MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung I8910 HD - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
6. 6. 2009 04:28 Odeslat příspěvek
Táák..mam ji z max-shopu..objednal v utery navecer a dosel v patek rano.. Prvni dojem je dobry, rekl bych, ze az moc dobry..doted jsem mel win. mobile, tak jsem byl zvykly na neco jineho..mam to v aj, coz mi neva, firmware je stabilni, neseka se, vse je plynule, rychle..je to new symbian, takze pro me novinka, doted jen WM a symbian 3rd.. Fotky to dela skutecne NADHERNY..ta dioda je silna, to jsem jeste nevidel, nerikam jak xenon, ale v noci na cca 50 cm uvidime vse (vetsi dalku jsem ani nezkousel)..music player-ne ze by me zklamal, graficky a v 5.1 je vazne velice krasny a prekvapujici, ale docela slabost oproti N78 v basach..jinak proste nadhera..dislej nemusim ani komentovat..moje Touch HD melo 2x takove rozliseni, ale ten "OLED nebo AMOLED" je proste s 16mil. barvami neskutecnej.. Video, zatim jsem spoutel jen tu helikopteru apod, ale ten procak snad je 2GHz 8-D , delam si srandu, ale to video je v tak PREKRASNYM rozliseni, ty barvy, plynulost, Nikdy a Nikde jsem tohle v zivote NEvidel!! Co se tyka systemu, apikace (zatim nevim kolik) jdou instalovat, ktere jsou na nokii 5800..coz je vyhoda..jinak dotykac..opravdu nemusite tlacit, nevim, kde jse mto cetl, ale nekdo psal, ze musite nadmerne tlacit..HTC musite stisknou minimalne 2x silneji..odezva je dobra, nekdy se samozrejme chvilinku nacita, ale to z duvodu me rychlosti :lol: co se tyka velikosti a tezkosti-krasne se drzi, oproti Touch HD, ktere je sirsi, fakt dobre..gramaz je jen u i8910 nepatrne vyssi..takze jsem si zvykl.. kdyby neco, ptejte se... ;-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2009 07:05 Odeslat příspěvek
děkujeme ti za informace..

NEVÍTE NĚKDO JESTLI JE NĚJAKÁ APLIKACE (OBDOBNĚ JAKO U NOKIE) KTERÁ UMÍ PŘES GPS MĚŘIT PŘI SPORTOVÁNÍ (UBEHNUTOU, UJETOU) VZDÁLENOST, VČETNĚ NAČTENÍ TRASY ATP. ? TO SE ZAPNE, JDEŠ SI ZABĚHAT NEBO NA KOLO, PŘI TOM SAMOZŘEJMĚ POSCLOUHÁŠ HUDBU, SKONČÍŠ TRÉNINK, PŘIJDEŠ KE KOMPU A ULOŽÍŠ SI TRÉNINK.. pak se z toho daj dělat různý grafy, porovnávat zlepšování se v tréninku atd....

Máte někdo?


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2009 07:34 Odeslat příspěvek
Ahoj THE-ROCK.Prosím Tě,nevíš,zda jdou na tapetu nějak upravit fotky,myslím ať se nějak přizpůsobí displeji,třeba i ořezáním.Natahal jsem si tam fotky z Touch Pro,ale nechtějí se prizpůsobit displeji Samsungu a tak jim chybí docela dost po okrajích.Jo a nevíš,jestli se dá vypnout nabíjení mobilu po propojení s počítačem?


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2009 10:59 Odeslat příspěvek
no mne sa prispusobuju hned ale oreze kraje inak si stahni na nokiu 5800 to su presne na tento displej je ich dost vsade a fakt pekne


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2009 11:16 Odeslat příspěvek
@jvees69: a proc nepouzijes primo nokia sports tracker? Od verze 1.83 jsou podporovana i s60v5 zarizeni, tak staci jen sehnat unsigned verzi...


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2009 11:17 Odeslat příspěvek
nemate niekto nejake dobre forum na tento telefon kde su dobre aplikacie atd


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2009 11:40 Odeslat příspěvek
Zdravim chtel sem se zeptat nevite jestli v tom shopu na florenci kde se da telefon vyzkouset jsou i o vikendu...? Dik moc... Belis


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2009 13:05 Odeslat příspěvek
the-rock
Máš jí brandovanou od Orange? Umí rozpoznávat vizitky a text? Díky


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2009 13:49 Odeslat příspěvek
Tak uz ji mam taky.kupoval jsem u mobildicka ve ctvrtek a v patek jsem ji mel doma.Je to ta verze od oraneg, hned jak bude Fw s cestinou tak to flashnu.Telefon je fakt supr, je to muj prvni dotykac, ale okamzite jsem si zvykl.Nemam co bych ktomu ani dodal zatim jsem se nezhledal s zadnym zaporem.Prednim jsem mel Innov a ten me ted opriti nemu pripada jak hracka.Jsem jen zvedavej kolik vydrzi baterka.jinak co se tyce programu, neco jde a neco ne.Nemam bohuzel jeste certifikat, takze nemuzu rict na tuty ,ale cca 80% toho co je urcene pro 5800 pracuje aji na 8900.Coz neni spatnej vykon.Jen se mi zda ze proti Innov to dela horsi foto za spatnych svetelnych podminek.Je to ale asi spis nejakym nastaveni pac fotak to ma stejnej.Vsak uvidime casem.


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2009 14:08 Odeslat příspěvek
to the-rock: prosím ťa, ako to máš ty s výdržou baterky na i8910 pri:
a) bežnom používaní (telefonovanie, internet, foto, sms atd...)
b) prehrávanie hudby
c) prehrávanie videa (divx a v hd?)

dik za odpoveď, aspoň na tu výdrž pri bežnom používaní. Čítal som všade na nete, že ta baterka je hrozná, nevydrží ani deň, pritom výrobca udáva hodnotu
Stand-by Up to 430 h (2G) / Up to 450 h (3G)
Talk time Up to10 h (2G) / Up to 6 h 30 min (3G).

- bol som rozhodnutý pre tento telefón, ale jednu z podstatých vecí považujem slušnú výdrž baterie.

TO ALL: prosím všetkých, kto sú už šťastými majiteľmi tohto mobilu, aby mi napísali svoje poznatky s výdržou baterie.

ĎAKUJEM


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2009 16:20 Odeslat příspěvek
no, chci pořídit tenhle supr teleofnek a tak bych chtěl mít "vše v jednom" TELEFON / PŘEHRÁVAČ / TRÉNINKOVÝ ASISTENT :-) ;-)


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2009 17:03 Odeslat příspěvek
Táák vsem: vydrz..co se jedna vydrze, jeste jsem to moc nemohl posoudit, ale s mobilem jsem si hral celou noc, nespal jsem ani, dival na video, nahraval obrazky, videa (ale pri pripojeni k USB nabiji, tak snad to nejak moc neovlivnilo, ta hodinka pripojeni) a ted se divam..mam jeste 70% baterky, dosla mi s plnou baterkou nabiti..jednoduse, neboj se, pochybuju, ze by AMOLED zral vic jak HTC HD!! Napisu ti potom, jak dlouho mi jeste tech 70% vydrzelo.. Jinak, vysel novy firm (myslim, ze uz to neni s orangem o<:) ) z 15.5.. Nevim jak u Vas kluci, ale i8910 prehrava neskutecne NADHERNE plynuly a krasny video v avi pri plne velikosti (tim myslim origo film stazeny z netu okolo 800-1400 MB) u HD to bylo poznat, ale ten displej proste NEJNEJ!! Ten telefon umi rozpoznavat vizitky a text? - to ani nevim, pro me zbytecna app..vazne netusim... :nenapadne

Jinak tapety jsou zde:
:arrow:
Kód
http://dailymobile.se/2008/12/15/nokia-5800-wallpapers-640x360-mobile-wallpapers-gallery-7/

:arrow:
Kód
http://dailymobile.se/2009/03/04/nokia-5800-xpressmusic-wallpaper-gallery-2-360x640/


..a forum co jsem nasel, ale tam vazne nic moc, asi se to casem treba rozjede:
:arrow:
Kód
http://hdomnia.com/forum/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 6. 2009 17:10 Odeslat příspěvek
zdravim lidičky a gratuluju prvním majitelům.
Chtěl bych se zeptat jak funguje navigace, jestli se musí platit za provoz, jako třeba u nokie(předplatit na měsíc nebo tak)?. Se samsungem nemam zkušenosti, ale temhle tel. si prostě nemůžu nechat ujít.


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2009 19:06 Odeslat příspěvek
no jasne vkazdom sa plati za vyuzivanie GPS ale ked si stahnes a certif. nahras si mapy tak to mas zadarmo ja cakam na certif potom ti napisem lebo gps bude jedna z prvych veci co chcem


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 6. 2009 19:18 Odeslat příspěvek
ok tak pak dej vědět
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 251  Další stránka
Stránka 20 z 251 [ Příspěvků: 3765 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies