MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

- Junior Profil 
1. 3. 2016 09:27 Odeslat příspěvek
to RidgeBerča:
..a co říká správce Baterie na spotřebu? příp. zkusit nějaký jiný program na správu Baterie (já v případě problému používám DU Batery Saver... a po odstranění a zjištění problému zase odinstaluju ;-) .. obecně těhle spořičů není třeba) ..a když najdu aplikaci, co to způsobuje většinou zabere její odebrání a nová instalace ..
Poslední příspěvek


- Junior Profil 
1. 3. 2016 09:58 Odeslat příspěvek
jj, měl sjem stejný problém, pomocí DU Battery saver jsem zjistil, že mi nehorázně žere baterku Gear Fit Manager. Odninstaloval/ nainstaloval a vše běží v pohodě. Doporučuju.


- Mírně pokročilý Profil 
1. 3. 2016 11:27 Odeslat příspěvek
stm01 píše
Prodávají se zahnutá ochranná skla na Edge. ;-) Takže budu i na nové Edge. ;-)


To sice jo, ale jsou k ničemu. Sám jsem na svém S6edge zkusil dvě. Instalace sice byla poměrně snadná, ale snížila se citlivost, hlavně na okrajích a přestože jsem kupoval verze "transparent", ani jedno úplně průhledné nebylo. Buď bylo jakoby kouřově šedé, nebo jemně mléčně bílé. Folie jsou taky na nic, protože díky zahnutí dlouho nevydrží.

Tak jsem se na to vybodl a displej od podzimu chráněný nemám. Něco malého bych proti slunci asi našel, ale rozhodně nic velkého.


- Junior Profil 
1. 3. 2016 17:55 Odeslat příspěvek
novca10 píše
Lidi nevite jestli by neslo nastavit na S6 ty neustaly hodiny a datum i pri zhaslem displeji jako ma nyni S7? Pokud vim tak oba telefiny jsou amoled tak by se melo jednat jen o nejakou aplikaci ne? Diky za rady.. nyní vyšla v tomto směru hodin na displeji nová aplikace.. Glance Plus


- Junior Profil 
1. 3. 2016 20:50 Odeslat příspěvek
Glance Plus alias rychlovybíjení baterie.


- Junior Profil 
2. 3. 2016 06:56 Odeslat příspěvek
..a k aplikaci Glance Plus ještě dodám po vyzkoušení, že blokuje zámek telefonu a dále pak zlobí (vypne nepravidelně) budík telefonu!!..takže za mě letí do nenávratna!!


- Junior Profil 
2. 3. 2016 07:32 Odeslat příspěvek
Sprvce Správce baterie nehlásí nic divného, nejvíc žere displej, klávesnice (mám stáhlou jinou) a pak Opera. Ráno mi to během hodiny, kdy jsem napsala 5 zpráv a podívala se na net, sežralo 10 %. Je ro normální? U S5 jsem to až tak nesledovala, tam to prostě do večera vydrželo. Teď přijdu z práce a mám třeba 40 % a to si net zapínám jen na přestávky a moc to nepoužívám. Ve správci aplikací jsem vypla co se dalo, ale nějak to nemá vliv. Jako nemám problém si to v práci nabít, ale rozčiluje mě to. Už když jsem se dívala po novém mobilu, měla jsem z té baterky obavu, protože je slabší, než u S5... Ale jinak asi převládají pozitiva, naštěstí :-D
Jen bych měla dva dotazy. Dá se někde zrušit to upozornění o tom, že mobilní data budou vypnuta, pokaždé, když ke vypnu? A taky bych ráda zrušila svícení diody při nabíjení a nabití, strašně mě to rozčiluje :-D


- Junior Profil 
2. 3. 2016 08:46 Odeslat příspěvek
..no asi je to trochu větší, než běžná spotřeba, s tím souhlasím a kdybych nic nenašel, já bych udělal tovární nastavení a vše obnovil, protože tam bude asi něco maličko špatně (pokud to nebude samotnou baterií...) a klávesnici mám Swiftkey a ve správci Baterie ji rozhodně nemám vedenou jako žrouta energie...
..a neznám způsob systémového vypnutí hlášky o vypnutí mobilních dat (sám to nevypínám...) a co se týče diody při nabíjení, pak snad jen ultra úsporný režim ji nerozsvítí při nabíjení (ale to asi nebude nejlepší řešení ;-))


- Junior Profil 
2. 3. 2016 09:31 Odeslat příspěvek
Podle mne to dělá verze 5.1


- Junior Profil 
2. 3. 2016 10:32 Odeslat příspěvek
Tak díky. Já používám iKeyboard, po vyzkoušení spousty různých klávesnic mi tahle vyhovuje nejvíc. Ještě co se týče té aplikace Batery saver nebo jak to bylo, tak jsem to zkusila, ale vzhledem k tomu, že neumím ani žbleptnout anglicky, moc mi to nepomohlo, stejně nevím, co s tím :-D Každopádně díky. Zatím počkám, třeba se to ještě ustálí a při nejhorším zkusím to tovární nastavení, dokud tu ještě nemám moc věcí :-)


- Junior Profil 
2. 3. 2016 11:22 Odeslat příspěvek
Taky mě štve ta dioda při nabíjení pamatuji si že ještě u s4ky to šlo v menu vypnout,tady se to vypne celý i s notifikacema


- Junior Profil 
2. 3. 2016 12:15 Odeslat příspěvek
Mobilier: I na S5 to šlo vypnout


- Junior Profil 
2. 3. 2016 13:11 Odeslat příspěvek
návrh ;-) ...co třeba otočit mobil při nabíjení displejem dolů :-)
..(jinak já ten svit ledky večer při nabíjení využívám, jako orientační bod ve tmě :-) )


- Trvalý BAN Profil 
2. 3. 2016 13:15 Odeslat příspěvek
Já jsem za diodu rád, aspoň vím, kdy je nabitý, když na něj nesahám. Plus dioda bliká jinak, když přijde třeba zpráva. Užitečná funkce, bez toho už telefon nechcu.


- Junior Profil 
2. 3. 2016 15:20 Odeslat příspěvek
RidgeBerca: Moje zkušenost s notifikační diodou je tato. Chtěl jsem svoje barvy pro zmeškanou sms, zmeškaný hovor, nabíjení a plné nabití baterie. Používám aplikaci Light Flow (zdarma na Google Play). Nastavil jsem si např. modře přerušovaně došlou sms, atd. Tato aplikace lze nastavit tak, že diody řídí místo S6 a lze v ní nastavit barvu, rychlost blikání nebo neblikání, zvuk, apod. Podle mne lze nastavit i to, aby dioda nesvítila.
Jinak jsem to používal už na SGS4 a je to spolehlivé a nebralo to nijak zvlášT baterku.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 119  Další stránka
Stránka 75 z 119 [ Příspěvků: 1775 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies