MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

Offline - Junior Profil 
27. 1. 2011 22:41 Odeslat příspěvek
S tou poznámkou nevím...
Tapeta by měla mít rozlišení 1200x800.
A já bych taky měl jeden dotaz...po flashnutí na BADA 1.2 mi přestal fungovat E-Mail...nastaveno mám vše dobře ale jakmile chci stáhnout nějaký E-Mail tak to ukáže error že je buď chybné uživatelské jméno nebo heslo...přitom oboje je určitě dobře! Předtím mi E-Mail šel v poho ale po flashnutí prostě přestal jít...neví někdo čím by to tak mohlo být? Jinak E-Mail je na Seznamu.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2011 07:28 Odeslat příspěvek
x07marej: taky mi to nejede ale k větší smůle mi k tomu nejde samsung apps na mobilu..:(
Naštěstí se dneska du zeptat do ofic. samsung prodejny v brně o radu...tak se zeptám i na toto... a až budu mít přístup k netu napíšu co m i řekly..;)


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2011 11:00 Odeslat příspěvek
Zdarec, máte někdo lepší paměť než já? Asi 2 měsíce zpátky jsem na foru četl, jak naprosto jednoduše uložit fotku ke kontaktu (rozlišení), aby se ty fotky pak nedeformovaly. Absolutně to ale nemůžu najít a prošel jsem znovu všech 580 stran (peklo).

A ještě ke hlášení aktualizace (to malinké číslo v rohu). Stáhl jsem kdysi YouTube downloader a pro jeho nefunkčnost ho vymazal. Ted se mi tam cpe to číslo s aktualizací a není jak se ho zbavit. Dříve bylo jednoduché to nainstalovat znovu, zaktualizovat a odstranit. Ted hosi ze Samsungu puvodni YouTube downloader odstranili - a aktualizaci je možné provést jen s Badou 1.2, kterou zatím nechci. Je řešení - kromě toho, že si na to kolečko zvyknu?

Dík za pomoc, hlavně s těma fotkama ke kontaktům (obrázenk volajícího)


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2011 11:36 Odeslat příspěvek
zdravim
kdyz chci na wave aktivovat mezinarodni blokovani hovoru a dam v menu telefonu aktivovat, tak mi to napise ze sluzba neni autorizovana, coz nechapu protoze jsem myslel ze dojde k blokaci na hw vrstve na wavu a nikoli u operatora

fix jo na operatora vrstve


Naposledy upravil DNSTUFF dne 28. 1. 2011 12:45, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2011 11:46 Odeslat příspěvek
xO7marej: taky mám seznam a funguje i po aktualizaci. Možná je něco v nastavení. Před 14 dny sem dával Andyss návod:
už.jméno blabla@seznam.cz
U zabezpečení připojení SMTP-Vypnout
Server POP3
Přihlášení k APOP-vypnuto
Služba POP před SMTP-vypnuto
SMTP ověření-zapnuto
Stejné jako POP3/IM... - zapnuto

nicek: :)

-- 28. 1. 2011 11:50 --

dave-de: s těmi fotkami nevím, ale bylo to někdy v lednu.
Teprve bada 1.2 přestane nabízet aktualizace aplikací, které jsi z telefonu vymazal.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2011 12:43 Odeslat příspěvek
Nastavení seznam.cz nejde:( Objevuje se mi hláška chyba DNS.Neví někdo co s tím??


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2011 12:52 Odeslat příspěvek
bublina43: DNS znamená, že není odpověď od serveru. 1. Zkontroluj si nastavení - viz výše. 2. Někteří poskytovatelé internetu mají vlastní server na poštu a seznam přes ně neprojde. Koukni do nastavení e-mailového klienta v PC, jaký máš server odchozí pošty. Mě třeba upc na řadu adres přes seznam (hlavně hotmail) nepustí, musím mít nastaven server dkm. 3. Může to být jen dočasná porucha.


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2011 17:02 Odeslat příspěvek
TO renčam
Díky za radu ale furt to nejde...bude to asi nějaká chyba v FW... :-(
Jinak tady je to co mi to ukazuje...
http://img25.imageshack.us/i/20110128165849.jpg/


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2011 18:24 Odeslat příspěvek
tomas fuk 1 díky za radu vunguje. Mám staženej ten druhej. Funguje na jedno zmáčknutí.


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2011 18:52 Odeslat příspěvek
everyone: jj sorry asi jsem trochu spatne cetl.. vsechny verze funguji jako javove aplikace- nebezi na pozadi. jedine co je zatim tak je palringo Utalk. a verze 2.2.2 a 3.0 je skoro porad o tom samem.. akorat se lisi v detailech- jine pozadi a trochu jine zadavani u fb uctu. ale nepojede ti na pozadi


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2011 20:05 Odeslat příspěvek
nicek: ale jo, palringo 222 i 312 funguje na pozadí, když se ovšem přes sTune vymaže ten soubor bin. Ta nová 312 mi zapípá, když je na pozadí a něco přijde, ale vizuální upozornění nemám.

-- 28. 1. 2011 20:13 --

x07marej: Tohle nevypadá na špatné nastavení. Problém je pojmenován. Předpokládám, že správnost jména i hesla sis zkontroloval... Nevím, jestli jsi to už nezkoušel, ale třeba pomůže účet v mobilu smazat a založit znovu.


Offline - Junior Profil 
28. 1. 2011 21:22 Odeslat příspěvek
je pěkné, že palringo Utalk běží na pozadí a pěkně zobrazí tu zprávu ale kromě toho že to má nepřehledný prostředí mě strašně vadí že jakmile zasunu / vysunu klavesnici tak musim zase zapinat T9 Trace, na QIPu to funguje
BTW, to cvakaní u JAVA aplikací asi někdo neví jak pres sTune odstranit co ?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588 ... 742  Další stránka
Stránka 585 z 742 [ Příspěvků: 11117 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies