodě. Prosím, poraďte. Děkuju moc :-)


Offline - Junior Profil 
2. 8. 2010 20:59 Odeslat příspěvek
Dobrý den, chci se zeptat, na tento telefon fungují normální symbian aplikace jako na nokie? je mi jasné, že už se to tu někdy řešilo ale bohužel je tu tolik příspěvků, že bych to hledal celý den. Děkuji za odpověď :-)


Offline - Trvalý BAN Profil 
3. 8. 2010 08:57 Odeslat příspěvek
A proč by nefungovaly?


Offline - Junior Profil 
16. 8. 2010 14:03 Odeslat příspěvek
Nevíte jak se pouští přední kamera? :)



Naposledy upravil Kniter dne 16. 8. 2010 16:22, celkově upraveno 1

Necituj predchadzajuci prispevok



Offline - Trvalý BAN Profil 
16. 8. 2010 14:10 Odeslat příspěvek
Mělo by to jít takto
vytoč kombinaci *#0*# - volba otevře HW test telefonu
Stiskni tlačítko "CIF CAM"
Aktivuje se přední VGA kamera
Kliknutím kamkoliv na displej scénu vyfotíš

A už se to v tomto tématu řešilo, používej hledání ;-)


Offline - Junior Profil 
15. 9. 2010 21:34 Odeslat příspěvek
Další věc :D ... mám ho chvíli, tak se chci zeptat, bude to asi individuální ale třeba ne, taky se Vám někomu děje že odeslání sms trva minimálně 5 vteřin, někdy víc a když chci na přijatou sms chci rovnou odpovědět, tak naběhnutí textového pole trvá tak 8 vteřin, celkově v těch zprávách mi to přijde zpomalené. děkuji za názory

EDIT: Ahoj lidi, už se Vám někomu stalo, že Vám uvízla smska v odesílajících se, ale přitom se ani neodesílala, jen tam je jméno toho, komu to mělo být odesláno, vposlední chvíli sem zrušil odeslání a dopadlo to takhle ... nejde ani smazat,ani odeslat a vpravo nahoře mam pořád malou ikonku se šipkou, že se odesílá sms. Poradíte někdo prosím?



Naposledy upravil Fíla dne 15. 9. 2010 21:52, celkově upraveno 1

příspěvky sloučeny



Offline - VIP uživatel Profil 
15. 9. 2010 21:43 Odeslat příspěvek
restart si skusal?


Offline - Junior Profil 
16. 9. 2010 18:24 Odeslat příspěvek
zatim nezkoušel ale asi budu muset :-l



Naposledy upravil Fíla dne 16. 9. 2010 18:38, celkově upraveno 1

předchozí příspěvk se necituje



Offline - Junior Profil 
30. 12. 2010 11:22 Odeslat příspěvek
Jen chci rict,ze i8910 je zatracene spatny fotomobil,podle tech neostrosti a prepalu byl muj c702 rozhodne lepsi fotomobil(ja i8910 ale nevlastnim).Snad skoro nejhorsi 8mpx co sem videl :grr:


Offline - Junior Profil 
30. 12. 2010 11:35 Odeslat příspěvek
Souhlasím s tebou. Pokus si uživatel nedá custom Firmware, stojí foto za nic. i8910 není userfrendly telefon. Ale stačí FW od Hypera a tradá ;-)


Offline - Junior Profil 
5. 1. 2011 21:25 Odeslat příspěvek
Přesně tak, firmwary od Hypera jsou super, mám Omnii HD s HX11 a maximální spokojenost. Oproti official šmejdu od Samsungu nesrovnatelný rozdil ;-)


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2011 20:43 Odeslat příspěvek
Chtěl bych se zeptat, jaké je kodové označení špuntových sluchátek, které jsou v balení. Všude mě to odkazuje na tyto: http://www.huramobil.cz/mini-hf-stereo- ... /dp-54863/, ale ty mají jinou krabičku, kterou se přijímají hovory. Nebo se jedná pouze o špatnou fotku? Předem děkuji
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 247, 248, 249, 250, 251
Stránka 251 z 251 [ Příspěvků: 3765 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies