MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung N9005 Galaxy Note 3 - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
6. 11. 2015 12:28 Odeslat příspěvek
A ještě jsem přišel na to, ze mi nejede navigace...zkrátka nechce najít signál. Zkoušel jsem ten testovací mód, kde se da zkalibrovat kompas jakymsi pohybem ve vzduchu ve tvaru 8, ale nejde to...takže nevím.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 11. 2015 11:16 Odeslat příspěvek
Jak to tu tak čtu tak se čím dál utvrzuju v názoru že nebudu v žádném případě aktualizovat a zůstanu u 4.4 kde nepozoruju jediný problem s čímkoliv, v tom samsungu jsou fakt dementi, už mě jednou aktualizacema připravili o nový telefon a podruhé se mi to zažít nechce, bohužel tohle je problém i u jiných výrobců, před dvěma týdny se mi něco podobného stalo u tabletu od lenova a po aktualizaci z 4.4 na lolipop je to na poblití, do té doby nebyl nejmenší problém a teď je to opravdu o nervy.....jedinou uťěchou je že lenovo ty aktualizace vydává trochu častěji než soudruzi ze samsungu tak snad se nějaké rozumné opravy dožiju.....


Naposledy upravil HANSCZ007 dne 21. 11. 2015 12:17, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2015 11:47 Odeslat příspěvek
Já mám pánové note 4 a zkušenost mám stejnou nebrat žádný 5.0 a mam pořád kit kat a vůbec žádný problém vše funguje a spokojenost maximální


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 11. 2015 12:16 Odeslat příspěvek
Za tenhle maras ale nese v první řadě odvovědnost google tím že nic nedodělají do konce a to pořádně ale všechno jen rozvrtají a chrlí jednu pitomost za druhou a na tenhle jejich chaos a zmatek musí být asi opravdu problém nějak rozumně a včas reagovat a vydávat aktualizace, osobně používám skoro všechny google aplikace a ani jedna není dotažená do konce a bez chyb ze kterých hlava nebere....


Offline - Pokročilý Profil 
2. 1. 2016 21:19 Odeslat příspěvek
Dostal se mi tento přístroj do rukou.
Údajně rozbitý display, po opravě vše chodí jak z praku, je tam verze 5.0.
Jediné co nemohu rozchodit je signál operátora - respektive připojení.
Telefon detekuje SIM kartu, ukazatel signálu funguje, pouze při pokusu o připojení okamžitě spadne na 0 a probíhá registrace do sítě - bohužel neúspěšně. Přitom sítě většinou vyhledá, ovšem nedá s k nim připojit. Zkoušeno se SIM O2, Vodafone i T-Mobile.
Zkoušen Hard reset, úplné obnovení atd. Bez úspěchu. Deska nebyla vytopena a není ani poškozena - zjištěno pod mikroskopem.
Nějaký nápad?


Offline - Junior Profil 
3. 1. 2016 22:49 Odeslat příspěvek
Neztratil si IMEI?
N3 měl nějaké problémy s kernelem. Pohledej o tom na XDA.


Offline - Pokročilý Profil 
3. 1. 2016 22:59 Odeslat příspěvek
Nene, IMEI je OK. Podívám se na XDA.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 1. 2016 21:41 Odeslat příspěvek
Drobna aktualizace VDF

Přílohy

GN.jpg.jpg
GN.jpg.jpg
[ 557.35 | Zobrazeno 205 krát ]

GN1.jpg.jpg
GN1.jpg.jpg
[ 394.77 | Zobrazeno 175 krát ]




Offline - Junior Profil 
2. 2. 2016 16:49 Odeslat příspěvek
jedenkubik: A jak ti mobil šlape? Já furt zůstávám na 4.4.2


Offline - Administrátor Profil 
25. 4. 2016 09:56 Odeslat příspěvek
Ahoj,

stala se taková nemilá věc - jistý SG Note 3 se v kapse potkal s magnetickou jízdenkou a výsledkem je černý displej. Dá se s pravděpodobně zmagnetizovaným mobilem, kromě reklamace nebo koupi jiného mobilu ještě něco dělat? Dík moc


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 4. 2016 22:03 Odeslat příspěvek
Mám Samsung NOTE 3,když stáhnu video z Youtube (programem ummy download, zkoušel jsem ale i jiný) a do formátu mp4 nej kvality, pustím v pc tak vše je v pořádku. Jakmile ho zkopiruju na sd kartu, pustím v telefonu, tak zvuk je nepoužitelný - chrčí, ozvěna apod. Zkoušel jsem i ve vlc ale to samé.
Říkal jsem si, asi nějaký špatný kodek v telefonu, ale divný na tom je to, že to nedělá u všech videí, dejme tomu mám staženo sto klipů stejným programem a zvuk je vadný u poloviny - v PC jsou všechny v pohodě.
Nevíte prosím někdo co to má znamenat? Jediné co mě napadlo, že zvuk může být špatný jen při převodu hd videí, jinak fakt nevím.
Dík


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 10. 2016 15:13 Odeslat příspěvek
Zdravím, vlastním note 3 už 2 roky ale poslední rok mne trápí velmi nízká výdrž baterie. Aplikace ukazující informace o baterii mi při plně nabitém telefonu ukazují max. 5hod. výdrže. Když ho nepoužívám, baterie skoro nemizí ale když brouzdám na webu, tak telefon je do těch 4-5hod. kaput. Může to být baterii nebo je chyba někde v telefonu? nechce se mi kupovat zbytečně baterii když by to nemuselo pomoci

Děkuji za případné odpovědi :)


Offline - Junior Profil 
2. 10. 2016 16:15 Odeslat příspěvek
Mi dost zásadně pomohla nová baterie, po dvou letech na tom byla hodně špatně.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 10. 2016 16:36 Odeslat příspěvek
A to jste měl stejný problém jako já ?


Offline - Junior Profil 
2. 10. 2016 17:09 Odeslat příspěvek
V zásadě ano. Ale je možné, že ti tam po probuzení bezi aplikace žeroucí prostředky.

-- 2. 10. 2016 18:10 --

Takže prvně můžeš udělat factory reset, pokud se ti nechce dát pár stovek za baterku. :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 71, 72, 73, 74, 75  Další stránka
Stránka 74 z 75 [ Příspěvků: 1112 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies