MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S8500 Wave - widgety

Offline - Junior Profil 
26. 7. 2010 21:44 Odeslat příspěvek
to karlo88 ten tvoj widget na spustenie mediaplayeru nefunguje..;-(..
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2010 06:56 Odeslat příspěvek
Nicek píše
nevím, jak vy, ale mě stačí, když je podsvícení na 1 :oops:
njn... konečně ořádnej displej.. porovnával jsem s HTC HD2 a oprpoti HTCéčku jasná jednička :-D
Bravo Bravisimo Samsungáci :mrgreen:


Mě taky stačí podsvícení na 1, taky to tvrdím, ale jen do chvíle, než s ním vylezeš na sluníčko. Na sluníčku absolutně nečitelný. Pak je docela i problém podsvícení zvednout, když na displeji vidíš prd. Ale je pravdou, že když podsvícení zvedneš, tak je po problému. ^^


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2010 07:55 Odeslat příspěvek
Pátrám na všech možných serverech po widgetku, který by ukazoval : první 3 nadcházející události v kalendáři a u nich napsáno za jak dlouho bude ta událost ( v podobě dnes/zítra/dál pak datum ), co je obsahem té schůzky a v kolik hodin je. Případně i místo. Moc moc bych to potřeboval a myslím si, že nejsem rozhodně sám.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 7. 2010 09:27 Odeslat příspěvek
Kynio: Notes - skvělá práce chlapiku!

Jak je na tom ta průhledná verze?


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2010 09:35 Odeslat příspěvek
TeOMa:
I já bych ho strašně moc uvítal! To by měla být přeci poměrně zásadní funkcionalita Kalendáře (plánovače). Bohužel, zatím hí postrádám.

Už jsem to u někde psal - hodil by se widget podobný Mobile Shellu - který by ukazoval zmeškané hovory, přijaté zprávy (resp. emaily), počasí, datum a čas a nadcházející úkoly a připomínky z Kalendáře.

Až něco takového bude, pak budu šťastný ;-)


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2010 09:56 Odeslat příspěvek
Stanley78, TeOMa: mám naprosto stejný problém, absence takového widgetu je jediné co mi opravdu znepřijemňuje užívání Wave. Nebude to umět naprogramovat Kynio?

Kynio: jak již píšu výše, neporadil by sis s widgetem kalendáře? Rád poskytnu finanční odměnu jako motivaci :-)


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2010 10:51 Odeslat příspěvek
Super práce lidi. Možná by se hodilo dát do prvního příspěvku přehled widgetů se screenem popisem funkce a jménem autora. To stejné u zajímavých aplikací - něco jako recenze uživatelů. Jinak za kvalitní widget na kalendář bych byl také ochotný zaplatit.


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2010 10:56 Odeslat příspěvek
Ještě k těm HTC hodinám....jednak teda musím pochválit, jsou vážně super :-D Nevím teda, zda je to náročný na výkon či ne...ale jednak se mi teda zdá při překlopení čísla (třeba minuty) že se to jakoby zadrhává, jde to neplynule...ale možná to tak má být, nevím. co mě ale zarazilo, tak že když jsem včera chtěl spustit hru "asphalt", tak mi vyjela hláška že je nedostatek paměti a že musí být nástroje ukončeny, či co...a a sám se kvuli tomu ukončil právě spuštěnej widget těchto HTC hodin. jinak podotýkám žádné aplikace mi na pozadí neběžely...takže celkem zvláštní. nemáte někdo podobnou zkušenost???


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2010 10:59 Odeslat příspěvek
KAMAK píše
No ja viem že pokiaľ nespravím Hard reset tak sa tohto problému asi nezbavím. Ale zatiaľ mi stoja za viac moje dáta ktoré by som po hard resete musel znova nahadzovať pre dodatočne nainštalované aplikácie.

si celý mobil zazálohuj přes kies ;-) já sem to tak udělal a naprosto v poho... protože mobil šel na reklamaci kvůli displeji :oops:


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2010 11:22 Odeslat příspěvek
Nicek: celý mobil přes Kies nejde zálohovat :-(


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2010 11:23 Odeslat příspěvek
Na německé stránce

http://www.handy-faq.de/forum/samsung_s ... ost1005374

je několik odkazů na widgety s kalendářem, dokonce s Google kalendářem. Neuměl byste to někdo udělat v češtině podobně?


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2010 13:08 Odeslat příspěvek
Ta německá stránka je good :-D V podstatě by tím pádem stačilo, kdyby někdo ze zdejších šikovných tvůrců pouze ty widgety upravil z němčiny do CZ. už by se to nemuselo dělat celý, takže pouze překlad. uvidíme....pozitvní je, že se kolem widgetů něco děje :tleskani


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 7. 2010 13:09 Odeslat příspěvek
Když použijete wigtet Kynioho notes, nezpomali se vám listování mezi stranka widgetu. Ja kdyz ho pouziji poh HTC hodinama tak se me to docela seka to listování mezi otevřenými widgety.
Widget má 2,3Mb muže to míti vliv?

Ps: jako není to nic drastického, ale zajíma mě jestli to dělá jen mě nebo i ostatním. Zatím sem nefleshoval FW


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2010 13:10 Odeslat příspěvek
samozřejmně, že se něco děje... Wave trhá prodejní rekordy, tudíž rostou řady uživatelů a všichni mají nějaké potřeby, což žene všechny k přizpůsobování wavu na míru a vytváření aplikací, widgetů a tak podobně


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2010 14:08 Odeslat příspěvek
Chlapi,rád bych vás poprosil,

1) prosím o zprovoznění toho widgetu na media player,rozhodně hodně použitelné :-) jelikož mi furt mizí ten minimalizovaný :'( a jak sem četl tak nejsem sám....

2) prosím o zprůhlednění těch poznámek na plochu a bude to perfect (kdyby tak ještě šla měnit barva písma)

Jsem klidně pro aby se na naše dobrovolníky založil nějaký fond a občas se poslal příspěvěk za jejich snahu nám zdokonalit BADU ;-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 62  Další stránka
Stránka 4 z 62 [ Příspěvků: 930 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies