MobilMania.cz

Přihlásit se




Samsung B5512 Galaxy Y Pro Duos - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
28. 6. 2012 17:52 Odeslat příspěvek
Zdravím, jak jsem spokojení s tímto telefonem? Nejvíc mě zajímá výdrž baterie. Jde mi spíše o méně náročné používání - 20 minut internetu, 1 hodina volání, 5 sms za den... Zajímalo by mě, jak dlouho při tomto používání vydrží? Pokud už s telefonem máte zkušenosti, napiště prosím, jak moc ho používáte a jak často ho musíte nabíjet. Děkuju:-).



Naposledy upravil Fíla dne 4. 7. 2012 19:37, celkově upraveno 2

upraven název tématu

Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 1. 2013 17:02 Odeslat příspěvek
obnovuji tuto diskuzi - jaké máte zkušenosti? Je mobil ok? Díky


Offline - Junior Profil 
7. 1. 2013 20:55 Odeslat příspěvek
A co chceš vědět? Mám ho a jsem spokojená. Info ode mě je na Heurece 3.9. v recenzích u telefonu. Na co jsem si nezvykla je šířka - na telefonování ne moc pohodlné. Koupila jsem si kvůli tomu sluchátka. Jde spíš o drobnosti, co mi nesedí. Koupila bych ho určitě znovu, protože kombinuje 2sim + klávesnici + wifi + dotek.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 1. 2013 21:20 Odeslat příspěvek
Zajímalo by mě, jak je to s těmi hovory. Někde jsem četla, že když voláš z jedné sim, je druhá vyplá a ani se neobjeví zmeškaný hovor, je to pravda? :-) díkkky moc


Offline - Junior Profil 
7. 1. 2013 22:03 Odeslat příspěvek
Tak tohle ti bohužel neřeknu.... já mám jednu sim jako hlavní, takže se mi to ještě ani nestalo, že by mi někdo ve stejné době volal na druhou...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 1. 2013 14:14 Odeslat příspěvek
Aha, to nevadí... přemýšlím, že si ho koupím, ale musím zjistit tyto informace... a opravdu je nezvykle velký? JAk jsem zjistila, tak nikde není k dostání na obchodě, takže si ho nemohu fyzicky prohlédnout, což je škoda... ;-)


Offline - Junior Profil 
8. 1. 2013 15:02 Odeslat příspěvek
Je trochu širší, ale to vadí spíš u delších hovorů... Mrkni se v obchodě po B5510 - vypadá vzhledově stejně, tak pro představu to stačí. Není větší než ostatní chytré telefony.


Offline - Junior Profil 
13. 11. 2013 09:44 Odeslat příspěvek
Jak dlouho vám trvá nabíjení standardní nabíječkou a přes USB počítače? 15 hodin asi není sdandard, co?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies