MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

Offline - Junior Profil 
14. 7. 2011 09:19 Odeslat příspěvek
Jo jo....proto mám vždy pouzdro i fólii.... :D
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
14. 7. 2011 09:30 Odeslat příspěvek
:mrgreen: Pouzdro ANO, ale folie proti prasknutí displeje (při pádu) bohužel neochrání :-(. Viděli jste loni ve vlákně Galasy S ty jeho kreš testy, co s ním testeři museli dělat, aby prasknul displej?

Offline - Junior Profil 
14. 7. 2011 09:37 Odeslat příspěvek
To s tou fólií byla nadsázka......

Offline - Junior Profil 
14. 7. 2011 09:51 Odeslat příspěvek
Ono to tvrzené sklo leccos vydrží, to musel Jetelik1-ovi SGS2 vypadnout hodně nešťastně, že mu naprasklnul displej.
Např. můj synátor mosí svůj Wave po kapsách, ale v pouzdře. Už mu (podle jeho doznání) vypadl nejméně 2x. Jednou při vystupování z busu na podlahu, na což přišel naštěsí hned po výstupu a podruhé, což bylo horší, když byl v podroušeném stavu a blbli s kámošema kolem nějakého řopíku. Tehdy měl MT v kapse kraťasů, ale bez pouzdra a vypadl mu (samozřejmě bez jeho vědomí :oboze) ze skoro 3 metrové výšky na kamenitý terén, naštěstí trochu porostlý travou. No hledali jsme ho v noci s baterkama v ruce a našli. ALE kluk měl ten den dvojnásobné stěstí, protože MT byl funkční, displej byl nepoškozený, ... wave to odnesl "jenom" malým škrábanečekem na AL těle. Kéž by tohle vydržel i SGS2 :-|

Ale cena 3500,-Kč za výměnu AMOLED displeje je asi standard v Samsung servisu. Je to stejné, jako v případě výměny u Wave. Jenže ten šel jednoduše demontovat a displej si člověk mohl, při troše šikovnosti, vyměnit sám a trochu tak ušetřit. Z Honkongu šel náhradní AMOLED sehnat za pouhý necelý litr :-). Ale v případě SGS2 zatím nevím, jak bych ho případně "kuchnul" a ani to zkoumat nebudu ;-) .

Naposledy upravil kolega dne 14. 7. 2011 10:20, celkově upraveno 1

Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 7. 2011 10:19 Odeslat příspěvek
Byl to velmi nešťastný pád - z pouhých 50cm, ale na roh betonové dlaždice :-( . Za největší úspěch pokládám, že se mnou manželka po oznámení ceny opravy stále mluví :-)

Offline - Pokročilý Profil 
14. 7. 2011 10:55 Odeslat příspěvek
fajn.snek píše
Mám KF2 a už týden taky pozoruji, že se hlasové příkazy spouští samovolně, docela mě to už se**, protože je vidět, že na baterku to má celkem vliv...

Mám ofiko XXKF2 už měsíc a hlasové příkazy se mi ani jednou samovolně nespustily,něco se ti muselo poserinkat.Pokud máš Root telefonu tak to zmraž nebo úplně odinstaluj.

Offline - Junior Profil 
14. 7. 2011 11:06 Odeslat příspěvek
Teď jsem v tom trochu laboroval a ono to spouštění hlasových příkazů jde nastavit přímo v té aplikaci. Tak jsem tam to aut. spouštění té aplikace povypínal a uvidím.

14. 7. 2011 11:14 Odeslat příspěvek
Rizekk píše
tady pisou, ze skype jde i s videohovory.... jde to nekomu ?
http://androidforum.cz/skype-videohovor-t15383.html
mne teda ne.... nebo aspon nevim jak to video zapnout

Co ti na tom nejede.Je to plně funkční,odzkoušeno proto jsem to na to forum dal.Pokud chceš provést s někym videohovor tak u kontaktu si vybereš Skype video call.

Tenente píše
Zdravim, rad bych vas poprosil o pomoc. Sluzby jako gmail, pocasi (standardni aplikace, telefon mam tak 3 hodiny) se mi nesynchronizuji kdyz je telefon pripojen pres wifi. Bohuzel nastaveni u gmailu i u pocasi je nulove. Nevite prosim jak tuto moznost aktivovat? Po odpojeni od wifi se mi gmail synchronizuje automaticky. Bohuzel u pocasi to tak neni, to se aktualizuje pouze po kliknuti.

Máš vůbec v nastavení počasí zaplé automatické aktualizace? Nejmenší interval je tam co 3 hod.Mě to stahuje.

Offline - Junior Profil 
14. 7. 2011 12:21 Odeslat příspěvek
Nevíte někdo, jak Skype donutit, aby se stále sám od sebe nespouštěl? Pomocí Stop Skype jej sice shodím, ale za pár minut zase sám naskočí...

Offline - Junior Profil 
14. 7. 2011 13:23 Odeslat příspěvek
Skype má spojitost s telefonováním,tak na pozadí půjde vždy,pokud ho máš instalovaný,nebo nemáš zmrazený ;-)

14. 7. 2011 13:41 Odeslat příspěvek
Ale nandro,mám ho naistalovaný a na pozadí ho nemám protože jsem ho řádně ukončil.Když jsi na té modré úvodní stránce,jak jsou kontakty a jiné,tak zmáčkni levé tlačítko,vyjede menu,máš tam znak panáčka vycházejícího ze dveří s popisem Sign out.
jarsou,po Sign out už tě nebude obtěžovat.

Naposledy upravil mahonay dne 14. 7. 2011 13:46, celkově upraveno 1

Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 7. 2011 13:43 Odeslat příspěvek
ok píše
Zdarec všichni, podařilo se už někomu sehnat kožené pouzdro na opasek?

Nejake jsou i na aukru, napr.
http://aukro.cz/pouzdro-na-opasek-samsu ... 47004.html

Mam ho a zatim drzi. Sice nevypada nic moc, ale kdyby bylo po roce KO, tak koupim nove. Za tu cenu....

Offline - Junior Profil 
14. 7. 2011 14:33 Odeslat příspěvek
Cao, chtel jsem se zeptat na ten powerpack, uz ho nekdo ma? Jo a mozna lamka dotaz...mama litening 1.5 a chtel bych upgradovat android na tu verzi 2.3.4 jak pisete, jak? DIKY

Offline - Junior Profil 
14. 7. 2011 14:39 Odeslat příspěvek
To Jetelik 1: Stalo se mi totéž (a to si myslím, že jsem na takové věci dost opatrný). Z necelých 50 cm na roh pracovního stolu, na němž bylo krycí sklo s ostrým rohem. Plus: měl jsem doma nějakou německou aplikaci na poškrábané displaye mobilů a pokusil jsem se to použít na onen škrábanec - výsledek byl ten, že škrábanec se o trošku zmenšil, ale kolem něho je na ochranné vrstrvě pod určitým úhlem vidět kolečko, jak jsem to čistil... Hrůza. Takže oprava za stejné peníze jako u Jetelik 1 v Britexu, o ceně se doma radši nešířím >:-(

To Kolega (kterému děkuji za interní rady a pomoc): po této draze zaplacené zkušenosti (předchozí Wave mi nespadl ani jednou) jsem objednal folii SGP Steinheil Ultra Oleophobic (o níž se celkem pochvalně píše - a je za 14.7 dolarů vč. poštovného ve 2 kusech.

Offline - Junior Profil 
14. 7. 2011 15:02 Odeslat příspěvek
Update na 2.3.4 musis press Odin a pak pres CWM Recovery.

Osobne mam Lite'ning Rom v2.2 XXKG1 upgrade udelanej asi pred 15ti minutama :)))

Pokud to nevyctes z navodu na XDA, koukni na youtube, video navodu je tam hafo :) je to otakza par minut.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 475  Další stránka
Stránka 112 z 475 [ Příspěvků: 7111 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies