MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S6/S6 Edge(+) - obecná diskuze

- Junior Profil 
3. 3. 2016 00:09 Odeslat příspěvek
to Marseb:
.. taky jsem to měl a myslím, že se to srovnalo(oranžové kontakty zmizely) když jsem si je postupně otevřel a zavřel
Poslední příspěvek

- Junior Profil 
3. 3. 2016 05:35 Odeslat příspěvek
Za hodinu a ctvrt mám 11 % baterky v háji, zazvonil mi budík, který jsem vypla, napsala jsem nějakých 6 SMSek, asi tři minuty jsem strávila na facebooku, další tři tady a chvilku jsem koumala ty notifikace (a stejně mi to nejde). Displej jsem neměla na plný jas, asi půl hodiny jsem byla připojená přes wifi, zbytek přes mobilní data. A takhle vypadá správce baterie.

Přílohy

Screenshot_2016-03-03-05-31-11.png
Screenshot_2016-03-03-05-31-11.png
[ 231.95 | Zobrazeno 44 krát ]

- Junior Profil 
3. 3. 2016 09:08 Odeslat příspěvek
Klasika. Já mám note 4 a zhruba stejný.

- Junior Profil 
3. 3. 2016 10:49 Odeslat příspěvek
Na kontrolu, co to žere, používám Usage Timelines Pro. Tam je krásně vidět momentální zátěž procesoru a když se něco kousne a žere, tak to odpálím.
Služby Google Play jsou velký žrout. Přišel jsem ale na to, že když vypnu umístění (sledování polohy), tak mají útrum. Tak si to zapínám jenom při navigaci a mapách, pak to zase vypnu a je s nima klid....
Wi-Fi mám zapnuté stále, pokud na telefonu nic nedělám, tak baterka za hodinu klesne o necelé 1%. A to mám nainstalováno nějakých 160 aplikací. Jakmile ale brouzdám, tak si to za hodinu vezme při displeji na polovině tak 10%....

- Junior Profil 
3. 3. 2016 15:11 Odeslat příspěvek
tak zrejme si tedka stahuji Andoriod 6 Marshmallow - 1228,18MB, volny prodej- CZC.to jsem zvedava :-)

- Junior Profil 
3. 3. 2016 15:23 Odeslat příspěvek
Hm, tak už chybí jen to moje O2... Zase jako poslední. Zatím nic....

- Junior Profil 
3. 3. 2016 18:37 Odeslat příspěvek
Tak se tady dočítám, že s vibrujícím foťákem nejsem sám. Mě občas zavibruje i když pouze zapínám diodu pomocí Tiny Flashlight.
Jinak mám EU z mironetu a M také stále v nedohlednu. :)

- Junior Profil 
3. 3. 2016 19:30 Odeslat příspěvek
Zkusím taky vypnout to vyhledávání polohy.
Jinak taková "úsměvná" příhoda: včera mi uznali cashback a dnes mi přišel mail, že je to zamítnuto, protože bylo zjištěno, že můj přístroj byl vrácen prodejci. Tak asi teď píšu z nějaké imaginární S6 nebo co. Hned ráno zavolám na tu jejich linku, to by mě fakt zajímalo, kde na takovou p*čovinu přišli...

Edit: dá se někde nastavit, aby šly MMSky přijímat a odesílat i přes wifi, nejen přes mobilní data??

- Junior Profil 
3. 3. 2016 20:27 Odeslat příspěvek
Myslím, že MMS se nepřenáší přes mobilní data jako takové.
MMS přijde i když jsou mobilní data vypnutá a nečerpají ani z FUP limitu mobilních dat.
Uznávám, že někdo další to dokáže osvětlit lépe.

- Junior Profil 
3. 3. 2016 21:14 Odeslat příspěvek
Mně bonus poslali bez problemu, cca mesic po registraci.
Na podpore se mi zdali velmi vztricni a odpovidali vicemene jeste ten den, takze par emailu to urcite vyresi ;-)

- Junior Profil 
3. 3. 2016 21:26 Odeslat příspěvek
Přítel obdržel MMS a nešla mu stáhnout, volal si na operátora a má to nastavené, když mi zkoušel nějakou poslat, hodilo to hlášku, že má vypnuté mobilní data. Po zapnutí se to odeslalo a mně to napsalo to samé, nelze přijmout, protože... Dívala jsem se do nastavení a nikde nic nebo jsem slepá. Právě, že mi to nejde do hlavy, internet si platím až na posledních třech mobilech a vždycky mi to šlo i bez něj.
Jinak co se té podpory týče, ráno si tam zavolám, to je jistější a rychlejší, než maily :-)

- Junior Profil 
4. 3. 2016 08:20 Odeslat příspěvek
..tak jsem si nahodil 6.0.1.-DTM od DE T-Mobile a možnost hovoru přes VoLTE jsem nenašel, že by nyní už vše samo? dříve ve verzi 5.1.1. byla tato položka v nastavení u mobilní sítě..jen u FRMWR od T-Mobile, který to jediný podporuje.
..nemáte někdo info?

- Junior Profil 
4. 3. 2016 08:21 Odeslat příspěvek
Pro info. Začaly se rozjíždět aktualizace 6.0.1 pro S6 edge+ SM-G928F. Snad bude brzy i u nás... ;-)
http://live.samsung-updates.com/index.p ... e=SM-G928F

- Junior Profil 
4. 3. 2016 09:34 Odeslat příspěvek
Tak jsem včera nainstaloval 6.0.1. jako mobile nabídnutou aktualizaci SW. Tovární nastavení (po stažení aktualizace velikosti tuším 1,2 GB) před instalací i po ní. Vše jede OK, možná si sugeruju, že i rychleji než na 5.0.1. Oproti předchozímu SW se připojuji k poznatkům kolegy p.lehky a přidávám pár mých prvních dojmů (přivítám i vychytávky ostatních):
- v mé SGS6 (32 GB verze) po instalaci SW a asi 50 dalších aplikací mi zbylo pro mne dostatečných 21 GB
- horní notifikační lišta jde do plného zobraení stáhnout opět oběma prsty
- e-maily v základním e-mailovém klientovi lze konečně mazat všechny najednou
- pod ikonou wifi v horní liště se zobrazuje konkrétní wifi připojení (název)
- konečně widgety pro přímé vytáčení a přímé zaslání zprávy konkrétnímu kontaktu
- rychlé nabíjení má jít i přes kabel (nezkoušel jsem)
- baterie (asi předčasné) zatím normální. Jen přes noc (při vypnutém wifi a mobilních dat) a zapnutém letadlu večer 92% a ráno 92% ?!
- posíláte-li zprávu (mail) více kontaktům, k nimž máte fotku - rozdělí se fotky např. na 2 obličeje
- při volání na kontakt je fotka opět malá jako v 5.0.1. .... a navíc když volám já, často se nezobrazí .. (??)
- obrazovky nerotují - pořád jedním směrem
- kdo používá k ovládání led diod Light Flow, musí si stáhnout novou verzi app
- ikony, základní prostředí skoro stejné
- při instalaci app se (ne vždy) dožaduje souhlasu k přístupu na jiná místa
- inteligentní buzení (zvuky lesy apod.) asi není (nenašel jsem)
- podle Smart manageru (je v něm i baterie - někdo psal že ne, ale já ji mám) je nižší využití RAM
- nenašel jsem způsob, jak na zamknutou obrazovku dát něco jiného než hodiny a dole vlevo telefon a vpravo foťák (ten jde rychle i nadále spustit dvojím klikem home tlačítka)
Závěr: celkem spokojenost. Jen nechápu, proč osvědčené věci, které šly např. na SGS4 nejdřív vyhodí a pak se k nim jen někdy vrátí.

- Junior Profil 
4. 3. 2016 09:50 Odeslat příspěvek
to dave_de: plně souhlasím s hodnocením, jen malá bezvýznamná poznámka k SMartManageru..ta baterka není vidět jen ve Widgetu (dříve byla..), jen v samotné aplikaci, ale to není problém, a také mám menší obsazení RAM paměti cca. o třetinu, po naběhnutí vždy kolem 50 %, dále jsem si všiml (ne že bych to využíval) , že ve správci oprávnění jednotlivých aplikací jde každé jednotlivé právo každé aplikace zapnout/vypnout
-ke kabelu jsem si vyzkoušel, že při origo nabíječce (rychlé) jde skutečně ovlivnit rychlost nabíjení zaškrtnutím položky rychle nabíjet kabelem (rozdíl byl 1h X 2h), ale u normální (i USB z PC) to vliv žádný nemá

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 119  Další stránka
Stránka 77 z 119 [ Příspěvků: 1775 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies