MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Samsung I9300 Galaxy S III - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 8. 2015 13:17 Odeslat příspěvek
Začal mi blbnout mobil. Když do něj dám baterku, začne mi tam blikat stále dokola nápis Samsung galaxy SIII a jinak nic. Mobil na nic nereaguje. Když před vložením baterky dám trojhmat, tak mi to napíše
A custom can cause critical problems in phone and installed applications. If you want to dowland a custom OS, press the volume up key. Otherwise, press the volume down key to cancel.Mobil jsem před časem koupil jako použitý, fungoval bez vady. V nedalekém pidiservisu mi chlápek řekl, že software už nedělá, ale že si mám stáhnout na kartu firware, kartu dát do mobilu, pomoci trojhmatu mobil spustit a ten by si měl vše načíst z té karty. Na sammobile jsem si stáhnul soubor I9300XXUGNH4_I9300VFGGNH2_I9300BUUGNF1_HOME.tar.md5 a SS_DL.dll . Obojí jsem dal na kartu, tu dal do mobilu a přes trojhmat a vložení baterky spustil. Reakce stejná, stav nezměněn. Co s tím? Jiný servis je jako poslední možnost.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
20. 9. 2015 13:06 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
      chtěl bych se zeptat na záležitost ohledně výměny skla u Galaxy s3. Samodoma postup jen dle videa z YouTube, sklo původem z eBay, optický výsledek k mé spokojenosti. Závada jen minimální, dotyk nefunguje.))) displej a hw tlačítka fungují ok

Na displeji je totiž v oblasti levé části (po nasazení skla téměř neviditelné pod rameckem)  malý výstupek.. snad ne stopa vrypu při sundavani původního prasklého skla... díky němuž zřejmě sklo úplně neleží na LCD, tělu mobilu tak jak by mělo. Je možné že právě kvůli němu pak nefunguje dotyk nikde, v žádné části.. ani tlačítka zpět a home..?

Děkuji za komentář,


Offline - Junior Profil 
7. 10. 2015 15:52 Odeslat příspěvek
jan_z_rokycan: Problém může být prakticky ve všem, takže předpokládejme, že původní majitel telefonu si hrál do takové míry, že když vám jej prodal, tak ho nevrátil do původního stavu, když jej zakoupil.

Tzn. musíte si stáhnout firmware (=ROM) a tu přes Odin (software na PC) do telefonu flashnout (nahrát). Odin si vygooglíte, ROM už máte staženou.
Takže postup:
Odin spustit v režimu správce.
V Odinu pod tlačítkem PDA (nebo AP - záleží na verzi Odinu) najdete ROM.
Zkontrolujete, že máte zatrhnuto pouze Auto reset a nějaký Timer. V žádném případě nesmí být zaškrtnuto PID.
Telefon trojkombinací přepnete do Download Modu.
Telefon spojíte kabelem s PC.
V Odinu kliknete na start.
Po flashnutí se telefon sám zapne. Pokud už máte po záruce, víc řešit nemusíte. (telefon si pamatuje, že v něm kdysi byla neoficiální ROM - servis nemusí uznat záruku)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 5. 2016 17:59 Odeslat příspěvek
Zdravím, chtěl bych se zeptat ohledně S3.

Tel při zapnutí ukáže logo a na chvilku ikonu android a pak se restartuje a pořád dokola..

Může to být chyba hardwaru?


Offline - Trvalý BAN Profil 
22. 5. 2016 18:09 Odeslat příspěvek
Toto funguje?
Vypněte telefon
Stiskněte a podržte tlačítko Volume UP a vnitřní (uprostřed) Tlačítko
Stiskněte tlačítko Power, dokud telefon zavibruje
Počkejte, dokud se nezobrazí logo Android poté uvolněte všechna tlačítka
Vyberte vymazat data / tovární reset přes VOLUME DOWN, stiskněte POWER (pravá strana)
Vyberte ANO ... vymazat všechna uživatelská data s SNÍŽIT HLASITOST a potom stiskněte tlačítko Power
Po formátu, stiskněte znovu tlačítko Power pro restart telefonu (vyberte restart systému nyní)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 5. 2016 19:53 Odeslat příspěvek
Nejde


Offline - Junior Profil 
10. 7. 2017 08:26 Odeslat příspěvek
Nesetkal se nekdo s extra vybijenim a zahrivanim ? V prehledu baterie mm-qcamera-daemon ??


Offline - Místní informátor Profil 
3. 1. 2022 10:55 Odeslat příspěvek
Nedostatečný hardware pro nový operační systém? Ale kdeže, Android 12 rozjel i 10 let starý Galaxy S III



Offline - BAN MM.cz Profil 
3. 1. 2022 20:01 Odeslat příspěvek
Jo trhaná se konala. Výborně:D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 395, 396, 397, 398, 399
Stránka 399 z 399 [ Příspěvků: 5979 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies