MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

- Junior Profil 
23. 4. 2013 18:25 Odeslat příspěvek
Prosím pomoc!
Ode dnešní synchronizace Outlooku ve firemním NTB s telefonem mi vždy po restartu začne telefon extrémně hřát a baterka jde hodně rychle dolů.
Zjistil jsem, že to způsobuje balíček aplikací pod názvem Média, co jsem našel v přehledu zatížení baterie spuštěnými aplikacemi. Když vynuceně zastavím všechny procesy-aplikace v balíčku, pomůže to, ale jen do příštího restartu.
Zkoušel jsem i vymazat všechna data k těmto aplikacím a nepomohlo to.
Telefon je čerstvě po wipe a ze začátku bylo vše OK.
Měl by prosím někdo nápad na řešení?
Díky předem všem za názory.
Poslední příspěvek

- Junior Profil 
23. 4. 2013 22:14 Odeslat příspěvek
Co takhle připojit tel na nabíječku a nechat ty procesy ať se vyřádí. A neukončovat je. Možná to nepomůže, ale zkusil bych to...

- Junior Profil 
24. 4. 2013 00:25 Odeslat příspěvek
Přesně tak, nepomůže, navíc se mobil rychleji vybíjí, než nabíjí... Jinak už vím, že to dělá proces "Úložiště médií"

- Junior Profil 
24. 4. 2013 05:07 Odeslat příspěvek
Pajamat: mně to dělalo taky, nech to tak. Asi po týdnu se mi to samo opravilo. Teď je to už ok. Musíš to nechat doběhnout.

- Junior Profil 
24. 4. 2013 06:17 Odeslat příspěvek
Pajamat: To samé co jsem psal o stránku výše.

Mělo by to být prohledávání souborů(fotky,hudba atd.)
Pomůže nainstalování Rescan media root. Samozřejmě musíš mít root.
Na zjištění jednotlivých procesů je dobrá aplikace Usage Timelines.

- Junior Profil 
24. 4. 2013 08:25 Odeslat příspěvek
Takže root nemám a zatím ani nechci.
Nicméně možná už to mám vyřešené, ale nechci to zakřiknout.
Když jsem zjistil, že to dělá prohledávání paměťové karty, tak jsem jí zkusil vyndat a ejhle, přestalo to. Takže moje řešení bylo, že jsem udělal cash wipe, zazálohoval celou paměťovku, a v mobilu jí zformátoval. Teď jsem ráno nahrál pár souborů zpět, párkrát zkusil restartovat a zatím to vypadá, že to pomohlo.
Podle mě tam zůstal nějaký balast, protože jsem upgradoval na JB a pak jsem dělal full wipe, takže na paměťovce zbyly nějaký soubory z již smazaných aplikací.
Tak uvidíme, držte mi palce.
A díky všem za poznámky :)

- Junior Profil 
24. 4. 2013 09:02 Odeslat příspěvek
No tento postup podle mě do budoucna moc nepomůže.

Ještě je vlastně možnost do některých adresářů vložit soubor .NOMEDIA a ten proces tento adresář automaticky vypustí z vyhledávání.

.NOMEDIA vložit rovnou na SD kartu a mělo by to vypustit celou kartu.

- Junior Profil 
24. 4. 2013 12:53 Odeslat příspěvek
Jak vypustit celou kartu? Já jí ale používám...

-- 24. 4. 2013 13:54 --

Ještě napiš, proč si myslíš, že to do budoucnosti nepomůže?
Zatím to vypadá, že to pomohlo i spotřebě baterie v klidovém stavu (při permanentně zapnutém WIFI/3G).

- Junior Profil 
24. 4. 2013 16:29 Odeslat příspěvek
Kartu to přestane neustále prohledávat kvůli indexu.

Do budoucna myslím to, že časem se ta karta zaplní a může to dělat znovu.

- Junior Profil 
25. 4. 2013 10:46 Odeslat příspěvek
Uvidíme, kartu už jsem zaplnil a zatím dobrý, proces Média se vůbec nespouští

- Junior Profil 
25. 4. 2013 18:21 Odeslat příspěvek
Mám takový problém, po aktualizaci na JB se mi prostě snížila hlasitost hovoru opravdu hodně, mi to nějak extrémně nevadilo (moc nevolám, a když ut, tak většinou v klidném prostředí), ale teď jsem si koupil NoteII a SII jsem přenechal taťkovi, který telefonuje mnohlem častěji a všude... a prostě telefon neslyší, porovnávali jsme to s tím notem a jeho předešlým SE Xperii Neo a ta hlasitost byla uplně jinde( co bylo plné na SII, tak bylo tak třetina na Notu a v necelá polovina na Neu)... nevíte někdo co s tím? Jestli je to někde schované v nadstavení, či jestli to bude závada na repráčku a bude to na reklamačku... thanx

- Junior Profil 
26. 4. 2013 10:10 Odeslat příspěvek
Přesně před týdnem se mi z ničeho nic (jak jsem psal o 2 strany výše) po korektním přechodu na JB z ničeho nic začal velkou rychlostí vybíjet mobil. Vypnul jsem tehdy hlasové příkazy a režim v autě, restartoval a bylo po problému. Dnes opět v pátek :-( se stalo to samé, ale s mobilem jsem od té doby nic nedělal. Netušíte co s tím? Zkoušel jsem i to úložiště médií, ale nenašel jsem ho (nemám root). Vyndal jsem i sd kartu, ale nepomohlo.... Prosím o pomoc.

- Junior Profil 
26. 4. 2013 16:38 Odeslat příspěvek
prosím rady - upgradoval jsem na JB - vše 10 dní v pohodě - hned jsem, zkoušel v nastavení nějaký věci jako disablovat No LED a ještě nějakou položku vedle - najednou telefon v podstatě zamrznul - respektive systém jede ale nějak strašně pomalu - naběhne první obrazovka systému ale ikony nereagují - ani notifikační lišta - nejde zadat kod pro sim kartu - obrazovka reaguje, ale znaky se nezobrazí - telefon mě z hlavní obrazovky nepustí do voleb nastavení --- nereaguje ani na volby pod vypínacím tlačítkem, ale hardware talčítka nějak reagují, ale třeba trvá 5 min než provedou jeden úkon --- baterku jsem vyndal a nic

díky

- Junior Profil 
26. 4. 2013 18:24 Odeslat příspěvek
Dave_de: taky mi to udělalo v pátek v noci, 2 pátky. Nechal jsem to tak a další pátek byl už v poho. Asi si systém prohledával ex. kartu.

- Junior Profil 
26. 4. 2013 19:30 Odeslat příspěvek
Garriel: Dík za zprávu. Je to divny, že to dela zrovna po 7 dnech. Ale byl to úprk,
baterka mizela pred ocima a phone byl rozpaleny. Odinstaloval jsem jednu aplikaci na cisteni pameti a zda se to byt OK. Vybijelo se to i pri vyndane sd karte.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449 ... 475  Další stránka
Stránka 446 z 475 [ Příspěvků: 7111 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies