MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung I9500 Galaxy S4 - obecná diskuze

- Junior Profil 
5. 6. 2013 14:36 Odeslat příspěvek
Mám první dotazy, děkuji
1. Jak mam vypnout zvukovou odezvu při psaní sms, vibrace jsem našel ale zvuk ne
2. Jak dám procenta baterie na horní lišty. Nebo musím mít na to app?
3. Lze nějak změnit zvuk, aby měl jiný tón SMS a notifikace např z facebooku?
Prostě aby smsky měly jiný tón.
4. V galerii a v prohlížeči by měly fungovat gesta pokud vím, například když v galerii mávnu nad displejem, mel bych se posunovat v galerii a v prohlížeči měnit stránky. Nejde

Jinak mě zatím nic moc nenapadá co by mi nešlo nastavit. Díky moc za odpovědi
Poslední příspěvek

- Poslední varování Profil 
5. 6. 2013 14:58 Odeslat příspěvek
Možná odpovím nepříjemně ...
listoval si manuálem ?
Klinknul jsi na Nápovědu v mobilu ? Tam si můžeš třeba to posouvání ( Inteligentní displej VYZKOUŠET )... A jistě tam najdeš i další co nevíš, ne není to tím že nechci pomoct ale i toto je rada ....

Zvuk tlačítek - Nastavení - Systém -zvuky tlačítek
dole pod tím Inteligentní displej ..... posouvání
Tak to mám nastavené já .....

Obrázek Obrázek

Obrázek
v exploreru mi to funguje. Je možné, že to nefunguje jen chromu .....

Baterie v % Nastavení - zobrazení .... další nastavení a nastavit v %

Zvuk oznámení třeba FB mesenger nastavuješ v něm ....
SMS můžou mít každá jiný zvuk - nastavuješ u kontaktu

Já když otevřu mejl - zjeví se na displeji ikona oka a maká to ale nesmí mobil ležet na stole .... Takže udělej pokus
na stole otevři mejl a zvedej mobil k očím - zda se ikonka zjeví ....

Příloha
Screenshot_2013-05-28-10-15-14_resized.jpg
Screenshot_2013-05-28-10-15-14_resized.jpg
[ 6.54 | Zobrazeno 12202 krát ]

- Junior Profil 
5. 6. 2013 18:37 Odeslat příspěvek
Jinak já s flashováním nemám žádné zkušenosti..... ale jelikož nevyužiju většinu z těch fíčur touch wizu, tak mě láká přejít na čistý Android. Hlavně z důvodu uvolnění systému od spousty zpomalujících a pamět zabírajících programů. Pokud to pro mě nebude správná zkušenost, budu pro příště vědět. Jsem z Plzně a pokud je tady (pokud ne tak v Praze) někdo, kdo tomu opravdu rozumí a je schopen pak ROMku přehrát na GE verzi, pak rád přijedu a samozřejmě zaplatím.

Za sebe ještě přidám důvody, proč zrovna GS4. Chtěl jsem nový telefon. Po S2 jsem měl S3 a u toho mi prasknul rámeček. Nevím jak, ale stalo se.
Čekal jsem na představení S4. A byl jsem zklamaný. Design téměř shodný s S3, nepřišel Exynos (oficielně pro můj region), Pholed také ne, přál jsem si kovový rámeček místo plastu - také ne.
Sony Z jako alternativa mě totálně zklamala - pocitově příliš velký, nepříjemný na dotek, mizerná kvalita displeje, celkově zastaralé technologie.
HTC One - krásný, technologicky naprosto srovnatelný s S4 - ale blinkfeed (vadil mi, že se ho nejde zcela zbavit a nepoužívám FB, Twitter atd.), nemá SD, nemá možnost výměny baterie a cena stejná s S4.
Apple nepřipadá v úvahu. Nechal jsem se jednou zlákat na tablet - Ipad 3 a vydrželo mi to s ním 2 týdny, pak šel (Nic se tam nedá upravit, nic se do toho nedá jednoduše stáhnout, display jemný, ale zklamal podáním a úhly, video FHD otřesné. Chodil jsem po obchodech a zkoušel jiné a u Ipadu vždy to samé - jakoby zamlžené, nečisté. I obyčejný Samsung s horšími parametry ho měl mnohem lepší. Prohlížeč nezobrazoval některé prvky. Prostě zklamání.
Jinak oceňuji kvalitu zpracování a výdrž baterie.
Přítelkyně měla Iphone 4S. A mě prostě Iphone nebo Ipad absolutně nesedí.
Proto jsem se rozhodl pro SGS 4 a jsem spokojený. Bral bych jen ten kovový rámeček.
Mimochodem - ví někdo jak využít ten vestavěný teploměr? Já ho ještě nikde neobjevil.
Telefon jsem koupil v Irsku, ale z oficielní distribuce a neblokovaný.
Vyšel tam na 599 EUR.

5. 6. 2013 18:48 Odeslat příspěvek
Citace
ví někdo jak využít ten vestavěný teploměr? Já ho ještě nikde neobjevil

Teploměr :
v Úrovni pohodlí v S Health
nebo
z Obchod Play "GALAXY S4 SENSORS
či
https://play.google.com/store/search?q= ... 9Br&c=apps

- Junior Profil 
5. 6. 2013 18:58 Odeslat příspěvek
tak ty postupy to ten zvuk tlacitek a podobne.... vubec nic podobneho nemam v nastaveni.....hlavne teda ten zvuk tlacitek....

5. 6. 2013 19:07 Odeslat příspěvek
hmmmm a co je toto ?

Příloha
Screenshot_2013-06-05-20-04-34_wm.jpg
Screenshot_2013-06-05-20-04-34_wm.jpg
[ 77.21 | Zobrazeno 11976 krát ]

Nastavení - toto zařízení - zvuk ---- doooooolů

Naposledy upravil Egee dne 5. 6. 2013 19:10, celkově upraveno 1

- Pokročilý Profil 
5. 6. 2013 19:09 Odeslat příspěvek
Tak bych malinko shrnul takové menší srovnání mezi S4kou a HTC One.
Displej - Ten je podle mě lepší u Smasungu, takovej ten líbivější a i se mi z něho více líbí fotky, HTC má zase jemnější displej.
Rychlost - tady prostě jednoznačně vede HTC, u Samsungu se prostě občas i stane, když přejíždíte plochy a máte tam ten fotopříběh a další věci, tak se mi občas stane, že se obraz i škubne. Koukal jsem i na kamarádovu S4ku a ta dělá úplně to samé (firmware ME2). Potom občas při procházení menu prostě cítíte ty mikrolagy, Já si myslím, že mám na tohle celkem cit a dost si toho všímám. Tohle mi prostě na S4ce vadí, tohle třeba Note 2 vůbec nedělá. Je jasné, že je zatím ta nová nadstavba Touchwiz. Trochu si i myslím, že kvůli té optimalizaci určitě pozdrží update na S3ku a Note2ku.
U HTC jsem se ani jednou nesetkal s jediním zaškobrtnutím nebo něčím takovým. Dokonce i recenze mě v tom potvrzují, že na tom HTC hodně zapracovalo.
Foťák - tak ten je lepší u S4ky, sice se u HTC zlepšilo foták, ale u S4ky mi přijde takovej ostřejší.
WIFI - tady jsou na tom telefony snad úplně stejně, někdy ukazuje o čárku více jeden, podruhé zase druhý.
Hudba - hodně se mi líbí na HTC stereoreproduktory a také má FM rádio, které mi na S4ce chybí. Mimochodem ten blinkfeed je hodně šikovná aplikace, když s tím člověk propojí facebook.
Zpracování - tady jednoznačne vede HTC, krásně vybroušenej kousek kovu a to tlačítko volume, prostě paráda.

- Junior Profil 
5. 6. 2013 19:20 Odeslat příspěvek
A HTC neumí pamětové karty, což je velké mínus

- Trvalý BAN Profil 
5. 6. 2013 19:30 Odeslat příspěvek
Při 32GB to zase tak pro moc lidí problém není.

A S4 vypadá hnusně, což je velké mínus :mrgreen:

5. 6. 2013 19:40 Odeslat příspěvek
Raději tzv. hnusný s možností paměťové karty než krásný a omezený pamětí ...

- Trvalý BAN Profil 
5. 6. 2013 19:41 Odeslat příspěvek
Každý si vybere. Někomu je 32GB dost, komu ne, zvolí jiný telefon.

- Junior Profil 
5. 6. 2013 20:00 Odeslat příspěvek
Mě se teda sgs4 líbí. Na obrázku nevypadá tak hezky jako v ruce.

- Junior Profil 
5. 6. 2013 20:43 Odeslat příspěvek
Honza20 píše
...HTC má zase jemnější displej.

Hele jen dotaz, neber to jako rýpání, ale ty na 4,7" potažmo 5" při fullHD poznáš rozdíl jemnosti displeje, pokud ano, máš oko lepší než laserový snímač ;-)

- Pokročilý Profil 
5. 6. 2013 20:57 Odeslat příspěvek
Samozřejmě že ne, ale jen jsem koukal, že má papírově nejjemnější displej ze všech telefonů na trhu, i když jen SLCD3. Jinak displej se mi více líbí u tý S4ky, ale vadí mi prostě ty mikrolagy.

- Junior Profil 
5. 6. 2013 21:06 Odeslat příspěvek
Tak jsem koukal na ty aplikace v play store (teploměr) a zdá se mi, že snad všechny využívají teploměr baterie. Já bych rád našel nějakou, která pracuje přímo se senzorem a třeba nějaký widget, co zobrazuje aktuální teplotu v daném místě (kde zrovna telefon je). Přes S-health se mi do toho nechce chodit.
Třeba se něco najde časem, zatím o ničem nevím. Kdyby někdo našel, tak budu rád za info ;-)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 292  Další stránka
Stránka 74 z 292 [ Příspěvků: 4375 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies