MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 3. 2011 12:33 Odeslat příspěvek
tak ak môžes porad,lebo ja som už skúsila asi 6 hodín widgety a všetko ide na zimný čas. aj aplikácia tv program je pozadu o 1 hodinu.
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
28. 3. 2011 13:07 Odeslat příspěvek
Tak já nevím, v případě že zaškrtnu automaticko uktualizaci času a provedu restart, telefon zobrazuje zimní čas.Je nutné mít zaškrtnutou i volbu letní čas aby se zobrazoval správně nebo jak to máte nastavené vy že Vám WAVE aktualizuje čas automaticky a správně?
Každopádně widgety s hodinami (několik druhů) mi stále zobrazují zimní čas :/ Že by neduh původního JEE?? :nenapadne

Offline - Junior Profil 
28. 3. 2011 13:15 Odeslat příspěvek
Polsonide: Časové pásmo Praha GMT+1 a Automatické aktualizace. Na nový čas to přeskočilo. Widgety nevím, ty na čas nepoužívám. Ale widget Daily breefing, který je součástí Wave, má už taky nový čas. Takže nejspíš nebude problém v telefonu ale v těch externích widgetech.

jajik 111: U TV programu to bude spíš chyba aplikace. Asi před měsícem tahle chyba byla taky, psala jsem jim a dost rychle to opravili. Tak myslím, že to bude zas brzy fungovat.

Offline - Junior Profil 
28. 3. 2011 13:17 Odeslat příspěvek
...a letní čas nemáš zaškrtnutý?

Offline - Junior Profil 
28. 3. 2011 13:17 Odeslat příspěvek
Edit: zkusila jsem ještě widget duálních hodin,(součást Wave) - čas nový. A stažený widget digi clock - čas také nový.

-- 28. 3. 2011 14:19 --

Polsonide - možnost letní čas k zaškrtnutí tam vůbec nemám

Offline - Junior Profil 
28. 3. 2011 13:26 Odeslat příspěvek
Ten originální widget mi taky ukazuje správně čas.
V menu mám volbu " letní čas" (původní JEE)
Mám takový dojem že tyto problémy jsou způsobeny starým FW.
Všechny widgety na čas mi ukazují zimní čas nadále.
Prosím ostatní učástníky aby se podělily o své zkušenosti a FW.

Offline - Junior Profil 
28. 3. 2011 13:32 Odeslat příspěvek
vojtna, čakaj. Nemusel si robiť žiadne resety. Je to u Samsungu niečo. Ak to tak súri, použi Kies. A mne to už ide.

28. 3. 2011 14:13 Odeslat příspěvek
potřeboval bych menší radu..stáhl jsem si widget čt4 a nějak mi nefachá přes wifi...přes 3g to jede,ale přes wifi ani boha...prej se má přepnout profil nastavení internetu,ale já tam mám jenom ten od T-mobile,kdyby někdo znalý měl radu tak předem díky ;-)

Offline - Junior Profil 
28. 3. 2011 14:32 Odeslat příspěvek
Na co mám čekat? To jako že se to samo rozběhne po nějákém čase? pokud jo za jak dlouho?

Offline - Junior Profil 
28. 3. 2011 15:23 Odeslat příspěvek
Tady jako příklad uvádím nemožnost BADA, třeba tyhle dvě naprosto užitečné aplikace, proč je někdo nevytvořil i pro BADU?

https://market.android.com/details?id=c ... rch_result

https://market.android.com/details?id=cz.fhejl.pubtran

...místo toho máme na výběr 1000 hodin, počasí a ukazatelů svátků :D

Offline - Junior Profil 
28. 3. 2011 16:08 Odeslat příspěvek
K letnímu vs zimnímu času: pokud to někomu pomůže ... Zkoušel jsem odstranit časovou disproporci mezi časem všech widgetů a GMT+1 a nepomohlo nic. Na zahraničních forech sem tam plakali jako já (někdo z Turecka apod.), ale rada žádná.
Nakonec jsem se odhodlal a přeinstaloval přes Kies (nejprve aktualizace na Kies 2 a potom se to asi 10x nechtělo chytit) z mého záměrně starého firmware tuším JF3 na JL2, kterou mi poslední verze Kies nabídla. Proběhlo bez problémů, nic se neztratilo, hard reset jsem nedělal a vše funguje. Kupodivu i čas na widgetech :-)

Offline - Junior Profil 
28. 3. 2011 17:36 Odeslat příspěvek
Mám poslední ofic.FW. Při přechodu na letní čas vše v poho.
Nastavení: Praha GMT+1, aut.aktual.:off.
Jinak já používám jako hodiny widget plainTEXT time R5 a skoro měsíc mi telefon nespadl. Dříve jsem používal různé modifikace HTC hodin

28. 3. 2011 17:49 Odeslat příspěvek
K potížím se změnou času. Mám původní firmware z léta r.2010.Doposud jsem nic neaktualizoval. Rozdíl mezi widgety a lištou s časem je ona 1 hodina.
Opraveno teď v březnu takto :
nastavení datumu a času : automatická aktualizace zrušeno
letní čas zrušeno
restart přístroje
nastavení datumu a času : nastavení správného času, časové pásmo Praha GMT+1
znovu restart přístroje
zpuštění widgetu
Zkoušel jsem to všelijak, ale po tomto postupu mám časy na liště s časy
widgetů stejné. Alespoň do teď. Doufám, že je to způsobeno výše uvedeným postupem. Raději do toho už nevrtám,když to šlape.

Fakt je, že když jsem si Wave loni pořídil, bylo to v době letního času a bylo to O.K. Chyba nastala až v podzimním přechodu na zimní čas a taky jsem to opravil.To jsem ale zapnul letní čas a automatickou aktualizaci. Přesně obráceně, divné, že ?

Offline - Junior Profil 
28. 3. 2011 20:36 Odeslat příspěvek
Polsonside píše
Tady jako příklad uvádím nemožnost BADA, třeba tyhle dvě naprosto užitečné aplikace, proč je někdo nevytvořil i pro BADU?

https://market.android.com/details?id=c ... rch_result

https://market.android.com/details?id=cz.fhejl.pubtran

...místo toho máme na výběr 1000 hodin, počasí a ukazatelů svátků :D

Tak nejak by to snad slo ne ??? Jinak si nedovedu predstavit jak nekdo udela pro ceske majitele wavu napr program, aplikaci o bourackach. Proc teda toto jde a takova aplikace o pumpach a jizdnich radech ne..

Offline - Junior Profil 
28. 3. 2011 20:44 Odeslat příspěvek
Zdravím ke změně času mám stále původní fw z října. A čas sám poskočil ani s budíkem jsem neměl problém (jen se mi nechtělo vstávat). Proběhlo to úplně na pohodu nemusel jsem ani hnout prstem.
A po tom co jsem si jednou dělal had reset jsem se moc v nastavení času nevtral. Podle mě to fachá jak má když se v tom člověk nevrtá.

Ještě k těm aplikacím jednak řeš to ve fóru pro Wignety od toho tady je. A za druhé pokud to opravu tolik chceš tak se nauč programovat v prostředí BADA a udělej si to. Stejně jak si maníci upravují HTC hodiny pro badu.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627 ... 742  Další stránka
Stránka 624 z 742 [ Příspěvků: 11117 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies