MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

- Junior Profil 
26. 4. 2013 20:10 Odeslat příspěvek
Dave_de: uvidíme po dnešní noci, zítra dám vědět.
Poslední příspěvek

- Junior Profil 
27. 4. 2013 05:23 Odeslat příspěvek
jede Vám po upgradu na JB připojení telefonu do KIES?

-- 27. 4. 2013 06:30 --

ještě jedna věc - jdou nějak mimo KIES dostat zálohovaná data přes původní KIES do telefonu - stačí kontakty

- Junior Profil 
27. 4. 2013 09:17 Odeslat příspěvek
mazda323: nevím, proč si tu skoro každý stěžuje na Kies, vždyť už téměř rok s ním nejsou žádné prolémy (já tedy žádné ve WIN7 nezaznamenal) a každým jeho updatem je Kies dokonalejší :D. Ani po updatu FW SGS2 na JB, který jsem dělal právě přes Kies, to nepřestalo platit a fungovat. Pokud skutečně nefunguje, jak má, bude asi nějaký problém ve vašem PC ;-) .

Jinak co se týká obnovení záloh (včetně kontaktů), tak to je možné jak přes účet Samsung, tak i Google, ale samozřejmě jenom tehdy, pokud jsi si takovou zálohu dříve udělal a pamatuješ si ještě přihlašovací údaje do těh účtů :mrgreen: .

Jinak přidám ještě jeden poznatek z nedávné doby s provozováním JB: Když nechám SGS2 připojený na PC v USB (jenom v PC odhlásím jeho diskové jednotky), aby se mi dobil, tak se mi objeví (po nabití a odpojení) v běžících aplikacích proces "systémové UI", který pak má "na svědomí" spotřebu 3% baterky za hodinu. Když ho schodím, tak naskočí znova, pomůže ale restart SGS2. Tohle jsem také na ICS nepozoroval ;-) .
Problém je asi v tom odhlášení diskových jednotek. Když je neodhlásím, nebo ihned po odhlášení SGS2 odpojím od USB, tak ten proces se neobjeví. Jenže já nechci, aby mi firemní ajťáci šmějdili po discích mého founa, když ho mám takto připojený v zam. pro dobití :D.

Naposledy upravil kolega dne 27. 4. 2013 11:19, celkově upraveno 1

- Junior Profil 
27. 4. 2013 09:35 Odeslat příspěvek
Co se Kies týká, tak jen mohu potvrdit výše napsané. W7/64 Profi....

- Junior Profil 
27. 4. 2013 11:41 Odeslat příspěvek
Kies je šmejd. A je jedno, jestli na GB nebo na iCS. Nemohu soudit při JB.
A taky je jedno, zda jde o Win XP nebo W7.

Kies je pomalý, neohrabaný a absolutně nezvládá zálohu/obnovu ze zálohy.
Aby mi zálohoval telefon hodinu, potom 40 minut obnovoval ze zálohy a ještě obnovil jen něco - to tedy opravdu ne.
ICS a KIES na Win7.

EDIT: S KIES Air jsem byl naopak vždy spokojený.

Naposledy upravil beat dne 27. 4. 2013 13:49, celkově upraveno 1

- Kolemjdoucí Profil 
27. 4. 2013 12:59 Odeslat příspěvek
ldobias píše
Na tomto mobilu mám problém s wifi. Normálně vyhledám sítě, připojím se k vybrané síti, ale internet mi nefunguje. Když spustím internetový prohlížeč v mobilu, zobrazí se mi : "Webová stránka není dostupná". Už se mi to stalo dvakrát, že mi přestalo jet wifi. Poprvé, když jsem si telefon koupil. Myslel jsem, že jsem něco udělal zle v nastavení...

Jelikož jsem wifi nezprovoznil, nikdo neporadil, tak jsem opět obnovil tovární režim. Zase Wifi nějakou dobu jelo. Po měsíci se opět nemůžu připojit k síti wifi. Tak jsem šel na schodiště, a zkusil jsem se připojit k prvnímu nezaheslovanému wifi co jsem našel. Kupodivu jsem se normálně připojil a vše jelo jak má. Vrátil jsem se domů, a zkusil se připojit ke své síti. Opět vše fungovalo. Zhruba po dvou týdnech opět a znovu stejný problém. Zkusil jsem udělat to co posledně, připojil jsem se k jiné wifi.Ta normálně funguje. A pak se zase připojil na tu svou. Tentokrát to však nezabralo. Cizí nezaheslované wifi fungují ale ta má nikoliv. Vím, že problém v routeru není. Otec má taktéž mobil s wifi. A i když mě nejede wifi, tak jemu ano.

Nefunkční WiFi na Samsung Galaxy S2

http://www.youtube.com/watch?v=iR-rj6b4 ... e=youtu.be

Připojení na nezabezpečené WiFi

http://www.youtube.com/watch?v=y__YIJPC ... e=youtu.be

Jinak pokud nevíte co s tím. Mám ještě jeden dotaz. Dá se do tohoto telefonu stáhnout aktualizace software pomocí USB ?

Naposledy upravil Fíla dne 28. 4. 2013 18:54, celkově upraveno 1

citace zkrácena

- Junior Profil 
27. 4. 2013 13:51 Odeslat příspěvek
Aktualizace firmware přes KIES. Spojení počítač-telefon přes USB.
Aktualizace se stáhnout nedá, dá se jen upgradovat na nový firmware.

- Junior Profil 
27. 4. 2013 18:20 Odeslat příspěvek
Dave_de: tak další pátek bez problémů, jen se trochu častěji probouzel. Baterka klesla za noc jen o 1%.

- Junior Profil 
27. 4. 2013 18:39 Odeslat příspěvek
Gariell: dík za zprávu, budu to taky hlídat, pokles baterky jako u tebe

- Junior Profil 
28. 4. 2013 21:49 Odeslat příspěvek
Zdravím, pořídil jsem si tento telefon od kolegy z práce už s androidem 4.1.2 (nabídla se mu aktualizace den před tím, než mi ho předával) a pár věcí mi na telefonu vadí.

1) Konkrétně již výše zmiňované rychlé vybíjení telefonu přes noc. Stává se mi, že z 75% kapacity baterie mám ráno i 2% zbývající energie. Co jsem letmo zpozoroval vybíjení způsobuje zapnutý přístup k síti, jak 3G, tak i wifi. Na mém starším HTC Desire S jsem takovéto vybíjení s ofic ICS nepozoroval, je to normální stav? Na pozadí mi běží Viber a pár ostatních standardních procesů(počasí, mail, ...), problém zatím řeším automatickým vypínáním mobilních dat a wifi přes noc aplikací Power Schedule.

2) Z HTC jsem byl zvyklý též využívat aplikaci Tap tap app pro zapínání displeje pomocí světelného senzoru. Tento program mi na S2 nefungoval, ale zkusil jsem alternativu Soft power. Bohužel tato aplikace spotřebovává hodně baterie okolo 15 - 20% spotřeby telefonu v klidu přes noc, takže jí přes noc též deaktivuji (ručně). Používáte nějakou ověřenou alternativu, která tolik "nežere" baterii?

3) Jak je to s životností fyzických tlačítek pro zapínání displeje a home button? Mám lehce obavu, aby hned neodešli...

4) Poslední věc co mě trápí je zobrazování fotek a videí v galerii z různého umístění v telefonu. Např. chtěl bych aby se mi v galerii zobrazovali pouze fotky pořízené z telefonu a nikoliv již fotky z obalů hudby, či stáhnutých obrázků a zároveň abych dané obrázky / videa mohl používat v jiných programech a byly viditelné, např v mx player... Co jsem v rychlosti našel bylo přidání souboru .nomedia do složky, kde chci, aby nebyla skenována telefonem, ale bude potom složka viditelná i pro ostatní aplikace, které využívají danou složku? Pravděpodobně by problém vyřešila externí aplikace, ale toho bych využil až v tom případě, pokud není možné nastavit defaultní galerii pro mnou požadované chování

Děkuji za odpovědi

- Junior Profil 
29. 4. 2013 05:31 Odeslat příspěvek
cz01:
1: vybíjení by se mělo samo urovnat. Na noc používám TIMERIFFIC, nechci být ničím rušen.
2: nepoužívám
3: tlačítka jsou skoro po dvou letech OK
4: používám Quick Pic, nic lepšího jsem zatím nenašel

- Junior Profil 
29. 4. 2013 07:06 Odeslat příspěvek
Viber jsem musel v JB odinstalovat, strašně mi žral baterku....

- Junior Profil 
29. 4. 2013 08:05 Odeslat příspěvek
Já Viber jen reinstaloval a v poho.

- Junior Profil 
30. 4. 2013 19:33 Odeslat příspěvek
LOGO - DOTAZ
Jde nejakym zpusobem v JB nahradit startovaci Logo operatora za neco jineho, ci ho odstranit ?

- Junior Profil 
30. 4. 2013 21:35 Odeslat příspěvek
Ano. Nahrát nebrandovanou ROM.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450 ... 475  Další stránka
Stránka 447 z 475 [ Příspěvků: 7111 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies