MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung I9300 Galaxy S III - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
10. 3. 2015 11:24 Odeslat příspěvek
Ahoj, dříve jsem psal o problému s nabíjením, ale to už řešit nechci... Vyskytl se jiný zajímavý problém. Nefunguje mi mikrofon, tzn. při hovoru mě na druhé straně nikdo neslyší. Stejně tak nefunguje ani u aplikce záznamník, ani S voice, vyhledávání google. Myslel jsem, že je mirkofon rozbitej, ale není, protože při natáčení videa je zvuk normálně zaznamenán a vše funguje. Nedovedete poradit, čím by to mohlo být?
Tovární nastavení, resety i přehrání software přes KIES (oficiální cestou) jsem dělal. Nepomáhá. I jsem tel rozebral a díval se, jestli tam není bordel - není.
(podle servisů mám špatnou základní desku - špatné nabíjení).
Díky za nějaké rady, případně za tip na nějakou app, jak ostestovat funkčnost mikrofonu.

EDIT: tak je to trochu jinak. Při nahrávání videa je použiván i druhý mikrofon na horní hraně telefonu, proto se zdá, že je vše v pořádku.
Spodní mirkofon také funguje, ale jen velmi slabě, takže je asi opravdu špatný.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 3. 2015 01:20 Odeslat příspěvek
Cauky. mam tel. viz vyse a rad bych ve windows movie maker sestrihal video. Potreboval bych nejak prevest ten samsung mp4 nejlepe do avi nebo neco pro win 7. Pokud prejmenuji na avi, tak to prehravac prehraje ale movie maker se zavre s chybovou hlaskou
mobil mam z bazaru, bez cedecka se sw a navodu :(
a pokud to Vas dekoder neumi... jak prosim otocit video vzhuru nohama ? Samsung si to obrati, wokna ne .
prosim poradte, nejl. neco freeware. dik :-)


Offline - Junior Profil 
26. 3. 2015 21:52 Odeslat příspěvek
Pred asi 2 rokmi som riesil tento problem, stiahol som si Allok Video Converter (link sem nedam, aby mi to admin nezmazal za warez). Odvtedy problem nie je, dokaze spolahlivo previest MP4 do AVI a windowsacky Movie Maker s nim nema problem. A na otocenie som pouzival normalne VLC player, tam sa to nastavuje v efektoch a filtroch, video efekty a navolite zelany uhol. Takto sa to video da otocene prehrat, ale neulozi sa, to si ho este musit dodatocne nahrat, ked si povolite pokrocile ovladace, tak si ho aj nahrate. Je to mozno zlozitejsi postup ale mne to ide takto. A nabuduce uz nahravajte so spravne otocenym mobilom :D


Offline - Junior Profil 
10. 4. 2015 09:33 Odeslat příspěvek
Zdravím,
kamarád, který má také S3 mě strašně hecoval, at si dám do mobilu android 5. že má k tomu dobrý návod a že ten android je super. No teď ho mám a chci zpět android 4.3. Jak na to?


Offline - Junior Profil 
10. 4. 2015 11:22 Odeslat příspěvek
http://www.slunecnice.cz/sw/format-factory/ prevede vse na vse.


Offline - Junior Profil 
11. 4. 2015 10:03 Odeslat příspěvek
BohusdK: Na sammobile.com nebo samsung-updates.com stáhní nejnovější FW pro ČR a flashni přes Odin. Na sammobile je i návod jak na to.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 4. 2015 17:38 Odeslat příspěvek
Ahoj od segry(žije v anglii), jsem dostal mobil (typ I9305), ale jak očekáváte nefunguje sim. Na jedné stránce jsem vyčetl, že potřebuji sehnat firware do mobilu. Momentálně stahuji tento - http://uploaded.net/file/z292l9um , chci se zeptat jestli to bude fungovat, nebo je to blokovaný někde jinde?

S programem odin už mám zkušenosti.



Naposledy upravil Fíla dne 14. 4. 2015 16:00, celkově upraveno 1

doplněno typové označení telefonu



Offline - Junior Profil 
13. 4. 2015 19:11 Odeslat příspěvek
Za ten flash jiného FW nic nedáš, ale možná bude potřeba SIM unlock přes servisní box.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 4. 2015 10:47 Odeslat příspěvek
Zdravím, potřeboval bych radu ohledně zálohy na pc. Včera jsem měl nehodu na motorce a ohnul se mi mobil v kapse (nejde displej ani dotyková plocha, jinak mobil funguje), zapnul jsem ho a začaly mi chodit zprávy. Na mobilu mám gesto, takže přes PC mi to nejde a chce abych ho odemknul. Potřeboval bych udělat zálohu celého mobilu. Kies mám a píše mi, že je mobil zabezpečený a mám ho odemknout. Nevíte prosím jak to mám udělat? - Samsung Galaxy S3 NEO


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2015 14:02 Odeslat příspěvek
Když mi odešel displej na SIII nenašel jsem žádnou možnost, jak udělat zálohu a to ani externími programy (včetně ADB).
Snad jedině root telefon může mít v boot menu nějaké zálohování.

Musel jsem se spokojit s týden starou automatickou zálohou na SD kartě.

Snad jedině najít dobrou duši se stejným mobilem a půjčit si displej, u SIII to byla otázka pár šroubků, konektorů a minut.


Offline - Trvalý BAN Profil 
14. 4. 2015 14:40 Odeslat příspěvek
Půjčit si displej? :D Každý si nechá dobrovolně rozebrat telefon.
Koupil bych displej nový a hotovo.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 4. 2015 18:04 Odeslat příspěvek
Tak já mám pojistku na ten mobil, takže mi dají automaticky nový, ale potřebuji to první nějak vytáhnout.


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2015 20:09 Odeslat příspěvek
seterwohipikule píše
Půjčit si displej? :D Každý si nechá dobrovolně rozebrat telefon.
Koupil bych displej nový a hotovo.

Dle gusta každého soudruha - mi to sice nepřipadalo vhodné koupit si náhradní displej za cenu převyšující zůstatkovou hodnotu mobilu, ale jistě je to možná varianta.

Záleží hlavně na tom, nakolik si člověk cení data uvízlé v mobilu...


Offline - Junior Profil 
10. 7. 2015 05:46 Odeslat příspěvek
Objevila se mi tento týden aktualizace na Galaxy S3. Nemáte někdo tušení co to může být/co aktualizace řeší ? Velikost 133.86 MB.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 7. 2015 19:39 Odeslat příspěvek
po prejezdu madarskych hranic mi prestal fungovat. nastesti mi vratili penize
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 395, 396, 397, 398, 399  Další stránka
Stránka 398 z 399 [ Příspěvků: 5979 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies