MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

Offline - Junior Profil 
19. 4. 2013 10:51 Odeslat příspěvek
Zkuste prosím někdo večer nabít na 100% a jednu noc (8 hodin) nechat zapnutou Wi-Fi i data 3G a druhou pouze data 3G.
U mne při Wi-Fi ztráta 30%, při datech jen 3%.
A ať dělám, co dělám, nejsem schopen zjistit, co to vlastně způsobuje.
Vypadá to na nějaké systémové procesy. Na ICS se stejnými nainstalovanými aplikacemi
(mám jich tam asi 180) je úbytek 3% jak se zapnutou Wi-Fi tak bez ní....
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 4. 2013 14:19 Odeslat příspěvek
Mám problém, nainstaloval jsem 4.1 od t-mobilu, ale mám teď problém s hmatovou zpětnou vazbou,vibrace při dotyku.Klávesnice klasicky vibruje,ale pohyb v nenu nic.funkci mám povolenou.2x jsem dal návrat do továrního nastavení a nic.Díky za rady

19. 4. 2013 22:06 Odeslat příspěvek
Zdravim vás,
prosim Vás, víte někdo zda mi Kies sám nabídne aktualizaci na S2 když je od německého T-mobilu? Nebo to mám flashnout? Popř. jak tam dostat Jelly bean. Nebo zda ještě čekat?Kies mi píše že používám aktuální verzi softwaru. Když dám ,, aktualizovat,, píše že GT-I9100 nepodporuje inicializaci softwaru. I ladění USB mám vypnuté. Prosim o reakce..... děkuji Vám.
PDA:I9100BOLPM
PHONE: I9100BOLP7
CSC: I9100DTMLPF

Offline - Junior Profil 
20. 4. 2013 03:21 Odeslat příspěvek
Zdravím, připojíte se někdo po updatu na 4.1.2 od TM na wifi sítě se zabezpečením WEP? Já se prostě nepřipojím...

Offline - Junior Profil 
20. 4. 2013 06:30 Odeslat příspěvek
Ano, připojuji se jak na WEP tak WP2 bez problému. Zkus se podívat pomocí WiFi Analyzeru, zda tě na stejném kanálu neruší jiná síť.

20. 4. 2013 20:58 Odeslat příspěvek
ponty: Po aktualizaci na JB mám S2 plynulejší. Je pravdou, že spotřebuje více RAM, ale tím to nebude. Zkoušel jsi po aktualizaci Wipe cache a Factory reset (vymazání mezipaměti a tovární nastavení? U některých případů je to nutné provést, pak by měl telefon fungovat zcela plynule. Samozřejmě si nezapomeň všechno zazálohovat.

-- 20. 4. 2013 21:03 --

Jo a s tou baterií a Wifi jsem zkoušel některé aplikace, respektive nějaký battery saver (absolutně k ničemu) a pak nějaký na ukončování procesů, začínal nějak na ES.

No a výsledek byl takový, že ta druhá aplikace sice ukončila programy co jsem chtěl, v zápětí však systém ty aplikace znovu spustil, takže úplně k ničemu. Akorát to žralo baterii ještě víc. Takže výsledek programů, přestože mají hodnocení 4,5/5 a více než 100 000 stažení, byl úplně nulový a k ničemu to nepomohlo.

20. 4. 2013 21:03 Odeslat příspěvek
Máte taky někdo trošku opožděné home tlačítko? Zdá se mi, že reaguje pomaleji než na ICS. Nevíte čím to je?

Offline - Junior Profil 
21. 4. 2013 11:14 Odeslat příspěvek
Chtěl bych se zeptat, jestli k wipe potřebuju mít root? Když totiž stisknutím trojkombinaci, tak se mi akorát objeví varování a pak jen hláška Downloading a nic se neděje. Mám oficiální FW od t-mobile. Díky za radu.

Offline - Junior Profil 
21. 4. 2013 11:20 Odeslat příspěvek
Root nepotřebuješ, musíš ale při trojhmatu držet hlasitost + a ne -.....

Offline - Junior Profil 
21. 4. 2013 11:23 Odeslat příspěvek
Rychle se vybíjející baterie - pokud někomu pomůže moje zkušnost:
Minulý týden akt.JB (wipe i vymazání vnitřní paměti); přes noc režim letadlo, vypnutá wifi - úbytek 2%. Kvůli delší cestě autem jsem hledal nastavení profilu v autě a zapnul nastavení/jazyk.zadávání/výstup převodu textu na řeč/volba "v autě". Obdobně přes hlasové příkazy (+ trojwidget v němž "v autě"). Po dojezdu na noc opět letadlo a vyplé wifi. Přes noc úbytek baterky z 95 na 15%. Poté jsem urychleně (a pro mne navždy) zakázal hlasové příkazy a vypnul "v autě". Poté se baterka zase v nečinném provozu ustálila na úbytek 2%´/viz shora/.

Offline - Junior Profil 
21. 4. 2013 11:29 Odeslat příspěvek
Zkus prosím nechat přes noc zapnuté jednou Wi-Fi a podruhé jen data. Letadlo nezapínej.

Offline - Junior Profil 
21. 4. 2013 11:49 Odeslat příspěvek
To jarsou: OK. Dnes zkusím wi-fi. Co rozumíš "jen data"? Já mám přepnuté jen na gsm (údajně hodně šetří baterii).

-- 21. 4. 2013 11:50 --

Jo ještě - já na noc doma vypínám wi-fi router. Jak to chceš? Se zapnutým routerem nebo jen wi-fi na mobilu?

Offline - Junior Profil 
21. 4. 2013 17:22 Odeslat příspěvek
jarsou píše
Root nepotřebuješ, musíš ale při trojhmatu držet hlasitost + a ne -.....
To bylo ono, děkuji moc, wipe hotový :-)

EDIT: Nevíte někdo, proč přibyla položka "média" v oznámení o spotřebě baterie, resp. aplikacích, které jí spotřebovávají? Spotřeba této položky se téměř blíží spotřebě displeje.

Naposledy upravil Fíla dne 22. 4. 2013 07:21, celkově upraveno 1

nezapomínej příště editovat příspěvky

Offline - Junior Profil 
22. 4. 2013 07:24 Odeslat příspěvek
dave_de: U mne je jedno, jestli jsou data na gprs a nebo G3. Pokud není zapnuté Wi-Fi, tak je spotřeba minimální. Zapnuté Wi-Fi vybíjí baterku bez ohledu na to, jestli je na příjmu či nikoliv... Ale hardwarem to není, protože při ICS Wi-Fi nemá vliv, jen u JB....

Naposledy upravil Fíla dne 22. 4. 2013 07:26, celkově upraveno 1

odstraněna zbytečná citace

Offline - Junior Profil 
22. 4. 2013 08:42 Odeslat příspěvek
jarsou: zkusil jsem přes noc (8 hod) - zapnutá wifi + data (nastavení/další nastavení/mobilní sítě/režim sítě/"jen gsm"). Spotřeba 0-1% (nula byla než jsem poprvé stiskl tlačítko - pak 1%)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447 ... 475  Další stránka
Stránka 444 z 475 [ Příspěvků: 7111 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies