MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung I9500 Galaxy S4 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
6. 7. 2014 08:35 Odeslat příspěvek
stahni si od GO notifier a půjde ti to..custom launchery tohle většinou mají...
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2014 10:26 Odeslat příspěvek
mám GO notifier a tím to není


Offline - Pokročilý Profil 
6. 7. 2014 12:38 Odeslat příspěvek
Pokud chceš zůstat u GO launcheru tak vyzkoušej tuto app na tu ledku.
Ohledně toho zvuku. Pokud to nemá tuto možnost v nastavení tak to nezměníš.Možná by to šlo,pokud máš root+root managera,tak v system/media/audio/ui/ najít ten zvuk,nahradit jiným samozřejmě to musí mít stejný název souboru jak původní a stejnou koncovku.


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2014 16:36 Odeslat příspěvek
Mám otázečku. Je nějakej rozdíl mezi firmware pro I9505 a pro I9505 BLACK EDITION? Chci tím říct jestli když ze Sammobile stáhnu firmware pro Black Edition ,jestli ho flešnu do normální S4ky a jestli to bude chodit normálně ,nebo to nejde? Když na Sammobile vyhledám firmware pro můj telefon tak mi to najde jako poslední ten pro Black Edition a neni tam při vyhledávání rozlišení jestli je to ten nebo ten.


Offline - Pokročilý Profil 
6. 7. 2014 20:13 Odeslat příspěvek
Firmware je stejný jenom s drobnou odlišností a to jsou walpapery a nějaké vyzváněcí melodie a zvuky.Je možné ho přeflešnout ale pokud firmware není určen pro tvou distribuci telefonu tak ti pak nepůjdou automatické aktualizace (nebude sedět CSC kod) a budeš odkázán na flešování jenom přes Odin.Pokud nikam nespěcháš tak vydrž,aktualizace příjdou brzo.


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2014 20:36 Odeslat příspěvek
Doporuci nekdo pam. kartu 32Gb, ktera drzi a neodpali se? Uz jsem dve odrovnal..... popripade nejaka 64Gb, ktera se neodpaluje?


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2014 20:58 Odeslat příspěvek
No právě že když ho vyhledáš na Sammobile tak sedí vše, je to I9505 CSC je ETL. A vyskočí jako poslední ten NC4 a ten je pro Black Edition. Poslední pro normální je NB9 a oba jsou ETL. Akorát že ten NC4 neni v Kies


Naposledy upravil martasbas dne 6. 7. 2014 21:06, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2014 21:01 Odeslat příspěvek
marseb píše
Doporuci nekdo pam. kartu 32Gb, ktera drzi a neodpali se? Uz jsem dve odrovnal..... popripade nejaka 64Gb, ktera se neodpaluje?

A reklamoval si ix...???


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2014 21:09 Odeslat příspěvek
peto.vac: Prvni neuspesne, druhou jsem uz ani nezkousel...



Naposledy upravil Fíla dne 7. 7. 2014 10:47, celkově upraveno 1

necituj předchozí příspěvek



Offline - Junior Profil 
6. 7. 2014 21:13 Odeslat příspěvek
Preco neuspesne...???Dovod odpalenia...???Ake znacky...???


Offline - Junior Profil 
6. 7. 2014 23:35 Odeslat příspěvek
Problémy s internetem mám také už několik měsíců. Internet se stále přepíná mezi H a H+. Příklad: stránka se začne stahovat na H+(šipka nahoru dlouze, šipka dolů jen problikne), hned se ukáže H(obě šipky jen probliknou a nebo se vůbec neobjeví), poté se objeví opět H+ a pokud má telefon dobrý den, tak se začne stahovat stránka, někdy se to opakuje stále dokola a nestahují se žádné data. Občas pomůže restart. Signál mám 3-4 čárky, je možné že je chyba v nějaké aplikaci, tovární nastavení jsem nezkoušel.


Offline - Junior Profil 
7. 7. 2014 18:36 Odeslat příspěvek
marseb: Já mám v mobilu 32GB od Kingstonu. Mám ji od začátku (13 - 14 měsíců) a šlape v pohodě.


Offline - Junior Profil 
7. 7. 2014 18:53 Odeslat příspěvek
malmek: A jaky operator? Me na tmo super a O2 taky blblo... Jinak co pouzivam pouze chrome a obcas testuju mozillu slape dobre.. vestavenej byl zabrzdenej sam o sobe.Sice uz pouzivam s5,ale s4 jsem nechal v rodine a slape po vsech strankach super



Naposledy upravil Fíla dne 8. 7. 2014 19:03, celkově upraveno 1

odstraněna rozsáhlá citace



Offline - Junior Profil 
7. 7. 2014 20:50 Odeslat příspěvek
kalimero1977: Myslím, že operátorem to nebude. Asi nějaká aplikace či proces dělá problémy s internetem. Já jsem psal kvůli tomu, jestli někdo neměl podobný problém a ví radu, jak to odstranit. Až budu mít čas, tak zkusím tovární nastavení.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 7. 2014 06:41 Odeslat příspěvek
Tak jsem bohužel taky odklikl aktualizaci na I9505xxugnf1 a od té doby to preferuje Edge i když má 3G skoro plný signál. Fakt haluz toto, jdu psát vytočený email samsungu. Takhle to podělat se jen tak nevidí. :/. Dá se to nějak přehrát zpět na předchozí verzi aniž bych přišel o budoucí OTA aktualizace?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 292  Další stránka
Stránka 222 z 292 [ Příspěvků: 4375 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies