MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

Offline - Junior Profil 
23. 9. 2010 18:00 Odeslat příspěvek
Ahoj , mám problém , nevím jestli se mi to nějak nechtěně podařilo nastavit , nebo je to firmware JF3 , ale při dnešním pouštění filmu nebo hudby , mě hrálo levý sluchátko normálně a pravý hodně slabě , ale hrálo . Sluchátka mám ty dodávané v balení . Nevím co s tím , prosím poraďte mi. :eh
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
23. 9. 2010 19:18 Odeslat příspěvek
Celkem dobrá zpráva /pokud už někde byla - nevím - zkoušel jsem sám/ :

Jede mi na Wave slovenská televize TA3. Stačí zadat:
rtsp://stream.the.sk/live/wap-ta3/ta3-3m.3.gp

Jedu to přes wifi. Pokud by někdo zprovoznil CT24 prosím o zprávu.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 9. 2010 20:01 Odeslat příspěvek
mě to funguje pouze bez poslední tečky...
tedy rtsp://stream.the.sk/live/wap-ta3/ta3-3m.3gp

udělal by na to někdo widget?

Offline - Junior Profil 
23. 9. 2010 20:23 Odeslat příspěvek
jednoduchsie je pristupovat cez wap.ta3.com

Tak preto sa mi restartuje wave, ked sa v nohaviciach stlaci hardwarove tlacitko pre polozenie hovoru na 10 sekund, tak sa wave restartne....nezalezi na tokm, ze je locknuty...
kto toto vymyslel takuto blbost....

Offline - Junior Profil 
23. 9. 2010 20:38 Odeslat příspěvek
Dekuji za odkaz na stream TA3 jede perfektne tuknu na nej a hned se otevre v videoprehravaci takhle to ma vypadat jednodussi uz to byt ani nemuze,ted aby se jeste objevilo i reseni/apps na CT24 a bude to fajn.Vysilajiv WMV a to je potiz tento format wave prehrava ale stream stejne jako android v zakladu ne

Offline - Junior Profil 
23. 9. 2010 21:06 Odeslat příspěvek
kokosman: mě hrají stejně, mám také JH3. Zkus třeba jiná sluchátka, pokud by šla v pohodě, tak by byly špatné asi ty originální.

Offline - Junior Profil 
23. 9. 2010 21:43 Odeslat příspěvek
Bratrovy sluchátka , to je eště horší.... tam dou obě špatně , ale jak sem to připojil k věži , tak to jelo :/ tak nevim co s tim je

Driv to bylo ok

Naposledy upravil Fíla dne 23. 9. 2010 22:21, celkově upraveno 1

příspěvek upraven

Offline - Junior Profil 
23. 9. 2010 22:24 Odeslat příspěvek
naprosto mě fascinuje jak se tu furt dokola řeší restart.

mohl by někdo odpovědět,zda má stejný problém,psal jsem to již o dvě stránky zpět takže znova!

"k těm fotkám co tu řešíte mám podobný problém:
mám původní FW JEE a u fotek které fotím s režimem " na výšku" nebo bez režimu ale fotku pořídím při poloze "na výšku" se mi stává že ze začátku se foto zobrazuje správně a po nějakém čase (pár dní) se mi foto zobrazuje opačně než mám natočený displej,takže foto na výšku téměř nelze používat.(dokonce ani po ruční úpravě polohy se situace nezmění).Stalo se to už někomu?"

Offline - Junior Profil 
24. 9. 2010 05:57 Odeslat příspěvek
Polsonside: mám stejný fw,takže jsem udělal foto na výšku a počkám tedy pár dní a dám vědět,kdyžtak mi to připomeň,kdybych zapomněl :lol:

Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 9. 2010 07:06 Odeslat příspěvek
vcera jsem taky udelal jedno foto na vysku ;-) za par dnu podam zpravu

24. 9. 2010 08:18 Odeslat příspěvek
jsme se snad shodli, že tam nemá být ta poslední tečka, ne? ;-)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
24. 9. 2010 08:39 Odeslat příspěvek
Zdarec prosím o radu na mojebada píší že přes kies je už novej firmware JH3 ale mám JH1 a novej mě to nenabídne doslova "Současná verze ......jh1" "Nejnovější verze již nainstalována v připojeném zařízení" jinak přes MultiLoader to zatim nechci resit kdyz to neni ofiko Dík za radu.

Offline - Junior Profil 
24. 9. 2010 08:40 Odeslat příspěvek
sumerian: ani tak me to nejde musi byt v mobilu aktivovany wap nebo staci jen internet ?....me to nabehne napise pripojeno pak nacita nacita a nacita a prd

Naposledy upravil Fíla dne 24. 9. 2010 09:36, celkově upraveno 1

odstraněna zbytečná citace

24. 9. 2010 09:06 Odeslat příspěvek
rufussek: prosimtě seš si jistej, že už nemáš JH3 ?????? rozviň to své "doslova" aby to bylo opravdu doslova co tam je.

koprad: zkouším pouze přes wifi a je to funkční. zda funguje na gprs nevím.

Offline - Junior Profil 
24. 9. 2010 09:17 Odeslat příspěvek
ja valim taky pres wifi normalne to jede ale jak se to pripoji a obevi se nacitani do pameti tak hotovo porad je tam nula ja to rozmlatim :D

rufussek: prosimtě seš si jistej, že už nemáš JH3 ?????? rozviň to své "doslova" aby to bylo opravdu doslova co tam je.

Naposledy upravil Fíla dne 24. 9. 2010 09:40, celkově upraveno 3

nepoužívej citace, když je neumíš správně vkládat

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440 ... 742  Další stránka
Stránka 437 z 742 [ Příspěvků: 11117 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies