MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

- Junior Profil 
24. 2. 2016 10:58 Odeslat příspěvek
Dík za odpovědi :-))
Ještě by mě zajímalo, jak je to náchylné na otisky/škrábance? Já mobil nosím v pouzdře vždycky tak měsíc a pak mě to přestane bavit :-D Nevadí vystouplá čočka foťáku? No, asi do něj půjdu. Vyhlédnu si někde rozumnou cenu a vezmu ho. Zatím mě asi nic dalšího nenapadá, šlo mi spíš takové základní srovnání s tou S5. Taky si říkám, že je asi přece jen bude lepší, na druhou stranu je to pořád dost peněz. Asi bych teda šla do světlejší barvy. No, když mě něco napadne, určitě se tady optám, zatím moc děkuju :-)
Poslední příspěvek

- Junior Profil 
24. 2. 2016 11:27 Odeslat příspěvek
Černá je na otisky hrozná, škrábanec se během 14 dnů neobjevil. Pouzdro nemám a S6 nosím po kapsách. Čočka mi nijak nevadí a na stole se telefon neviklá.

- Junior Profil 
24. 2. 2016 11:31 Odeslat příspěvek
ja mam zlatou a v pohode, mam pouzdro clear cover a pohoda, taky me nebavi pouzdra,ale tohle me bavi :-) myslim,ze je jeste akce "cashback" takze zakladni 32GB vyjde na 12,7tis... https://www.samsung-bonus.eu/cz/bonusov ... 00-kc.html

me cashback unikl o 2 dny :-( ale ja mam na tohle fakt stesti...

- Junior Profil 
24. 2. 2016 11:51 Odeslat příspěvek
Chci jen základní 32 GB. A je ten cashback ještě aktuální? Aby to nebylo jen lákadlo, kdy se zaregistruju a zjistím, že můj přístroj je v pořadí 3002 registrovaný a mám smůlu :-) Šla bych do té bílé, černá se mi ani moc nelíbí :-)

Edit: Ještě mě napadlo... Můžete mi doporučit některý z těch obchodů, které Samsung propaguje na tom webu o cashbacku? Věřím, že by tam neměli nic závadného, ale i tak s těmi obchody zkušenosti nemám.

- Junior Profil 
24. 2. 2016 12:20 Odeslat příspěvek
urcite muzes koupit v Alze, to mas defakto hned :-),muzes dle me nakoupit kdekoliv ze seznamu, to bych se nebala, zajdi tam,kde to mas nejbliz :-) cashback je aktualni, kolikata budes v poradi, ti asi nikdo nezaruci, ale jelikoz to prodlouzili z 21.2. do 29.2.,tak jich maji asi jeste dost... :-)

- Junior Profil 
24. 2. 2016 12:25 Odeslat příspěvek
No, mám z toho trošku obavu :-D Uvidím, aspoň mám v práci nad čím přemýšlet a ráno ho případně někde objednám - vezmu to přes net, obchodníkům tady nevěřím, nemám s nimi moc dobré zkušenosti (jsem z menšího města). Každopádně dík a přeju hezký den ;-)

- Moderátor Profil 
24. 2. 2016 16:52 Odeslat příspěvek
Psal jsem na ten mail Bonus.eu ve čtvrtek a odpověděli mi ze zbývá ještě cca nějakých 700 volných registrací. Takže jsem také hned objednal.Na Smarty. cz ti dají k S6 ještě zdarma bezdrátovou nabíjecí podložku. ;-)

http://www.smarty.cz/Samsung-Galaxy-S6- ... kt#c=sleva

Naposledy upravil guiz dne 24. 2. 2016 16:58, celkově upraveno 1

- Junior Profil 
24. 2. 2016 16:54 Odeslat příspěvek
Rád bych se přidal do této diskuze a přispěl svými poznatky :) Co se týče baterky, tak musím říct, že u mě si nemůžu víceméně na co stěžovat. V průměru jsem na výdrži cca 28 hodin od plného nabití do úplného konce. Sem tam nějakým zázrakem i na skoro den a půl. Ale zase musím přiznat, že nemám konstantně zapnutou wifi, polohu ani bluetooth, více méně jsem stále připojený na mobilní internet, zálohování a synchronizaci mám zapnuté pouze přes wifi jedině snad kromě kalendáře a emailu. Jas na 1/3 automatiky a her taky moc nehraju. Ale mně to momentálně stačí. Co se týče fotek, tak absaolutní špička. To byl také jeden z hlavních důvodů, proč jsem si tento telefon pořídil. Pokaždé mě umí překvapit svými schopnostmi a funkcemi. Ostré, jasné a někdy jej používám i jako lupu tam, kde sám nedohlédnu :-D Za mě tedy můžu jednoznačně doporučit. A hlavně by teď někdy měl vyjít update na Marshmallow.

A když už tady píši, rád bych se taky na pár věcí zeptal. Máte to prosím podobně jak já, že se zapnutou wifi se baterie vybíjí mnohem rychleji než bez ní? Například jak jsem psal výše, přes mobilní data a se současným využitím telefonu se dokážu dostat na více než den. Pokud mám ale zapnout wifi, baterie se vybíjí o cca 1/3 rychleji než bez ní... A pak mám ještě jeden dotaz, nevíte, zda sklíčko na zadním fotoaparátu je taky typu gorilla, nebo něco na ten způsob? Mám tam ještě od koupi nalepenou takovou tu malou čtvercovou folii, neb jsem si nebyl jistý, jak moc je chráněné (i když bych očekával, že dostatečně).

A co se týče obalu, já používám tento, přesně se rovná s vystouplou čočkou fotoaparátu, takže mobil na ní neleží a leží rovně.
http://www.czc.cz/samsung-ef-qg920b-pouzdro-pro-galaxy-s6-g920-stribrna/169051/produkt?gclid=Cj0KEQiAxrW2BRCFidKbqKyq1YEBEiQAnMDWxkxKT0uUZvegHPt7M7PexOqlzfddrJVTcJt0pktL7ocaArsD8P8HAQ

- Junior Profil 
24. 2. 2016 20:44 Odeslat příspěvek
Dobrý den. Mám problém a prosím o radu. Na svém mobilu se mi již dva dny během volání automaticky zapne hlasitý reproduktor. Jak přijatý tak i odchozí hovor. :-|

-projel jsem nastavení (Usnadnění, příjem bez doteku, přijem a ukončování hovoru, hlasitost, řízenou interakti atd.)

- v diagnostickém menu jsem zkoušel funkčnost proximity i předního repráku. (vše funguje)

- restartoval jsem ho vyndal SIM i baterku

- a vývojářské možnosti mám vypnuté

Píšu vám, protože tovární reset či servis by byla poslední možnost.. Předem díky za jakýkoliv tip.

- Junior Profil 
24. 2. 2016 21:39 Odeslat příspěvek
No Samsung..mě zase často když položím hovor tak se začne sám znova vytáčet a je my jasný že do doby než dorazí nějaká aktualizace tak s tím nic neudělám,uvidíme co přinese jaro za aktualizace

- Junior Profil 
24. 2. 2016 22:31 Odeslat příspěvek
Zkoušeli jste oba tovární nastavení?

- Junior Profil 
25. 2. 2016 00:20 Odeslat příspěvek
Zkoušel několikrát..čekám na aktualizace. To by mělo pomoci

- Junior Profil 
25. 2. 2016 10:31 Odeslat příspěvek
Prosím o radu (přečetl jsem všech 72 stran i jiné recenze - marně..):

1. jak lze vymazat najednou (!) všechny doručené e-maily z klienta E-mail? Chybí mi tam možnost zadaní "odstranit všechny" - jak bylo u S4 (u odstranění z koše to je). Někdo se na to už ptal, ale nedostal odpověď
2. lze nastavit inteligentní buzení jako u S4 (takové ty zvuky lesa apod.)? Nenašel jsem..

To Bennybull: to opakované vytáčení po položení mi dělá taky (dělala i S4). Není to nějakým nastavením? Taky mne to štve - člověk pak vypadá u volajících divně..

Jinak (i když je už venku S7) jsem s S6 (bílý, základní verze 32 GB, ne Edge) spokojen. Dal jsem krycí sklo (není vůbec poznat, že tam je) a orig. zadní kryt - průsvitný - kryje jen záda, rohy a ne hliník. rámeček). Dnes mi uznali cashback a v takovém případě za tuto cenu je to určitě dobrý kup a dobrý phone.

K androidu - stávající nové ikony se mi oproti starým nelíbí. Asi není nějaká cesta, jak je nahradit starými a zůstat u stejné verze androidu? Ví někdo, kdy bude aktualizace na šestku a co šestka obnáší?

Dík za odpovědi.

- Junior Profil 
25. 2. 2016 11:54 Odeslat příspěvek
1) netuším, používám Gmail klienta
2) nelze. čili musíš zvolit takové vyzvánění budíku, které vyhovuje, příp. stáhnout
3) pokud vím, u S6 fungují Themes, čili si můžeš stáhnout co se ti líbí.
4) Aktualizace by měla být v průběhu jara, změny jsou na netu.

- Junior Profil 
25. 2. 2016 12:04 Odeslat příspěvek
-aktualizace ze Sammobile na 6.0.1 Android už je ke stažení druhý den a zde pak po změně je i možnost odstranit v došlé poště všechny položky (když se podrží E-Mail vyskočí vlevo políčka a nahoře pak položka VŠE)
-u budíku lze nastavit zesilující hlasitost (na 60s) a tón je libovolný
-změny na 6.0.1. jsou již asi různě popsané, já v zásadě sleduju větší rychlost, např. náběh Opery prohlížeče (a to až 2x!!), změna tématu je pak také očividná, pak pro mě příjemná změna je doplnění přímého vytáčení a sms widgetu opět na plochu ;-), a v zásadě pak mám konečně použitelný otisk prstu (před tím totálně nespolehlivej!!!!) a nyní na 85 % funguje, po aktualizaci jsem musel udělat ale tovární nastavení (hard reset a clear cache!!!) .. trochu to zlobilo...další malá změna je ve smart manager widgetu na ploše..chybí zde zástupce baterie..což je škoda, kvůli náhledu spotřeby..stav baterky zatím nepoznám , protože ty dva dny co mám 6.0.1 něco stále nastavuji a nejsem v normálním režimu ;-) , je zde nově také položka zrychleného nabíjení kabelem USB...
-problémy s opakovaným vytáčením jsem ani před tím, ani nyní neměl

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 119  Další stránka
Stránka 72 z 119 [ Příspěvků: 1775 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies